Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
xyz napisał:
demokratycznie, to fakt, jednakze z pewna doza dowozenia pijaczkow na glosowanie
Jak myślisz dla czego Michaluk w Krzewicy miał tyle głosów nie ważnych? Odpowiedz jest prosta, pijany jegomość miał wpajane w czasie libacji i przez całą drogę MASZ GŁOSOWAĆ NA NASZEGO GURU jaki finał? gość wiedział jeszcze w samochodzie ale za parawanem to już nie koniecznie i mazał jak potrafił.Ponadto słuchać głosy na Gminie jak to Michaluk kontrolował wykonania zadań przez jego jeszcze podległych ludzi . Panie Michaluk kto mieczem wojuje.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, kto zapłaci za 1220 kamizelek odblaskowych podarowanych w przedwyborczy piątek uczniom z gminy Międzyrzec? Napis na kamizelkach "WOJT GMINY MIĘDZYRZEC PODL". Prezent piękny i bardzo potrzebny wiejskim dzieciom, ale czy konieczny przy snieżycy i metrze śniegu?
calineczka napisał:
Romek to by wrzucił koszty paliwa do bilansu strażaków i po krzyku podobno Romek też załatwiał autobusy żeby ludzi dowozić tylko,że nikt nie chciał wsidac do nich hi hi stąd takie poruszenie w kręgach przdupasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
exerra napisał:
Z tego co kiedś mówiono, to M.Kapłan pochodzi ze wsi pod Białą Podl i wychował się na gospodarstwie. W Białej się pobudował i wówczas wyprowadził się z Rogoźnicy.
Miałem swego czasu zaszczyt gościć w mieszkaniu rodziców p. wójta w Cieleśnicy PGR. Rodzice są bardzo mili, gościnni i otwarci dla innych nieznajomych im ludzi. Także siostra p. wójta, która jest moim lekarzem rodzinnym zawsze stara się pomóc wszystkim pacjentom i wszystkich przyjąć. Z p.wójtem zaś miałem okazję spotkać się na spotkaniu przedwyborczym w mojej wsi, gdyż jak odwiedzał mieszkania nie było mnie w domu, ale z jego wizji poprawy sytuacji w gminie i programu wynika że w gminie drzemią wielkie możliwości rozwoju zarówno ekonomicznego jak i kulturalnego. Mam nadzieję że rada gminy poprze pomysły p. wójta i będzie podejmowała decyzje korzystne dla gminy bez względu na wcześniejsze przedwyborcze animozje i przynależność partyjną. Zawsze powinno być aktualne przysłowie "że zgoda buduje a niezgoda ruinuje" Życzę pomyślności nowym władzom i trafnych decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
calineczka napisał:
cierpliwymi bądźmy to forum już sie niedługo skończy jak się gospodarz w Gminie zmieni to do roboty się darmozjady wezmą a nie w necie bzdury wypisywać w poniedziałek czat na facebooku z Hetmanem zapytam go jak wyobraża sobie współpracę i przydzielanie środków dla przeciwników politycznych? czy zależy mu na rozwoju regionu i lokalnych społeczności czy na rozwoju PSLowskiej kliki zapraszam innych a'propos odróżniania konia od kobyły to ciekawe czy Michaluk tę sztuczkę potrafi? hi hi no i ciekawa jestem ile wypłaci sobie" zaległości " za "niewykorzystane urlopy"
PISZESZ JAKBYŚ SIĘ MAMROTA NAPIŁ. CZYŻ JEDYNYM ZAJĘCIEM KAPŁANA W GMINIE JEST PISANIE NA FORUM? NARAZIE SOBIE BARDZO DOBRZE Z TYM RADZI TYLKO CO WY WYBORCY Z TEGO MACIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Miałem swego czasu zaszczyt gościć w mieszkaniu rodziców p. wójta w Cieleśnicy PGR. Rodzice są bardzo mili, gościnni i otwarci dla innych nieznajomych im ludzi. Także siostra p. wójta, która jest moim lekarzem rodzinnym zawsze stara się pomóc wszystkim pacjentom i wszystkich przyjąć...
