Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe autobusy już na ulicach Białej Podlaskiej [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2019 r. o 10:14 Powrót do artykułu
Dlaczego we wszystkich autobusach w których oczywiście jest klimatyzacja nie jest włączana w letnie gorące dni? Dlaczego nikt tego nie kontroluje? Wystarczy przejechać się po mieście i zwrócić uwagę , który autobus ma pootwierane wszystkie okna.Zacznijcie egzekwować to od kierowców, jakieś kary,bo ewidentnie kpią sobie z pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo autobusów ma włączoną klime ale najgorsze jest to jak klime wyłącza i zablokuja okna i ludzie dusza się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwali się tym że klimatyzacja jest, a nie że będzie włączana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam robi facet w sukience? pewnie jakiś pedofil albo zboczeniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz wpuszczania do autobusów bezdomnych tych brudnych, śmierdzących bo zimą robią sobie przechowalnię i jeżdżą do woli i to za darmo a potem strach usiąść na takim.siedzeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w takiej malej dziurze jak Biala Podlaska miejskie autobusy;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam robi facet w sukience? pewnie jakiś pedofil albo zboczeniec
 to taki średniowieczny spryskiwacz do szyb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w takiej malej dziurze jak Biala Podlaska miejskie autobusy;p
 Po to, żeby takim grzbietom po rowie przejechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie, mamy już nowe autobusy po poprzedniej ekipie, a co pan pozostawi po swojej kadencji? Apeluję o linię tramwajową, ogród zoologiczny i miejskie rowery. Z głębokim poważaniem Kartka dla Waldka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sam raz w samą porę. Od poniedziałku wakacyjny rozkład jazdy a tu nowe autobusy przyjechały, LOL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasenger ale one tylko przyjechały,w okresie wakacyjnym na miasto wyjeżdżają tylko starocie bez klimy,bo w Białej ważni są tylko uczniowie, ludzie pracujący nie liczą się dla miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być zakaz wpuszczania do autobusów bezdomnych tych brudnych, śmierdzących bo zimą robią sobie przechowalnię i jeżdżą do woli i to za darmo a potem strach usiąść na takim.siedzeniu
 Żal ci że bezdomni jeżdżą za darmo ?????????? A Ty kór*a  500+ to nie bierzesz na darmo ????? Zapracujesz na te 500+ ?????? Bierzeż , wyciągasz łapy po darmowe 500+ . !!!!!! Napisałeś , że jeżdźą do" WOLI " ........ z ty za te darmowe 500+ które dostajesz bez roboty też do" WOLI " nakupisz piwa, wódki, taniego wina i papierosów .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co ta kłótnia z bezdomnymi - bo co to za autobus, w którym nie śmierdzi potem lub zepsutym uzębieniem z papy. Toż to nie Polska byłaby. Jak płacę za bilet to atrakcję muszą być - demokracja jest, czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla sprostowania to nie bezdomni a raczej menele którzy na placu sobie wypija a potem wracają do domu (jeden jeździ na terebelska ) współczuję tym którzy go nie znaja a on sobie siada około nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I odezwał się menel, któremu 500+ nie dali i który określa się katolikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gra gitara, na 85 pasażerów tylko jeden nie jest menelem, bo to kierowca ( przynajmniej w godz. pracy) Kto w dzisiejszych czasach jeździ autobusami ? Tylko menele i menelki. Menele z resztą napędzają koniunkturę globalną, a jak komu ich niuch, nie w smak, przymusu jazdy komunikacją nie ma - na piechotę lub taxi. I wszycho w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scania co to za przyjemność przejechać się takim żelaznym pudłem? Władza nic nie myśli, o wiele taniej i przyjemniej byłoby nająć baby z Ukrainy. Nie ma to jak pojeździć sobie na młodej Ukraince.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha osły ha ha ha . A ja już od paru lat biorę 500+ . Na troje dzieci biorę 1500 zł . Nie muszę nigdzie pracować i kasę mam za darmo. Państwo daje to się bierze ha ha ha . Całymi dniami nic nie robię . I nie jeżdżę tak jak wy dziady autobusami tylko kupiłam sobie auto za 500+ . Dzięki 500+ zaoszczędziłam na dobre auto , palę papieroski ze sklepu a nie z meliny tak jak wy . 500+ jest super . Za darmo dają to się nic nie robi i kasa jest a wy pracujecie i autobusami jeździcie a ja dzięki 500+ mam autko i na benzynę jest z tego 500+ ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ci dobrze życzę i miej jeszcze kilkoro dzieci i więcej 500+ i kup sobie więcej aut i pal lepsze papieroski,a co, dają to brać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha osły ha ha ha . A ja już od paru lat biorę 500+ . Na troje dzieci biorę 1500 zł . Nie muszę nigdzie pracować i kasę mam za darmo. Państwo daje to się bierze ha ha ha .  Całymi dniami nic nie robię .  I nie jeżdżę tak jak wy dziady autobusami tylko kupiłam sobie auto za 500+ . Dzięki 500+ zaoszczędziłam na dobre auto , palę papieroski ze sklepu a nie z meliny tak jak wy . 500+ jest super . Za darmo dają to się nic nie robi i kasa jest a wy pracujecie i autobusami jeździcie a ja dzięki 500+ mam autko i na benzynę jest z tego 500+ ha ha ha
 Ha ha 1500 to ja wydaje na dobrą kolację, ty nie żyjesz, ty wegetujesz jak zwierze jakieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...