Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Witko uzdrawiał wiernych podczas mszy

Utworzony przez KK, 27 lutego 2009 r. o 15:40
Gość napisał:
Przecież saki księża swoim życiem negują istnienie Boga! Ot choćby miejscowy świeży przykład Malowej Góry! Kościół to tylko biznes i nic więcej! Reszta to iluzja czary i inne pierdoły. A co do stygmatów to naukowo udowodniono ze można je wywołać pewnego rodzaju kwasem nie powiem jakim bo zaraz nam się od stygmatyków zaroi!
Piotruś twoim kwasem to nawet w Sokulu chwastów u starych nie wypalisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co zrobisz sobie stygmaty kwasem i po 24 godzinach rany ci się same zagoją ???Bzdury opowiadasz!!!A tymi stygmatami została obdarzona wobec świadków ( w tym równierz dziennikarzy ) ,więc sama sobie ich nie zrobiła!!! Wystarczy tylko trochę chęci,żeby czegoś się dowiedzieć.A co do Kościoła ?!? Nie twierdzę,że we wszystkich jet okey , bo i tam zły duch potrafi się wedrzeć , to samo się tyczy niektórych kapłanów.Ale nie wszystkich!!!!!!!!!Nie nam jednak ich oceniać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie to ja jestem lektorem od jakiegos czasu jak czytam wasze wypowiedzi to mi sie plakac chce,wszyscy co piszecie ze kosciol jeste sekta i inne takie bzdury ja wam radze wybierzcie sie na taka msze spotkajcie sie z tym ksiedzem i zobaczymy czy nadal bedziecie tak uwarzac ja mam sie spotkac z tym ksiedzem na wiosne ale jak to bedzie to nie wiem co z tego wyniknie ale juz sie nie moge doczekac a i jeszcze jedno ludzie moga uzdrawiac za pomoca Boga wystarczy chciec i w to uwierzyc,ludzie nie wstydzcie sie swojej wirary!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie:http://www.polskatimes.pl/fakty/kosciol/81729,sekretne-zycie-ksiezy,id,t.html#material_1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='sekta' date='3.03.2010, 21:35:12' post='243499'] Poczytajcie:http://www.polskatimes.pl/fakty/kosciol/81729,sekretne-zycie-ksiezy,id,t.html#material_1 [/quote WIESZ CO MNIE TAKIE ARTYKUŁY NIE OBCHODZĄ ALE WIDZE ŻE TOBIE CHODZI O POGRĄŻANIE KSIĘŻY ALE MNIEJSZA O TO SĄ NAPRAWDE WSPANIALI KSIĘŻA TACY JAK KS.WITKO CZY KS. WASĄG I TO NIE ONI UZDRAWIAJĄ TYLKO JEZUS PRZEZ NICH NAS DOTYKA,JA DOŚWIADCZYŁAM TEGO SAMA W JAROSŁAWIU I NADAL TAM JESTEM NA PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA,A DO INNYCH KSIĘŻY TO NIE OBCHODZI MNIE CO ONI ROBIĄ ALE WIEM ŻE DZIĘKI NIM MOGĘ SIĘ WYSPOWIADAĆ I PRZYJĄĆ KOMUNIE ŚW... I NIE MAM JEST OSĄDZAĆ ANI POTĘPIAĆ BO KAŻDY Z NAS BĘDZIE OSĄDZONY POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wierzę w uzdrowienia. Miałam ataki migreny z aurą (zaburzenia widzenia, drętwienie rąk, twarzy, zaburzenia mowy, silne bóle głowy), które trwały po kilka godzin i powtarzały się kilka razy w tygodniu. Po takim ataku lażałam kilkanaście godzin w łóżku, parę razy nawet tydzień. Żadne leki mi nie pomagały. W grudniu byłam na Mszy św. z uzdrowieniem i od tej pory mam tylko bóle głowy ale już nie tak często. W poniedziałek znów byłam na takiej mszy na razie głowa mnie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki. Na końcu powinno być NIE BOLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda25 napisał:
A ja wierzę w uzdrowienia. Miałam ataki migreny z aurą (zaburzenia widzenia, drętwienie rąk, twarzy, zaburzenia mowy, silne bóle głowy), które trwały po kilka godzin i powtarzały się kilka razy w tygodniu. Po takim ataku lażałam kilkanaście godzin w łóżku, parę razy nawet tydzień. Żadne leki mi nie pomagały. W grudniu byłam na Mszy św. z uzdrowieniem i od tej pory mam tylko bóle głowy ale już nie tak często.
