Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą budowy placu zabaw. Bo będzie ruch i hałas

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2017 r. o 09:22 Powrót do artykułu
dojrzałe drzewa czytaj próchno na Kozulęęęęęęęęęęę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie lubię placów zabaw pod oknami. Są bardzo uciążliwe, mimo, że bawią się tam też i moje dzieci. Latem przy otwartym oknie jest słabo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brać 500+ gówniaki puścić samopas i można pić. Jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego mieszkańcy parteru maja się godzić wysłuchiwać przez 18 godzin dziennie wrzasków cudzych dzieci i ich rodziców? Ja nie widzę w tym nic dziwnego. nawet rodzice którzy mają dzieci, to znoszą krzyki ale tylko swoich dzieci, a natomiast innych dzieci już nie. Ludzie starsi potrzebuja spokoju. Najlepiej to wyslać dzieci na plac zabaw , a u siebie w spokoju odpoczywać przed telewizorów, niech inni słuchaja wrzasków rozwydroznych dzieci, w razie skarg to rodzic pójdzie tylko zrobic awanturę w obronie swojego dziecka- teraz tylko dzieci mają prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli zdjecie przedstawia miejsce, gdzie ma byc plac zabaw, to jedno jest pewne. Nie chodzi o "wzmożony ruch i hałas, naruszy swobodny ruch pieszych, uniemożliwi postawienie rusztowań w czasie remontów i ograniczy dostęp do sieci wodociągowych", tylko o to by Pan Zenek i Heniek, którzy parkują samochód na tym trawniku (albo jego resztkach", mogli sobie dalej parkować tam swoje samochody. Co niedziele odpalić na 15 minut, przeleciec szmata z kubla z brudną wodą. To tylko pretekst by teren przed blokiem nie zagospodarowac. Potem bedzie to doskonaly pretekst, ze w miescie nic sie nie robi., że je Wrzask dzieci - przypomnijcie sobie drodzy oponenci, jak sami darliście japę za swoich szczeniecych lat. Wtedy bylo ok, teraz Wam to przeszkadza?. Zapomnial wól, jak cielęciem był. Bywajcie zdrowi;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że wszystkie dzieci" drą japę"- ale zgromadzenie ich wszystkich w jednym miejscu to nie ma życia dla mieszkańców tego bloku. Czy to ich dzieci? Dlaczego ich karać, za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch się przyda, więc możecie ze swoimi uroczymi pociechami przejść na inny plac zabaw. Wspólnota ma takie prawo, a nie chce wymóc. Równie dobrze można powiedzieć, że pan urzędas uważa, że coś trzeba wymóc na Wspólnocie. Mam taki plac 30 m od okien. Dzikie wrzaski, chodzenie pod balkonami i ciągłe darcie mamo, tato, itd. Może dla rodziców to są i cuda natury, a dla innych to tylko cudze dzieci-inni ludzie wychowywani bezstresowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem gdzie jest miejsce ze zdjęcia i nie dziwię się, że mieszkańcy nie chcą tam placu zabaw. Mam taki plac przed blokiem. Hałas w dzień, wieczorem i w nocy. Rano obfite zbiory pozostawionej tam bielizny, butelek i wielu innych rzeczy, których na placu zabaw być nie powinno. Paniom optującym za placem zabaw pod cudzymi oknami życzę takiego przybytku z "całym inwentarzem" bezpośrednio po ich oknami. Plac zabaw bardzo dobrze wyposażony, ogrodzony, oświetlony i monitorowany udostępniony jest mieszkańcom przy ul. Akademickiej. To tam bawią się dzieci ale pod opieką rodziców. Tojest tylko 150 metrów od miejsca ze zdjęcia więc  Panie trochę mijają się z prawdą, chyba że wolą korzystac z placów zabaw przy Terebelskiej. Pan Prezydent pewnie wie, bo ja nie mam takiej wiedzy, czy sprzeciw podpisała "jedna pani" czy może Zarząd Wspólnoty. Jeżeli tak, to ktoś podaje nieprawdziwe informacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam kto chętny by plac zabaw był pod jego oknem? Mieszkałem kiedyś przy takim placu. Super weekendu gwarantowane. Od rana do nocy krzyki .piano płacze. I inne atrakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Oś. Kopernika mieszka dużo studentów, bo AWF, po piwo blisko i potrenować można, ale brakuje miejc parkingowych.Ten temat też trzeba rozwiązać. Skrzyżowanie Warszawska/Kopernika/Pułaskiego jest już problematyczne, może rondo, może światła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że w każdej dzielnicy powinen być duży plac zabaw, tym bardziej, że można znaleźć świetne jakościowo i niedrogie urządzenia na plac zabaw. _______________ ***s://spil.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili sobie parking z zielonej trawy!!!! I o to w tym wszystkim chodzi!!!! Te osoby co się wypowiadają że chodzi o wrzask to kłamią bo chodzi o ich auta aby było gdzie za blokiem zaparkować!!!!!!!!Jak sami w dawnych czasach daliście japy przed blokiem i na ławkach pod blokami wszyscy siedzieli to było dobrze? A dziś paniusi przeszkadza!!!!!!!Starym ludziom w głowie się wywrocilo,nie wolno dzieciom nawet już po trawie chodzić!!!! Ale włączenie silników samochodów to już im nie przeszkadza!!!!Ale dzieci bawiace się już tak!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...