Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepszy szpital w Polsce jest w woj. lubelskim. Zajął pierwsze miejsce na 207 placówek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2018 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Już pis bierze szpital w swoje brudne łapska i będzie to samo, co ze stadniną koni w Janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz Adam Ch. uczyni nasz szpital najgorszym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miało być tak żle .Tyle razy PISIORY sejmikowe atakowały Marszałka za szpitale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO, BRAWO, BRAWO! Oby nikt tego nie zepsuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak na pierwszym miejscu finanse a leczenie w dalszej kolejności, tylko dlaczego z całego wojewodztwa chorzy ciagna do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak na pierwszym miejscu finanse a leczenie w dalszej kolejności, tylko dlaczego z całego wojewodztwa chorzy ciagna do Lublina?
 Dobrze prawisz, jakie kryteria brano tu pod uwage nie wiadomo ale na pewno nie jakosc opieki zdrowotnej i fachowość personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfuu, jak dla mnie to nie szpital tylko mordownia. Wymienić lekarzy oraz personel na lepszy, i bardziej przyjazny pacjentowi!!! Wtedy pacjenci sami zweryfikują czy należy mu się ten tytuł "najlepszego". J3B4N4 maszynka do robienia statystyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można ,Można a o Chełmskim Prosektorium CISZA ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienić personel na HTM-y lub TKM-y i będzie git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzi Adam....będzie jak ze stadionem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie a gdzie idą za tym zarobki???? , niestety pielęgniarki i pielęgniarze zarabiają najmniej nie tylko w województwie lubelskim ale innych i dodatki które miały być do podstawy poszły tylko czemu nie 1100zl?? A 700-800-850???? Coś tu jest nie tak tego nikt nie sprawdza !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co jest tutaj głównym kryterium? Najmniejsze zużycie leków na pacjenta i oszczędzanie na zamówieniach produktów jednorazowego użytku. I to jest informacja z pierwszej ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę jeszcze raz podkreślić, że I miejsce szpitala to: wygląd zewnętrzny, czystość, walory wizualne i niezła ekonomika. Opinie o istocie szpitala tj lecznictwie, fatalne. Oszczędza się na wszystkim, w tym na lekach, badaniach, jedzeniu itp. Nie ma odważnych by mówić o tym publicznie, by w poczynaniach tej placówki dominował pacjent. Szkoda.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś pójdzie i sprobuje skorzystać z usług tego szpitala/pomijam nagłe przypadki z pogotowiem/to dostanie informację za dwa lata w kolejce.Miałem operację zaćmy w Lublinie i trzeba było przeprowadzić kontrole w ciągu kilku dni po.Na Chmielnej powiedziano mi ,że mogę to wykonać na terenie kraju.Nieprawda ,bo po zgłoszeniu się do szpitala w Białej powiedziano mi ,abym pojechał na Chmielną do Lublina i przywiózł skierowanie! Kiedy chciałem się zapisać do kardiologa ,to za dwa lata.Natomiast ten sam kardiolog prywatnie przyjmie tego samego dnia kiedy się zgłosić.To jest ot taka Biała Podlaska od strony praktycznej. Nieporównywalnie lepiej w tym względzie jest w szpitalu w Lubartowie,może dlatego ,że tam się pracuje ,a nie reklamuje. No i nie ma tam działaczy wojewódzkich jak w Białej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...