Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Witko uzdrawiał wiernych podczas mszy

Utworzony przez KK, 27 lutego 2009 r. o 15:40
W kraju robi się coraz goręcej. Ludzie zaczynają mysleć. To dobry znak! Trzeba nauczyć się wreszcie odróżniać kłamstwo od prawdy. Sami widzicie jak jest szkalowana nasza wiara. Chrześcijaństwo jest prześladowane na każdym kroku, a wyznający wiarę w Chrystusa są pomniejszani i ośmieszani. Przetrzymamy wszystko, zniesiemy każdy policzek. Zwyciężymy!!! Nie wstydźmy się naszej wiary! Głośmy SŁowo Boże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam pierwszy raz na takiej mszy bo mama mnie namawiała i powiem wam że coś wspaniałego!Ktoś kto nie był to niech nie mówi lepiej nic.Ludzie upadali jak modlił się po hebrajsku obok mnie pani na chwilkę upadła a mnie zrobiło sie strasznie goraco jak uzdrawiał a w kościele było bardzo zimno.... ja tam wierze w to bardzo a jak ktoś nie wierzy niech przeczyta książkę o. Witko o uzdrowieniach.Mojej cioci sąsiadka miała mieć operacje na żylaki miała takie duże poszła na mszę i po żylakach ani śladu...jak to inaczej udowodnić jak nie uzdrowienie przez samego Boga.Ludzie z wózków wstają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Byłam pierwszy raz na takiej mszy bo mama mnie namawiała i powiem wam że coś wspaniałego!Ktoś kto nie był to niech nie mówi lepiej nic.Ludzie upadali jak modlił się po hebrajsku obok mnie pani na chwilkę upadła a mnie zrobiło sie strasznie goraco jak uzdrawiał a w kościele było bardzo zimno.... ja tam wierze w to bardzo a jak ktoś nie wierzy niech przeczyta książkę o. Witko o uzdrowieniach.Mojej cioci sąsiadka miała mieć operacje na żylaki miała takie duże poszła na mszę i po żylakach ani śladu...jak to inaczej udowodnić jak nie uzdrowienie przez samego Boga.Ludzie z wózków wstają....
Jak się dowiedzieć, gdzie o. Witko odprawia msze św. Proszę napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalazłam że ma być msza w Jarosławiu 4.05.2013, ale jest to pewnie że to on będzie prowadził?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by udrawiajaca moc Ducha świetego i mnie pomogła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Msze św.są naprawde super, klimac i sposób prowadzenia powalający!!!!!!!. O.Pacyfik jest niesamowitym człowiekiem, ma doskonały dar poznania. Prowadzi również wspaniałe rekolekcje.   Już nie mogę doczekać sie następnej Mszy Świętej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Msze św.są naprawde super, klimac i sposób prowadzenia powalający!!!!!!!. O.Pacyfik jest niesamowitym człowiekiem, ma doskonały dar poznania. Prowadzi również wspaniałe rekolekcje.   Już nie mogę doczekać sie następnej Mszy Świętej.
    Gdzie znaleźć harmonogram odprawianych Mszy Świętych?   Napisz Janko, bardzo proszę. Mam poważne kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie znaleźć harmonogram odprawianych Mszy Świętych?   Napisz Janko, bardzo proszę. Mam poważne kłopoty.
  Zofia---> bardzo proszę:   http://www.se.neteasy.pl/kalendarz-mszy-sw-o-uzdrowienie   a z jakiej miejscowości jesteś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zofia---> bardzo proszę:   http://www.se.neteasy.pl/kalendarz-mszy-sw-o-uzdrowienie   a z jakiej miejscowości jesteś??
    Janko! Serdeczne dzięki! Jestem z Białej Podlaskiej. Jakie szczęście, że spotkałam Ciebie na tej internetowej stronie. Bóg zapłać. Życzę zdrowia i słońca na każdy dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma za co dziękować. Im więcej nas tym lepiej:) Ja z lubelskiego jestem.   Pozdrawiam i też życzę duuużo zdrówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam pierwszy raz na takiej mszy bo mama mnie namawiała i powiem wam że coś wspaniałego!Ktoś kto nie był to niech nie mówi lepiej nic.Ludzie upadali jak modlił się po hebrajsku obok mnie pani na chwilkę upadła a mnie zrobiło sie strasznie goraco jak uzdrawiał a w kościele było bardzo zimno.... ja tam wierze w to bardzo a jak ktoś nie wierzy niech przeczyta książkę o. Witko o uzdrowieniach.Mojej cioci sąsiadka miała mieć operacje na żylaki miała takie duże poszła na mszę i po żylakach ani śladu...jak to inaczej udowodnić jak nie uzdrowienie przez samego Boga.Ludzie z wózków wstają....
Ja juz dawno temu bylem na mszy gdzie ksieza podchodzili do kazdego i blogoslawili ,jatam nie zostalem uzdrowiony ani nkt z moich bliskich.Pani kolo mnie upala i stracila przytomnosc Bardzo chcialbymbyc na takiej Mszy np Ks Witko ale niemam duzej szansy gdzies jechac jestem bardzo biedny i mnie nie stac iMieszkam w centrum Polski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam pierwszy raz na takiej mszy bo mama mnie namawiała i powiem wam że coś wspaniałego!Ktoś kto nie był to niech nie mówi lepiej nic.Ludzie upadali jak modlił się po hebrajsku obok mnie pani na chwilkę upadła a mnie zrobiło sie strasznie goraco jak uzdrawiał a w kościele było bardzo zimno.... ja tam wierze w to bardzo a jak ktoś nie wierzy niech przeczyta książkę o. Witko o uzdrowieniach.Mojej cioci sąsiadka miała mieć operacje na żylaki miała takie duże poszła na mszę i po żylakach ani śladu...jak to inaczej udowodnić jak nie uzdrowienie przez samego Boga.Ludzie z wózków wstają....