To tak ja po kacu. Też zawsze na drugi dzień mam zaburzenia widzenia,dretwienie rąk, twarzy, zaburzenia mowy, silne bóle głowy. I też powtarza się to nieraz kilka razy w tygodniu. Też po takiej imprezie leże kilkanaście godzin w łóżku. I żadne leki nie pomagają. W grudniu poszedłem do AA i od tej pory mam tylko bóle głowy ale już nie tak często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katz napisał:
To tak ja po kacu. Też zawsze na drugi dzień mam zaburzenia widzenia,dretwienie rąk, twarzy, zaburzenia mowy, silne bóle głowy. I też powtarza się to nieraz kilka razy w tygodniu. Też po takiej imprezie leże kilkanaście godzin w łóżku. I żadne leki nie pomagają. W grudniu poszedłem do AA i od tej pory mam tylko bóle głowy ale już nie tak często.
Kolega powyżej nie ma pojęcia czym są migreny !!! I jak trudno je wyleczyć . Jeśli boli Cię głowa po alkoholu to nie pij !!! A koleżanka wyżej podała , że miała ewidentne migreny .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam ostatnio na takiej Mszy św w Warszawie , prowadzonej przez ojca Pacyfika . W kwietniu będzie znowu taka Msza prowadzona przez ojca Witko . Nie napiszę , że zostałam uzdrowiona , bo jestem zdrowa . Modliłam się o nawrócenie bliskich mi osób , które jak niektórzy tu z was , są daleko od Kościoła . Wierzę , że moje modlitwy zostaną wysłuchane . Jednak jedno chcę podkreślić , Pan Jezus jest obecny na każdej Mszy Św. !!! Poczytajcie sobie jak Catalinie Rivas zostało pokazane co dzieje się podczas każdej Mszy św . Co dzieje się podczas sakramentu pokuty , jak wygląda piekło i czyściec !!! I nie mówcie , że nie ma piekła , że nikogo tam nie było . Kiedyś , nawet Panu Jezusowi nie wierzono , mimo cudów , które na ludzkich oczach czynił , teraz jest podobnie . Pan Jezus nadal czyni cuda i czeka na każdego , aby się nawrócił , na CIEBIE też , bo bardzo nas wszystkich kocha . Ale musimy Mu pozwolić się prowadzic , bo On potrzebuje naszej zgody na to . Mamy daną , wolną wolę , abyśmy potrafili sami wybrać pomiędzy dobrem a złem . Kochani pozwólcie się Mu prowadzić , a bedzie wtedy prościej przejść tę ciężką czasami drogę życia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.jankowice.rybnik.pl/czytelnia/catalina-rivas.html // Tu znajdziecie tajemnicę Mszy św. //
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.jankowice.rybnik.pl/czytelnia/smierc.html // śmierć - niebo - piekło - w wizjach św. Faustyny //
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tutaj chcę wam pokazać , co się dzieje , gdy szczerze się spowiadamy . Ja po 20 latach odbyłam taką szczerą spowiedź i ... Jest czymś pięknym wyrzucenie z siebie grzechów , które zatajaliśmy tyle lat . Mogę tylko wyobrazić sobie wściekłość złego ducha , gdy się spowiadałam . Trzęsłam się jak galareta , ale udało się Pozdrawiam . http://piotrnatanek.pl/objawienia/169-obja...mnica-spowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość P... napisał:
Co dzieje się podczas sakramentu pokuty , jak wygląda piekło i czyściec !!! NO POWIEDZ NAM WRESZCIE JAK TAM JEST ! POWIEDZ ! BYLAś TAM ? OPOWIADAJ ! I nie mówcie , że nie ma piekła , że nikogo tam nie było . A KTO TAK MóWI ? Kiedyś , nawet Panu Jezusowi nie wierzono , mimo cudów , które na ludzkich oczach czynił , teraz jest podobnie . CO JEST TERAZ PODOBNIE ? JAKIE CUDA ? ODBICIE W SZYBIE, CZY W DZIUPLI DRZEWA ? Pan Jezus nadal czyni cuda i czeka na każdego , aby się nawrócił , na CIEBIE też , bo bardzo nas wszystkich kocha . MOżE CIEBIE KOCHA ALE COś MI SIE ZDAJE ZE MNIE TO NIE KOCHA. GDYBY KOCHAL TO NIE POZWOLILBY ZEBY MOJE NERKI WYSIADLY. WYLACZYL MOJE NERKI - TO JEST OBJAW JEGO