Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dofinansowanie? A po co? Przecież przez niemal 5 lat wmawiano nam, że jest świetnie, a kolejni prezesi mieli niesamowite osiągnięcia. A w dodatku to niszowa działalność, z której przeciętna Dżesika i przeciętny Sebix nic nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS-owski skok na stołek prezesa stadniny skończył się zdewastowaniem dochodowej instytucji, perełki eksportowej znanej na całym świecie, i koniecznością jej dofinansowywanie. Oto skutki "dobrej zmiany" która ponieważ dewastuje Polskę praktycznie w każdej dziedzinie zyskała nazwę "PODŁEJ ZMIANY ". Mam nadzieję, że winni tej dewastacji odbędą zasłużone kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bez czelne wypisywanie gryzipiorkow jest po to co to by zaszkodzić naszej racji stanu i aferzystów powołać do władzy! Ta cala stadnina była dla POkemonow od Tuska a nie dla narodu Polskiego! Wywieźli cala wiedze potrzebną do brudnych arbusów i teraz zyja jak w maśle! Ja tam bym zamknął ten przeżyty użytek i skierował środki na potrzebe samotnych matek i inne polki! A tak zwanych dziennikarzy do szkoły poslac ze by się czegos konkretnego nauczyli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bez czelne wypisywanie gryzipiorkow jest po to co to by zaszkodzić naszej racji stanu i aferzystów powołać do władzy! Ta cala stadnina była dla POkemonow od Tuska a nie dla narodu Polskiego!  Wywieźli cala wiedze potrzebną do brudnych arbusów i teraz zyja jak w maśle! Ja tam bym zamknął ten przeżyty użytek i skierował środki na potrzebe samotnych matek i inne polki! A tak zwanych dziennikarzy do szkoły poslac ze by się czegos konkretnego nauczyli!
Do szkoły, to ty powinieneś wrócić. Co to jest "przeżyty użytek"? Do jakich "brudnych arbusów"? To, że Pan Trela wyjechał do Arabii Saudyjskiej, to bardzo dobrze - znakomity fachowiec o światowej renomie miał zgnić w Polsce na PiSowskim zasiłku opluwany przez takich pięćsetplusowców, jak ty??? Wywiózł całą wiedzę? Ty byś mu mózg kazał wyciąć, na swoje podobieństwo, prawda? Tylko po co ci w Polsce ta wiedza, skoro i tak chcesz zaorać stadninę? Jesteś typowym PiSowskim niewykształconym wyborcą podatnym na propagandę. I proszę, bez demagogii - tzw. "samotne matki" często są samotne na własne życzenie i dla organów, a żyją sobie całkiem dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zejście chamie był ostatnio w kościele przenajświętszym żeby atakować ojczyznę i naród doświadczony przez komu chów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zejście  chamie był ostatnio w kościele przenajświętszym żeby atakować ojczyznę i naród doświadczony przez komu chów?
Nie chodzę do kościoła, żeby nie spotykać tam takich katolików, jak ty. Którzy mają gęby pełne Boga i frazesów o patriotyzmie, a w praktyce są dalecy i od jednego, i od drugiego. I proszę - naucz się pisać po polsku, bo naprawdę nie wiem, o co ci chodzi w wielu przypadkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bez czelne wypisywanie gryzipiorkow jest po to co to by zaszkodzić naszej racji stanu i aferzystów powołać do władzy! Ta cala stadnina była dla POkemonow od Tuska a nie dla narodu Polskiego! Wywieźli cala wiedze potrzebną do brudnych arbusów i teraz zyja jak w maśle! Ja tam bym zamknął ten przeżyty użytek i skierował środki na potrzebe samotnych matek i inne polki! A tak zwanych dziennikarzy do szkoły poslac ze by się czegos konkretnego nauczyli!- - - - - Cześć "polak i Patrita" he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...