Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mniej dotacji, mniej pociągów do Białej Podlaskiej

Utworzony przez qwerty, 3 stycznia 2015 r. o 17:23
  Otóż wyobraź sobie że nie tylko ja tu piszę z tobą. Mądrzysz się a masz niewielkie pojęcie o czymkolwiek. Wydaje ci się wiele a nie masz racji. Poradziłem ci żebyś poszła do Pośredniaka ale już tego żałuję bo masz wielkie wymagania i roszczeniowe podejście i nikt cię nie zatrudni bo w dodatku jesteś kłótliwa. A o składkach to nie ja pisałem chociaź przyznaję że ma rację    
  Napisałeś, ze nie czytam ze zrozumieniem, a widzę, że ty masz o wiele większe problemy w tej kwestii. Wyobraź sobie, że tamto nie było do ciebie. Nie jestem na tyle tępa, żeby nie zauważyć, że dyskutuję z rożnymi ludźmi.  Jestem kłótliwa, bo nie dam się obrażać człowiekowi, który nie ma do mnie szacunku tylko dlatego, że jestem bezrobotna, a on wrzuca wszystkich bez pracy do tego samego wora? Roszczeniowa? A gdzie ja tutaj krzyczę, że coś mi się należy? Na wysnuwanie takich tez trzeba mieć dowody, ty tutaj ich nie znajdziesz.  A co do tych składek to nie miał racji. Tak jest skonstruowane prawo w Polsce i takie wypominanie jest bez sensu, bo nie znasz dnia ani godziny i np. za pięć lat ja mogę pracować i płacić składki, a ty czy on, a może obaj w tym samym czasie, możecie być bezrobotnymi.  A o moja pracę się martwic nie musisz. W przeszłości ją znajdowałam i myślę, że w przyszłości tez coś się znajdzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  jeszcze raz powtórzę- pracy jest mnóstwo, popatrz portal np, pracuj.pl ale jak ktoś nie chce… co mam zrobić    
O co ci chodzi człowieku? Znasz mnie, wiesz jak ja szukam pracy? Ile dziennie wysyłam CV? Czy ja tu kogoś prosiłam o rady w sprawie poszukiwania pracy?  Nie, więc mnie nie pouczaj.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U la la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  O co ci chodzi człowieku? Znasz mnie, wiesz jak ja szukam pracy? Ile dziennie wysyłam CV? Czy ja tu kogoś prosiłam o rady w sprawie poszukiwania pracy?  Nie, więc mnie nie pouczaj.     
naprawdę pracy jest bez liku, chętnie dam ci też, jeśli potrafisz cokolwiek oprócz pieniactwa, sprzedawca, kierowca, sprzątacz, ogrodnik, szewc,kucharz,murarz, glazurnik,- daj znac co potrafisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  naprawdę pracy jest bez liku, chętnie dam ci też, jeśli potrafisz cokolwiek oprócz pieniactwa, sprzedawca, kierowca, sprzątacz, ogrodnik, szewc,kucharz,murarz, glazurnik,- daj znac co potrafisz  
    Po co to drążysz? Czy to jest temat "Szukam pracy"?  Czy ja się żaliłam, że jej nie mogę znaleźć i prosiłam o nią, a raczej jej żądałam, bo przecież jestem roszczeniowa? Czy miałam do kogoś pretensje, że jej nie mam? NIE, WIĘC CZEGOŚCIE SIĘ MNIE CZEPILI?Ja tylko opisałam swoją sytuację jako komentarz do słów,     
    Wracaj i naginaj w Polsce na śmieciówce to zobaczysz jaki to ból.      
które odnosiły się do mnie, a nie miały nić wspólnego z prawdą!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja :) ale szambo   Czy ktoś jednemu z drugim kategorycznie zabronił kiedykolwiek zostać kolejarzem, gónikiem czy lekarzem? Wasza sytuacja życiowa jest jedynie wynikiem waszych decyzji i umiejętności. Nie obwiniajcie całego świata za to, że wszyscy coś mają a wy nie. To tylko wasza zasługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal pociągu do Warszawy o 3 i z Warszawy przed północą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal pociągu do Warszawy o 3 i z Warszawy przed północą.
 
Żal pociągu do Warszawy o 3 i z Warszawy przed północą.
odpisz po co komu taki pociąg? w nocy to strach nim jechać , a rano po co? uczelnie nieczynne tak samo jak galerie czy teatry… więc po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...