Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie Plus. Są dopłaty do czynszów. Na ile mogą liczyć lokatorzy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2019 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Super, ja z mężem zarabiamy po najniższej krajowej i wbrew logice artykułu dostaliśmy kredyt na mieszkanie. Każda wymówka dobra żeby tylko być pasożytem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę to za mało napisane.Ile mieszkań zasiedlono od ubiegłego roku ,a ile stoi puste.Komu przydzielono mieszkania ,czy tym co naprawdę potrzeba i pomóc ,czy tez po to by tylko zasiedlić i przykryc wazeliniarstwo Stefaniuka???W spółdzielni mieszkaniowej czynsz za ten metraż wynosi ok 300 zł,więc jaka to łaska???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj niepasożycie nazwę banku, który przyznaje małżonkom z najniższą krajową kredyt hipoteczny. No i pochwal się na jakiż to procent udzielili. Pisać bajki dorosłym ludziom, to trzeba mieć tupet na miarę pracowników ratusza w Inowrocławiu. Kiedyś próbowałem z żoną otrzymać kredyt na mieszkanie. I bynajmniej nie zarabiałem najniższej krajowej. Pamiętam jak zapytałem o kredyt we frankach szwajcarskich, bo na taki byłoby mnie stać 800zł/mc w porównaniu do złotówkowego 1200zł/mc. Niestety pod franka nie podlegałem, a na złotówkowy nie było nas stać wg. pracownika banku PKO S.A. I kredyt miał być na mieszkanie z rynku wtórnego za 150tysi. W sumie jestem zadowolony. Robotę w POlsce rzuciłem i wyjechałem na zachód. Tutaj wynajem jest tańszy jak kupno mieszkania. Całkiem na odwrót jak w POlsce i PolscePis. Miały być mieszkania na wynajem jak w Niemczech. A mamy tanie mieszkania tylko dla wybranych. Gdzie tu wynajem? To jest sprzedaż mieszkań za pół darmo. To może irytować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą dopłaty dla osób, które uczciwie przepracowały całe życie, nie brały zadnych "plusów" dorobiły się klitek a teraz opłata spółdzielczego czynszu zżera im 1/2 emerytury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo POCO będzie musiało ogłosić program PASOŻYT+ by myśleć o jakimkolwiek wyniku wyborczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość wczoraj o 22:39 ; teraz będzie idiota plus zalapiesz się na pewno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wniosek jeden: nie opłaca się dobrze uczyć w liceum, jechać na studia wydając na to pieniądze, tyrać na darmowych praktykach i zdobyć pracę i zawodzie i dobrze zarabiać. Nie.. opłaca się mieć gdzieś szkołę, nie pofatygować się wyjechać choćby do większego miasta do pracy i mieć z tego profity. Brak słów .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gorszy sort ludzi jak to Kaczyński powiedzial się zalapie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...