Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa organizacja urzędu w Białej Podlaskiej. Zniknęło kilka kierowniczych stanowisk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2019 r. o 14:29 Powrót do artykułu
Robi miejsca dla funkcjonariuszy platformerskich i zsl, no ale co można się spodziewać po platformersach - tylko łupienia i grabienia, ten nowy prezydent to dzban
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienia stanowiska a nie potrafi powiedzieć ile w tym oszczędności (wystarczy policzyć ile owe osoby zarobily w 2018r). Przykre że ludzie wybrali takiego typa ktory przed wyborami jezdIl z dzieckiem rowerami po centrum Białej a teraz co rower ukradli? Mam nadzieje że zegarek jest przydatny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To 4 lata Facet siedział jako zastępca i brał kasę to było ok. A teraz zrezygnował z zastępcy. Uważam, że powinien zwrócić pieniądze z dodatku jaki pobierał przez 4 lata jako zastępca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie oszczędności? 1 zastępca ,1 połączony wydział i brak zastępcy skarbnika. Tyle, ale 4 nowych kierowników referatów, dodatkowo utworzył dla kolesi w jednej ze spółek miejskich stanowisko vice prezesa, a w drugiej dodatkowe miejsce w radzie nadzorczej. Wychodzi na to, że te oszczędności będą na zwolnieniu paru niczemu niewinnych pracowników biurowych w S M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wybrali to maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ML zawodzi na całego !!! Małomiasteczkowy celebryta z gitarą !!! Głosowałam na niego, gdyż nie chciałam poprzednika, ale strzeliłam ślepakiem !!! Jak się go pozbyć - może do sejmu go wysłać jesienią !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest :-D piszacy komentarze najchetniej to by jakiegoś na stanowisku widzieli : ,,czołem panie ministrze!" Czy innego Tadeusza :-D nie tracić czasu drodzy piszący na swoje złote rady i odrazu slijcie pieniazki do Torunia :-D pozdrawiam towarzystwo filozofów :-D haha :-D jak nie Pisiu Pisiu to już krytyka :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UM zniknęły ale w innych miejscach powstały. Zastępca dyrektora biblioteki... szybka kariera w ramach poparcia w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest :-D piszacy komentarze najchetniej to by jakiegoś na stanowisku widzieli : ,,czołem panie ministrze!" Czy innego Tadeusza :-D nie tracić czasu drodzy piszący na swoje złote rady i odrazu slijcie pieniazki do Torunia :-D pozdrawiam towarzystwo filozofów :-D haha :-D jak nie Pisiu Pisiu to już krytyka :-D
 Kiedy Litwiniuk przestanie się lansować a zacznie pracować? Kiedy skończy się Bialska Rozpierducha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy pan prezydent zacznie łatać dziury na drogach? Widzę że na ścieżki rowerowe to są pieniążki, a drogi po zimie nietknięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi ten zastępca w bibliotece? Czy już gra z dyrektorem w piłkarzyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wszystko robione pod publiczkę ten człowiek nie umie zarządzać to nim zarządzają on tylko wykonuje polecenia taka jest opinia o Prezydencie BP w UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A kiedy pan prezydent zacznie łatać dziury na drogach? Widzę że na ścieżki rowerowe to są pieniążki, a drogi po zimie nietknięte." Ścieżki są bo Stefaniuk ogarną temat swego czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróżka następcy zostawiła 3 koperty i tak w poszczególnych napisała:1/zwalaj wszystko na poprzednika,,a jak nie wyjdzie to otwórz druga kopertę:2/reorganizuj,a jak nie wyjdzie otwórz trzecią:3/ PODAJ SIĘ DO DYMISJI. Litwiniuk zbyt duże tempo przyjął realizacji zaleceń wróżki.To ze strachu ,czy niecierpliwości? Przy tym tempie nie doczeka połowy kadencji!!!W mieście nic się nie zmienia,chyba ,że Litwiniuk liczy na Wałęsę???Niestety ten mu popularności nie przysporzy,a wręcz zdołuje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha p. Michał chyba nie znał sowich pracowników i zakresu ich obowiązków ale łączy nas Biała! ;) pokazał to zwalniając Kilkanaście osób z urzędu miasta i 3 stanowiska z Straży Miejskiej bravo :D a nowy p. Komendant SM łamie prawo ***s://tiny.pl/trglj oby tak dalej ! Biała Podlaska !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,która dzięki swojej lojalności wobec Dyzmy robiła wszystkim koło pióra łącznie z Michałem a także nawet na niego w szczególności szydzila a on ja zostawia i jeszcze publicznie wystawia....szok...ta kobieta jest tak fałszywa i uśmieszki miłe słówka" krasnal w kapeluszu."... Ale widocznie prezydent faktycznie nie dorósł do swej roli?Kiedy przejzy na oczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W byłym już wydziale spraw społecznych jest Pani ...teraz w edukacji,ona ? dzięki swojej lojalności wobec Dyzmy robiła wszystkim koło pióra łącznie z Michałem a także nawet na niego w szczególności szydzila a on ja zostawia i jeszcze publicznie wystawia....szok...ta kobieta jest tak fałszywa i uśmieszki miłe słówka" krasnal w kapeluszu."... Ale widocznie prezydent faktycznie nie dorósł do swej roli?Kiedy przejzy na oczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reorganizacje są dobre ale czas na konkretne posunięcia. ******megashow.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W byłym już wydziale spraw społecznych jest Pani ...teraz w edukacji,ona ? dzięki swojej lojalności wobec Dyzmy robiła wszystkim koło pióra łącznie z Michałem a także nawet na niego w szczególności szydzila a on ja zostawia i jeszcze publicznie wystawia....szok...ta kobieta jest tak fałszywa i uśmieszki miłe słówka" krasnal w kapeluszu."... Ale widocznie prezydent faktycznie nie dorósł do swej roli?Kiedy przejzy na oczy?
 czy to ta od Lucjana z  Pomorza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...