Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie żyje ratownik ranny w wypadku. Jego koledzy chcieli dzisiaj oddać krew

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 11:56 Powrót do artykułu
R☆I☆P☆
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia rodzinie.Niech Bóg ma ich w opiece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek wymusił, miał rację, bo miał "większy wóz", nie jeździłbym nigdy motocyklem po polskich drogach.. szansa zakończenia życia wzrasta w takiej sytuacji jakieś 120 razy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech cię ch.j strzeli ślepy 60-latku z kAłdi. Zobacz coś narobił, durniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co oznacza zasada ograniczonego zaufania? Oznacza że w mieście ktoś ci może wyjechać z podporządkowanej albo zajechać ci drogę. Więc w mieście nie zap..rdala się więcej niż 50. Chyba, że chcesz iść do Jezuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam teraz tylko na tragedię na ulicy Sobieskiego wieczorem słuchać tylko ryk silników. Czy w tym mieście wogole jest policja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w spokoju... znałam osobiście... był wspaniałym człowiekiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia, ja byłem w stanie krytycznym - miałem koła od tira na klatce piersiowej. Ok 20 jednostek dostałem. Dzięki JEZUSOWI BOGU za wszystkich którzy oddają krew _______ wyszukiwarka : "amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że same łapki w dół dla zwolenników jednośladów. To jest słowo nienawiści. Oby szybko wprowadzili obowiązkowe badania dla kierowców po 60 roku życia. Są wielkim zagrożeniem dla nas wszystkich. W niedzielę na Brzeskiej jadąc rowerem po ścieżce rowerowej z dzieckiem w foteliku mało mnie nierozjechała starsza Pani. Opier.....dolila mnie jeszcze ze pedze jak wariat dlatego mnie nie widziała. Ona potem nie mogła ruszyć bo wciąz jej auto gasło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere wyrazy współczucia dla Rodziny.To co odwalają kierofffcy osobówek przechodzi ludzkie pojęcię.W ciągu ostatnich 2 m-cy jadąc motocyklem dwa razy miałbym wywrotkę,ponieważ po włączeniu kierunkowskazu w lewo jechali w prawo.Tak,tak zasada ograniczonego zaufania,która również dotyczy kierowców osobówek względem innych użytkowników dróg w tym motocyklistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl rowniez strazakiem PSP, jak juz piszecie artykuły to dbajcie o rzetelność. Druhu spoczywaj w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczone zaufanie? Tak. Bo ty rozwalisz sobie łeb na swoim komarku, a ja obetre sobie kolana w mojej ałdi 80.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 km/h to chyba nie jechał ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEGO KOLEDZY NIE TYLKO CHCIELI, ALE ODDALI KREW!!!! KOLEDZY I WIELE OSOB DOBREJ WOLI!!!! BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY DZISIAJ ODDALI KREW /E. C. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lecz sie na ten pusty leb pisdzielcu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie pieprzyc, ile jechał na godzinę motocykl, ile jechał samochodem, i jakie dokładnie były okoliczności a potem wyroki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniajcie....nikt wam nie dał takiego Prawa....zginął młody człowiek więc morze trochę refleksji I współczucia kochani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiu spoczywaj w pokoju Niech ci ziemia lekka bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając dzieci w wieku 3 i 6 lat nigdy bym nie jeździł motorem w mieście więcej niż 50 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo zginal moj mąż. Jadąc 57km\h. 5lat za nim tęsknię...nie ma dnia żebym o nim nie myślała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...