Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OCENIAMY MIĘDZYRZECKIE SZKOŁY

Utworzony przez tata, 20 stycznia 2013 r. o 17:03
  Wszędzie jest dobrze jak masz grzeczne i mądre dziecko. Sam nie masz kompleksów i wiesz na czym stoisz. Nauczyciel nawet słaby nie jest w stanie dziś uczyć w szkole bo go wyśmieją dzieciaki . Dlatego tylu uzależnionych. W dzisiejszych podstawówkach i wyżej uczą z małymi wyjątkami miernoty. Wiem bo wielu z nich chodziło ze mną do szkoły itd. a jak nie ze mą to z moimi znajomymi itp. mała mieścina. Ich anonimowość jest nijaka. Ci którzy dołączyli z okolicznych wsi dawno są zdemaskowani - to mała prowincja. My rodzice wiemy: kto z kim i dlaczego ; ile razy powtarzał klasę w LO,LE. Jak długo i z jakiego powodu Lublin, Siedlce ,Białystok, Pułtusk, Biała Podlaska stawały się przyjazne dla Naszego Grona Pedagogicznego.      
 
A ja wam coś powiem. Czego wy wymagacie od nauczycieli. Zacznijcie najpierw wymagać od swoich dzieci. Nauczyciel dzisiaj nic nie może (nie jestem nauczycielem i nie mam nauczyciela w najbliższej rodzinie). Nauczyciel dzisiaj nie jest autorytetem a jak ma być skoro w niejednym domu wraca mamusia albo tatuś z zebrania z tekstem "znowu ta krowa czepiała się mojego synka/córeczki" i dalej my rodzice mylimy że nasze pociechy to takie świętoszki. a prawda jest taka że dzieciaki się nie uczą, są bezstresowo wychowywane, mogą wszystko i niestety tacy mali i więksi ludzie mają duży wpływ na to jaka jest szkoła. a tak na marginesie to szukam anglisty, czy polecicie kogoś?
Święta prawda. Mamy was wszystkich na świeczniku, a spróbujcie nadepnąć nam na odcisk to pokażemy na co nas stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie poleci mi anglisty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie wyniki osiągnęły szkoły podstawowe w tym roku szkolnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najsłabsza sp 3,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę?! SP 3 najsłabsza?!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę?! SP 3 najsłabsza?!
W tej szkole są klasy integracyjne i dlatego nie na miejscu są porównywania wyników. Tak to widzę ale może się nie znam ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej szkole są klasy integracyjne i dlatego nie na miejscu są porównywania wyników. Tak to widzę ale może się nie znam ?
Klasy integracyjne są od zawsze, a wyniki coraz słabsze i zgoła odmienne od oczekiwań rodzicow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasy integracyjne są od zawsze, a wyniki coraz słabsze i zgoła odmienne od oczekiwań rodzicow!
Dyrektor do bani !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor do bani !
...i rodzice to barany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i rodzice to barany!
Wyniki szkół  podstawowych: najlepsza dwójka, potem jedynkaa na końcu niestety trójka. Nie ma to nicwspólnego z klasami integracyjnymi niestety te są w trójce od wielu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasy integracyjne są od zawsze, a wyniki coraz słabsze i zgoła odmienne od oczekiwań rodzicow!
Ale zdarzają się lata, kiedy dzieci w tychże klasach integracyjnych rzeczywiście radzą sobie słabo, na co składa się wiele czynników-nie zawsze związanych wyłącznie ze szkołą. Z tego, co wiem-trzy pozostałe klasy szóste z "trójki" mają bardzo dobre wyniki testu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zdarzają się lata, kiedy dzieci w tychże klasach integracyjnych rzeczywiście radzą sobie słabo, na co składa się wiele czynników-nie zawsze związanych wyłącznie ze szkołą. Z tego, co wiem-trzy pozostałe klasy szóste z "trójki" mają bardzo dobre wyniki testu.
najprosciej to winę zwalić na dziecko, jeszcze lepiej na niepełnosprawne,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najprosciej to winę zwalić na dziecko, jeszcze lepiej na niepełnosprawne,
  O ile wiem, dzieci niepełnosprawnych w klasach integracyjnych jest troje/czworo. Inne są zdrowe. Problem jednak polega na tym, że nie w każdym domu kładzie się nacisk na potrzebę wykształcenia i dba o to, by dziecko miało choćby elementarne warunki do nauki. Nie jestem z zawodu nauczycielem, ale mam kontakt z młodzieżą. I czasem słucham opowieści o pijackich burdach w domach, których świadkami są dzieci oraz wiem, że niejeden "rodzic"  nie kupi dziecku książki, bo mu "na połówkę trzeba" albo inne przyjemności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli słyszysz ,,takie opowieści", wiesz o tym, ze źle się dzieje, to coś z tym zrób, bo może dojść do wielkiego nieszczęścia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez cały czas "coś" z tym robię! Nie zmienia to jednak faktu, że niektórzy "rodzice" sa nimi tylko z nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Które gimnazjum ma najlepsze wyniki w Międzyrzecu w tym roku? Wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy rok szkolny nowe szanse na zmiany poziomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki szkół  podstawowych: najlepsza dwójka, potem jedynkaa na końcu niestety trójka. Nie ma to nicwspólnego z klasami integracyjnymi niestety te są w trójce od wielu lat.
Dwójka najlepsza. Dyrektor kupił juz kieliszki na wyposażenie gabinetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwójka najlepsza. Dyrektor kupił juz kieliszki na wyposażenie gabinetu.
Trójkę do poziomu podłogi ściąga kadra dyrektorska otrzymana w spadku po byłym burmistrzu .trzeba jak najszybciej pognać te resztki zielonej zgnilizny dla dobra nazych dzieci i to nie tylko na poziomie szkół "podstawowych"ale to dotyczy także szkół średnich obsadzonych przez zielony układ nieudacznikami . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielony i ten POpaprany.  Podobno pod koniec roku maja być drobiazgowe kontrole rozliczające szkoły z wydanych środków na wyposażenie. Beda liczyć szklanki i sztućce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...