MILOśCI ? Ale musimy Mu pozwolić się prowadzic , bo On potrzebuje naszej zgody na to . OK. MA MOJA ZGODE NA TO. NIECH MNIE PROWADZI. ALE CZEMU ON MNIE PROWADZI NA MANOWCE ? Mamy daną , wolną wolę , abyśmy potrafili sami wybrać pomięy dobrem a złem . JA TO JESTEM GLUPI I NIE BARDZO WIEM GDZIE DOBRO A GDZIE ZłO. ALE PRZECIEż MAMY "PASTERZY", MOżE ONI NAM PODPOWIEDZA GDZIE DOBRO GDZIE ZLO ? NA PRZYKLAD TW PIERONEK Z LUBLINA ? CZY DONOSIć NA UB NA PRZYJACIół TO JEST DOBRZE CZY żLE ? JUDASZ TO BYL OK CZY NIE OK ? Kochani pozwólcie się Mu prowadzić , NO POZWALAM MU SIE PROWADZIć, POZWALAM, A MAM JAKIEś INNE WYJśCIE ?A ALE CZASAMI JUż NIE WIEM CZY TO ON MNIE PROWADZI CZY SZATAN ? A ODRóżNIć JEDNEGO OD DRUGIEGO TO NIE TAKIE PROSTE DZISIAJ ! a bedzie wtedy prościej przejść tę ciężką czasami drogę życia . NO NIE WIEM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadajesz mi takie pytania , a nawet nie pofatygowałeś ( aś ) się , aby kliknąć w linki , które podałam . Tam byś przeczytał ( a ) kim była siostra Faustyna . I , że własnie dzięki Niej możemy wiedzieć co na nas czeka po smierci . Gdybys wykazał ( a ) trochę zainteresowania , to byś wiedział ( a ) , że objawienia były i są , i nie tylko w dziupli jak to nazywasz . Co do twojej choroby , bardzo mi przykro z tego powodu , ale czasami Bóg dopuszcza do nas cierpienie , byśmy mogli się nawrócić . Nie jestem lekarzem , ani teologiem . Ale moim zdaniem ludzie szukają Boga dopiero , kiedy dzieje się im krzywda . Wierzę , że z każdego nieszczęścia ludzkiego potrafi wyprowadzić jakieś dobro . Mówisz , że pozwalasz Panu Jezusowi się prowadzić ??? A co mówi na to twoje sumienie??? Czy aby napewno tak jest ??? Jego nie oszukasz , On zna nasze serca , Nie liczy się co Ty mówisz , ale co mówi Twoje serce . Wyrzekając się grzechu , postępując zgodnie ze swym sumieniem , kochając Boga całym swoim sercem będziesz wiedział ( a ) kto Cię prowadzi . Odróżnić dobro od zła , jest proste . Tam gdzie jest dobro jest Bóg , a tam gdzie zło , jest szatan . Co do biskupów , księży którzy bulwersują swoim zachowaniem ... Nie chcę się wypowiadać na ten temat , bo szczerze przyznam , że się tym nie interesuję . Ja słucham swej intuicji , było tak przy wyborze kapłana , którego wybrałam sobie na spowiednika . Trwało to ponad 3 miesiące . Można rozpoznać dobrą osobę poprzez jej zachowania czy głoszenie kazań . Cieszę się , że się nie pomyliłam i mogłam wyrzucić z siebie to co siedziało głęboko w duszy . Myślę , że jesteś na dobrej drodze , nie dowierzasz , ale Twoje serce pragnie i tęskni do Boga . Inaczej pewnie by Cię nie było na tym forum . Nie interesuj się zbytnio co się dzieje na ''górze'' , Bóg kiedyś rozliczy swoich kapłanów , nie nam jest ich oceniać . Poczytaj trochę , poprzez modlitwę możemy się zbliżyć do Boga , przystąp do spowiedzi , takiej szczerej . Od dzisiaj będę się modliła za Ciebie Wierzę z całego serca , że poczujesz to co ja poczułam , że Pan Jezus nas tak bardzo kocha . A to jest taki mały prezent dla Ciebie ode mnie . Tak naprawdę od tej chwili gdy weszłam na tę stronę , całkiem przypadkiem , moje życie zmienia się na lepsze , pozdrawiam Cię z całego serca . http://szukajacboga.jesus.net/?/1/miosny-list-od-ojca.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katz napisał:
To tak ja po kacu. Też zawsze na drugi dzień mam zaburzenia widzenia,dretwienie rąk, twarzy, zaburzenia mowy, silne bóle głowy. I też powtarza się to nieraz kilka razy w tygodniu. Też po takiej imprezie leże kilkanaście godzin w łóżku. I żadne leki nie pomagają. W grudniu poszedłem do AA i od tej pory mam tylko bóle głowy ale już nie tak często.
