Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie straci mieszkania. Miasto dało etat w szalecie

Utworzony przez zz, 5 lutego 2015 r. o 17:34
"Jego zdaniem ich wysokość powinna być uzależniona od przychodów przedsiębiorcy." - zapewne również "w górę". Ratuj się, kto może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to jednak złodziejski kraj. Jestem przedsiębiorcą też jednoosobowym. Płacę co miesiąc ZUS, wszystko mam legalne, opłacam wszystkie podatki. Też nie zarabiam kokosów.  Więc dlaczego mi się też nie umarza ZUS-u??? A takim malwersantom i oszustom jak ten gościo daruję się spłatę ??? Powinien pójść siedzieć za te kombinacja kryminalista jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam wziętą pożyczkę mieszkaniową w polskich złotych a bogacze pobrali we frankach i państwo im POmoże. Ja spłacam od początku po 1500 zl a oni płacili w przeliczeniu na polską walutę po 1000 zl. Teraz muszą płacić tyle co ja i płaczą. A kwoty kredytu mieliśmy te same. Kilka lat było im lżej i teraz dopominają się pomocy. A pozostałym kto pomoże. Niech będzie sprawiedliwie. Państwo niech wspiera wszystkich i umaża kredyty mieszkaniowe. Biznes będzie się kręcił i Polska się wzbogaci. Ludzie muszą mieć gdzie mieszkać i co jeść. Na razie to tylko samobójców przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziad oszust świadomie nie płacił tego zus. Na co ten dziad liczył? Zlicytować dziadowi mieszkanie niech zamieszka w tym sraczu co w nim cieciował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś głupek. Skoro miał takie niskie dochody to powinien zamknąć firmę ( każdy normalny by tak zrobił) i pójść do roboty do kogoś innego( znam ludzi , którzy pracują po zawałach.)  Ale leniowi nie chciało się robić, wolał siedzieć w tym kiblu w ciepełku, nic nie robić , bimbać, pobierać od ludzi kasę  i chlać wódę i piwo na umór. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś głupek. Skoro miał takie niskie dochody to powinien zamknąć firmę ( każdy normalny by tak zrobił) i pójść do roboty do kogoś innego( znam ludzi , którzy pracują po zawałach.)  Ale leniowi nie chciało się robić, wolał siedzieć w tym kiblu w ciepełku, nic nie robić , bimbać, pobierać od ludzi kasę  i chlać wódę i piwo na umór. 
No tak do sklepu z alkoholem " Anka " 150 metrów. To i latał po flaszkę lub piwo. Mógł sobie na to pozwolić bo nie płacił zusu więc co ludzie dali to jego. Chytry cwaniak z niego i jeszcze miasto takim oszustom pomaga eh.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym normalnym kraju dziadziuś już by grzał puchę. Tylko u nas w Polsce prokuratura, Urząd skarbowy, Zus, cackają się z takimi przedsiębiorcami kombinatorami.  Za łagodne przepisy mamy. A urzędnicy zamiast jeździć sprawdzać firmy i karać przedsiębiorców za łamanie prawa wolą wcinać pączki. Później się dziwią , że w Polsce bieda jak wszyscy kradną, oszukują na podatkach, od przedsiębiorcy po posła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki poseł taki szalet   i taka sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...