Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna prohibicja zniesiona

Utworzony przez randalk, 21 grudnia 2018 r. o 14:43 Powrót do artykułu
Czyli co? Znowu w marketach będą drugiego litra gratis dawali?? Weźcie napiszcie kiedy bo nie wiem czy czekać z zakupami
 Będą, wal chłopie do Biedronki przy ulicy Zawąskiej, czynne 6-22, tylko ostrożnie, bo oznakowanie zmienili. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Nikołajczuk to stan umysłu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Nikołajczuk to stan umysłu .
 "By piło się lepiej". Alkoholizm jest przyczyną wielu chorób i patologii społecznych. Wybór należy do ciebie. Kolalicja alkoholowa ta rządzi ponad podziałami. Znamienne jest to że takimi sprawami zajmuje się priorytetowo. Nowa Rada stare pijaki, a tak a propos, o której kończą się posiedzenia Rady i wszystko wtedy staje się jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy teraz na Puławy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Nikołajczuk to stan umysłu .
"By piło się lepiej". Alkoholizm jest przyczyną wielu chorób i patologii społecznych. Wybór należy do ciebie. Kolalicja alkoholowa ta rządzi ponad podziałami. Znamienne jest to że takimi sprawami zajmuje się priorytetowo. Nowa Rada stare pijaki, a tak a propos, o której kończą się posiedzenia Rady i wszystko wtedy staje się jasne.
 Widzę że Rada i blokersi oddali na mnie głos. "By piło się lepiej". Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni Koalicji Obywatelskiej do kąta!.Wstyd. Zalecenia WHO odnośnie ograniczenia spożywania alkoholu: -całkowita likwidacja reklamy alkoholu -zmniejszenie liczby punktów sprzedaży alkoholu do maks.1 punkt sprzedaży na 1 tysiąc mieszkańców/ w tym.lokale gastronomiczne. -cena alkoholu /odpowiednio wysoką ograniczające spożycie alkoholu. Panowie Radni do odwołania!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Nikołajczuk to stan umysłu .
 Stan umysłu wszystkich Wybrańców każdy może ocenić sam , oglądając  transmisję i nagrania z posiedzeń Rady Miasta na  youtubie. Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....prawo wyboru jest zdobyczą cywilizacji, a to człowiek decyduje, czy kupi i czy wypije. Żadne zakazy tego nie zmienia, a co najwyżej wrócimy do instytucji "ciotki", u której można było dostać flaszkę bez względu na pora dnia i roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....prawo wyboru jest zdobyczą cywilizacji, a to człowiek decyduje, czy kupi i czy wypije. Żadne zakazy tego nie zmienia, a co najwyżej wrócimy do instytucji "ciotki", u której można było dostać flaszkę bez względu na pora dnia i roku!
 Ma prawo ale pod jednym warunkiem że nie ogranicza to praw innych ludzi. Są jeszcze normy społeczne i prawne nakazujące zachowanie ciszy nocnej , poszanowania cudzego mienia, czy nieobyczajnego zachowania. Podpiszmy umowę, pijący nie ograniczają naszych praw my zgadzamy na sprzedaż alkoholu 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy truteń w radzie Nikołajczuk , może się myle ,ktoś podpowie o jakiś dokonaniach pana druga flaszka gratis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze! Działania powinny być prewencyjne a nie restrykcyjne! Zakazy to zawsze "nacisk" władzy na mieszkańców! Ograniczenie swobód. A w tym wypadku to dopuszczenie do patologii (meliny).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze! Działania powinny być prewencyjne a nie restrykcyjne! Zakazy to zawsze "nacisk" władzy na mieszkańców! Ograniczenie swobód. A w tym wypadku to dopuszczenie do patologii (meliny).
 Jasne, każda buda handlująca majtkami , kiosk ruchu , sklepiczek osiedlowy, poczta, Stacja Kontroli Pojazdów, stacje benzynowe powinna dostać koncesję na sprzedaż alkoholu 24 godziny na dobę. Nie będzie patologii w postaci emerytki handlujacej 0,5 l wódki.Wtedy będzie swoboda dla takich starych pijaków jak Jan. A zresztą rubta co chceta ja z wami nie piję, pijta , żygajta, przeklinajta i zjamujta się dalej dolą kilku sklepikarzy, ja to mam głeboko w .... już wy sami wiecie gdzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą zasługą radnego Nikołajczuka jest przeżycie tyle lat bez mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trole trochę inwencji a nie na każdym portalu pod tym tematem takie same posty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trole trochę inwencji a nie na każdym portalu pod tym tematem takie same posty
 Ciesz się w takim razie, idź kupić jabola po 22 i zalej pałę, o tym przecież marzyłaś w czasie dyktatury kaczystowskiej. Wesołych, Pijanych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle się nasłuchałem jaka ta warszawska spartolona jaki to Stefaniuk be.Wjeżdżam w nocy do białej a tu zdziwko ulica pięknie oświetlona ,podjazdy ,rozjazdy wszystko ok ,idiotyczny skręt w artyleryjską poprawiony w końcu przyjezdni wiedzą jak skręcić. Zastanawiam się jaką teraz minę ma Broniewicz i Litwiniuk ,którzy tak krytykowali Stefaniuka chyba wypada przeprosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem pis ,ale obiektywnym obserwatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info ile kosztuje jabol, widzę że jesteś dobrze zorientowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info ile kosztuje jabol, widzę że jesteś dobrze zorientowany
 Za dużo Pani spędza czasu przed ekranem, rodzina cierpi bo Świąt nie ma, tylko ciągła walka o Konstytucję lub z pisowskimi trolami. Kobieto wyluzuj i nie pij akoholu po 22, eleganckie kobiety piją tylko do 21, a później to już jest ordynarne chlanie. Jeszcze jedno jak się zbyt dużo pije to ma się różne zwidy: myszki, trole, robaki. Co do ceny jabola to niestety nie zaspokoję Twojej ciekawości bo ostatnio piję tylko na krzywy ryj i jestem trzeźwy jak świnia. Najlepszego w Nowym Roku i oby otworzyli Wam jak najwięcej punktów z alkoholem czynnych 26 godzin na dobę, byśmy wrócili do normalności. "By piło się lepiej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...