TY CHYBA POMYLIŁEŚ STRONY.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość P... napisał:
Zadajesz mi takie pytania , a nawet nie pofatygowałeś ( aś ) się , aby kliknąć w linki , które podałam . Tam byś przeczytał ( a ) kim była siostra Faustyna . I , że własnie dzięki Niej możemy wiedzieć co na nas czeka po smierci . Gdybys wykazał ( a ) trochę zainteresowania , to byś wiedział ( a ) , że objawienia były i są , i nie tylko w dziupli jak to nazywasz . Co do twojej choroby , bardzo mi przykro z tego powodu , ale czasami Bóg dopuszcza do nas cierpienie , byśmy mogli się nawrócić . Nie jestem lekarzem , ani teologiem . Ale moim zdaniem ludzie szukają Boga dopiero , kiedy dzieje się im krzywda . Wierzę , że z każdego nieszczęścia ludzkiego potrafi wyprowadzić jakieś dobro . Mówisz , że pozwalasz Panu Jezusowi się prowadzić ??? A co mówi na to twoje sumienie??? Czy aby napewno tak jest ??? Jego nie oszukasz , On zna nasze serca , Nie liczy się co Ty mówisz , ale co mówi Twoje serce . Wyrzekając się grzechu , postępując zgodnie ze swym sumieniem , kochając Boga całym swoim sercem będziesz wiedział ( a ) kto Cię prowadzi . Odróżnić dobro od zła , jest proste . Tam gdzie jest dobro jest Bóg , a tam gdzie zło , jest szatan . Co do biskupów , księży którzy bulwersują swoim zachowaniem ... Nie chcę się wypowiadać na ten temat , bo szczerze przyznam , że się tym nie interesuję . Ja słucham swej intuicji , było tak przy wyborze kapłana , którego wybrałam sobie na spowiednika . Trwało to ponad 3 miesiące . Można rozpoznać dobrą osobę poprzez jej zachowania czy głoszenie kazań . Cieszę się , że się nie pomyliłam i mogłam wyrzucić z siebie to co siedziało głęboko w duszy . Myślę , że jesteś na dobrej drodze , nie dowierzasz , ale Twoje serce pragnie i tęskni do Boga . Inaczej pewnie by Cię nie było na tym forum . Nie interesuj się zbytnio co się dzieje na ''górze'' , Bóg kiedyś rozliczy swoich kapłanów , nie nam jest ich oceniać . Poczytaj trochę , poprzez modlitwę możemy się zbliżyć do Boga , przystąp do spowiedzi , takiej szczerej . Od dzisiaj będę się modliła za Ciebie Wierzę z całego serca , że poczujesz to co ja poczułam , że Pan Jezus nas tak bardzo kocha . A to jest taki mały prezent dla Ciebie ode mnie . Tak naprawdę od tej chwili gdy weszłam na tę stronę , całkiem przypadkiem , moje życie zmienia się na lepsze , pozdrawiam Cię z całego serca . http://szukajacboga.jesus.net/?/1/miosny-list-od-ojca.html
CIESZE SIĘ ŻE JESTEŚ Z NAMI NA TEJ STRONIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
CIESZE SIĘ ŻE JESTEŚ Z NAMI NA TEJ STRONIE
Voodoo ma swą moc i działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie voodoo , to tęsknota za miłością , która pochodzi od Boga . Nie ma takiej osoby na świecie , która by nie miała w sobie miłosci , która nie tęskni za prawdziwą miłością , nie ma takiej osoby , która by była szczęśliwa bez miłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=uld5EaD5-Uo...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...