Taaa... kiedyś poprosiłem ją o skierowanie na badanie krwii, chciałem też sobie oznaczyć jej grupę, tak na wszelki wypadek. Pani pseudo - lekarz, siostra naszego nowego pseudo - wójta odpowiedziała mi: a po co? dzisiaj nikt nie oznacza grupy krwii, kiedyś się to robiło, ale teraz już nie. Potem dowiedziałem się, że wystarczy zajść do laboratorium i zapłacić za takie badanie. Ale pani lekarz mówi: a po co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaa... kiedyś poprosiłem ją o skierowanie na badanie krwii, chciałem też sobie oznaczyć jej grupę, tak na wszelki wypadek. Pani pseudo - lekarz, siostra naszego nowego pseudo - wójta odpowiedziała mi: a po co? dzisiaj nikt nie oznacza grupy krwii, kiedyś się to robiło, ale teraz już nie. Potem dowiedziałem się, że wystarczy zajść do laboratorium i zapłacić za takie badanie. Ale pani lekarz mówi: a po co....
a ja uważąm ,że to najlepszy lekarz rodzinny w okolicy,jak ci nie pasuje to zmień lekarza rodzinnego pajacu a ozanaczanie grupy krwi jest płatne, a praca lekarza rodzinnego polega na diagnostyce i leczeniu a nie jest to koncert życzeń ,było jeszcze poprosić o test ciążowy,i przez takich pajaców wydłużają się kolejki w naszych gabinetach a ludzie potrzebujący pomocy i porady tracą cenny czas takich jak ty pajacu powinno sie sterylizować ,żeby sie deb***e nie rozmnażały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjent napisał:
a ja uważąm ,że to najlepszy lekarz rodzinny w okolicy,jak ci nie pasuje to zmień lekarza rodzinnego pajacu a ozanaczanie grupy krwi jest płatne, a praca lekarza rodzinnego polega na diagnostyce i leczeniu a nie jest to koncert życzeń ,było jeszcze poprosić o test ciążowy,i przez takich pajaców wydłużają się kolejki w naszych gabinetach a ludzie potrzebujący pomocy i porady tracą cenny czas takich jak ty pajacu powinno sie sterylizować ,żeby sie deb***e nie rozmnażały
Z PIS-u a za sterylizacją....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaa... kiedyś poprosiłem ją o skierowanie na badanie krwii, chciałem też sobie oznaczyć jej grupę, tak na wszelki wypadek. Pani pseudo - lekarz, siostra naszego nowego pseudo - wójta odpowiedziała mi: a po co? dzisiaj nikt nie oznacza grupy krwii, kiedyś się to robiło, ale teraz już nie. Potem dowiedziałem się, że wystarczy zajść do laboratorium i zapłacić za takie badanie. Ale pani lekarz mówi: a po co....
Bo ta pani bierze pieniądze za dostępnoś do lekarza. Ona wcale nie musi leczyc i jak wynika ze wpisu właśnie tak czyni. Zobaczymy,czy będzie dostępnoś do Kapłana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje panie Kapłan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gratulacje panie Kapłan.
Panie Kapłan kiedy mogę przyjść w sprawie obiecanej pracy w urzędzie gminy. Nie mogę się już doczekać spełnienia obietnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocherek napisał:
Panie Kapłan kiedy mogę przyjść w sprawie obiecanej pracy w urzędzie gminy. Nie mogę się już doczekać spełnienia obietnicy.
Najpierw do Urzędu Pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gratulacje panie Kapłan.
Nabrałeś wyborców na plewy i to skutecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
służba publiczna napisał:
Najpierw do Urzędu Pracy
wystarczy pozwalniac przydupasow Michaluka spolka wodna, osrodek pomocy itp itd a znajdzie sie jakies 100 nowych miejsc pracy zlodziejom juz dziekujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy dzień początkiem defraudacji w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzisiejszy dzień początkiem defraudacji w gminie.
Zobacz defraudację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pancoust napisał:
wystarczy pozwalniac przydupasow Michaluka spolka wodna, osrodek pomocy itp itd a znajdzie sie jakies 100 nowych miejsc pracy zlodziejom juz dziekujemy
Jak 100 miejsc, przecież w gminie patrząc na stronę pracuje około 30 osób. Tak według Ciebie ma wyglądać racjonalizacja zatrudnienia? Na jedno obecne miejsce wsadzę trzech swoich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak 100 miejsc, przecież w gminie patrząc na stronę pracuje około 30 osób. Tak według Ciebie ma wyglądać racjonalizacja zatrudnienia? Na jedno obecne miejsce wsadzę trzech swoich?
Może być i taka pod warunkiem że w tej setce znajdę się i ja. Pozdrawiam trzydziestkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Może być i taka pod warunkiem że w tej setce znajdę się i ja. Pozdrawiam trzydziestkę.
Och, trzydziestkę Trzydziestkę to ja miałam dobre dziesięć lat temu Ale to miłe z Twojej strony, chłopcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda poparta dowodami napisał:
Zobacz defraudację
Tak defraudacja rozpoczęta.Na dzięń dobry wójt załatwił sobie największe pobory w województwie chociarz nie zrobił nic ponad 12000.zł co daje ponad 400zł dziennie.Michaluk zostawił na koncie ponad 3.5 miliona to jest się czym zarządzać. Zobaczymy na jak długo wystarczy? A co z podwyżką mojej emerytury kiedy Pan podniesie Panie wójcie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 660

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...