Ja juz dawno temu bylem na mszy gdzie ksieza podchodzili do kazdego i blogoslawili ,jatam nie zostalem uzdrowiony ani nkt z moich bliskich.Pani kolo mnie upala i stracila przytomnosc Bardzo chcialbymbyc na takiej Mszy np Ks Witko ale niemam duzej szansy gdzies jechac jestem bardzo biedny i mnie nie stac iMieszkam w centrum Polski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz dawno temu bylem na mszy gdzie ksieza podchodzili do kazdego i blogoslawili ,jatam nie zostalem uzdrowiony ani nkt z moich bliskich.Pani kolo mnie upala i stracila przytomnosc Bardzo chcialbymbyc na takiej Mszy np Ks Witko ale niemam duzej szansy gdzies jechac jestem bardzo biedny i mnie nie stac iMieszkam w centrum Polski 
Pan jest wszędzie i tam gdzie jesteś możesz otrzymać łaskę uzdrowienia. Trzeba mieć silną wiarę jak ta kobieta z krwotokiem, która powiedziała: obym tylko dotknęła JEGO płaszcza, a będę zdrowa. I stało się... Pan zapytał: kto dotknął Mojego płaszcza? Dalszy ciąg wszystkim powinien być znany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dowiedzieć, gdzie o. Witko odprawia msze św. Proszę napisać.
http://www.se.neteasy.pl/kalendarz-mszy-sw-o-uzdrowienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świąteczne karteczki dla bliskich i znajomych:) http://fw.pl/swiatecznakarteczkaszczescia Wystarczy wybrać karteczkę, wpisać krótkie życzenia i gotowe. W ten szczególny podaruj sobie odrobinę radości. Wysyłajmy sobie karteczki .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i... kto nie był na takiej mszy jest sceptyczny, probuje wysmiewac, tlumaczyc zjawiska które tam się dzieja. Proponuje poswiecic się i pojsc i zobaczyć na własne oczy albo nie poczuc wlasna dusze, czy poczuc ducha, nie wiem jak to nazwac. Wiem ze bylam, tez nie wierzyłam i nie uwierzyłabym tak samo jak Wy gdyby ktoś mi to opowiadal. Ale pojechałam, siedziałam tam jak zaczarowana, ducha swietego czułam od pocztaku i były to bardzo przyjemne odczucia ci którzy byli wiedza, choć odczucia sa rozne. CZulam cieplo w sercu o którym tu już była mowa. NIesamowite uczucia, odczucia przeszywający cieply wiatr taki od srodka od wewnątrz... NIgdy tego nie zapomnę nigdy takich odczuc nie miałam, nigdy tak parwdziwie nie wierzyłam jak teraz i jezdze kiedy mogę, czuje potem długo radość, cierpliwość do ludzi i same pozytywne uczucia chec czynienia dobra... Czy to naprawdę mogą być zle duchy ?? NIe pisze o upadających ludziach potem to nie robi wrazenia i jest najważniejsze, co najwyżej zazdrości się tym którzy doznali spoczynku Duchu Św. Wyobrazam sobie to tak iż zmeczeni życiem trudami, zmartwieniami BOg pozwala nam chwile odpocząć od tego, poczuc jak to będzie kiedyś, już bez zmatrtwien i klopotow dnia codziennego. LUdzie po tym wstaja usmiechnieci z czyms czego nie da się opisac, na twarzach, lub placza, pewnie zalujac za swoje grzechy. MI tez na jedenj mszy łzy same leciały caly czas, co czułam wtedy? CZul;am ze jest mi tak przykro, tak bardzo przykro ze placze iż mogłam zranic swoimi grzechami tak dobra i kochajaca osoba jaka jest BOg. NA tych mszach czuje się ta milosc , czuje się obecność Boga i uwierzcie sa to tak cudowne odczucia, mysle ze tak jest w raju, dlatego z radoscia jzu dziś czekam na jutrzejszy wyjazd do jaroslawia i wszystkim polecam by skorzystali z tego. Zaznacze jeszcze ze nigdy nie bylam jakos przesadnie wierzaca tzn tyle co większość, msza czasem spowiedz, a teraz biegam co chwile do spowiedzi i nie wyobrażam sobie swieta bez mszy, które tez inaczej teraz odbieram i pzrezywam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz to po tragicznym wypadku : http://www.skracacz.alv.radom.pl/IlCy3R <-- czytaj tu ;(     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Ojciec Józef Witko tylko Duch Święty przez jego modlitwę uzdrawia, oczyszcza... Ojciec Witko dostał dar od Boga, że właśnie przez jego modlitwę do Ducha Świętego są uzdrowienia, uwolnienia. Warto pojechać na taką mszę.  I SIĘ SAMEMU PRZEKONAĆ. Polecam  :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...