Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MZK Biała Podlaska ze stratą finansową. Czy podrożeją bilety?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2019 r. o 14:36 Powrót do artykułu
Nikt ci tak nie obieca jak Peło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej radni Zjednoczonej Prawicy A KTO Kupił Busa w tamtej kadencji na koszt MZK? Ile MZK na tym straciło? CHODZINSKI KTO ZA TO ODPOWIADA??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty dużej rodziny,500 +.....to niech płacą...Ten co a najniższą krajową też płaci więc albo wszyscy albo nikt...., tak jak w innych miastach- komunikacja za darmo....dzieci i młodzież do 25 roku życia !Zasiłki typu 500+ pozabierać i w bezpośredni sposób dofinansowywać np. komunikacja za darmo,podręczniki,stomatolog (w tym normalne białe plomby)zajęcia poza szkolne,żywienie w szkołach i przedszkolach.......zniżki na leki dla emerytów i darmowe wizyty u specjalistów np. dwa razy w roku...na żądanie-bez czekania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zegarek cykał. W kampanii mówili co innego. Już nie chce mi się dalej pisać. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniewicz opowiadał przed wyborami ogłupiałemu ludowi Białej Podlaskiej , że stać nas na darmowe bilety dla wszystkich mieszkańców. Dziś siedzi ten "fikołek" rodem z Konstantynowa na stołku przewodniczącego i zapomniał już o tym co mowił . A wszystko to dla dobra mieszkańców... Hi,hi,hi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co widzi teraz w lustrze Bronek, jak w nie patrzy z rana ? Jak sobie przypominam na Facebooku gardłował o darmowych biletach, ba, zapewniał ,że to nie są tylko mrzonki tylko realna możliwość. Hmm, odejdź Broniewicz wstydu miastu oszczędź !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sie dziwić kanar jeździ tylko do godziny 16 a później kwitnie darmowa jazda. Zawsze mnie to smieszy jak po 16 nagle pojawiają się stada sebkow ale co tam. Już nie chce gadać o menelach którzy jezdza bez biletów i śmierdzi w całym autobusie i nigdy nie widziałem wtedy kanara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma miasta w którym komunikacja miejska przynosi dochody. Im tańsze bilety tym większa szansa ze ludzie wsiądą do komunikacji zbiorowej zamiast wieźć jeden tyłek wielkim autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeżdżę MZK, bo taniej samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak cymbał zostaje prezesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy nowego prezydenta Litwiniuka widać gołym okiem - czas na POdwyżki, bo na transport nie ma pieniędzy. Kiedy mieszkańcy Białej zmądrzeją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po tej zmianie kierowcy dostaną podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał nie ma zgody na podwyżki,nie powinieneś w to brnąć.Poprzednia władza wygenerowała stratę....Ty czekaj na "swój" rok.Podwyżki Ci nie pomogą,to pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec maja a autobusów nie widać. Ciekawe kiedy będzie wymiana całego taboru. Bo te Jelcze to już kupa złomu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pal licho Bronek. ML był 4 lata zastepcą prezydenta, nie znał kondycji MZK? Czy może głosujcie na mnie a potem...., a potem powiem, że nic takiego nie mówiłem. Cholera ten wstretny Internet. Ps. ale Prezydentem jestem, co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po tej zmianie kierowcy dostaną podwyżki
 Tak podwyżkę ciśnienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent jest kompletnym ignorantem i sobie podobnych obsadza w spółkach miejskich ,efekty widoczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie. Rok mija od momentu gdy został pan wybrany na stanowisko,a w Białej jak się nic nie działo tak nadal nic nie robi. Kiedy się wezmiecie do pracy?! Karuzela,stadion i tunel stoi albo nawet nie zostało rozpoczęta. Ku...a! Nie na to liczyłem gdy na pana głosowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie Litwiniuk budujmy pomniki !! Proszę mówić jak PiS że Unia Europejska jest zła a potem szybko na czas kampanii zmienić zdanie i robić z durnych Bialczan bardziej durnych :D obiecywać zaczynać budowy jak poprzedni as. Mieć jakiegoś przydupasa w mediach i gra muzyka :D nie inwestować w edukacje ! Bo tępakami łatwiej sterować:D aaaa i jeszcze od czasu do czasu piekłem postraszyć i też ukierunkować ludzi na swoją opcję . No i ma Pan następną kadencję załatwioną ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile złotych te podwyżki będą bilety po 3 zł ? ................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...