Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Witko uzdrawiał wiernych podczas mszy

Utworzony przez KK, 27 lutego 2009 r. o 15:40
O to strona na którą się natknęłam znowu przypadkiem . Ojcze , wierzę , że wielu Twoich polskich dzieci powróci do Ciebie , Panie Jezu przyprowadź nas wszystkich do Siebie . Pobłogosław Polskę . http://www.voxdomini.com.pl/plmsg/plindex.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie voodoo , to tęsknota za miłością , która pochodzi od Boga . Nie ma takiej osoby na świecie , która by nie miała w sobie miłosci , która nie tęskni za prawdziwą miłością , nie ma takiej osoby , która by była szczęśliwa bez miłości
http://www.youtube.com/watch?v=z5QDnOvHAEQ...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też uzdrowił ch oj mi teraz staje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byk napisał:
Mnie też uzdrowił ch oj mi teraz staje!
PORAŻKA NIKT NIE BEDZIE DYSKUTOWAĆ Z TOBĄ....... BO SZKODA SŁÓW NA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich którzy tak bronią i niesłusznie oskarzają drogiego Ojca chciałem powiedziec ze w tym wszystkim Ojciec jest tylko posłancem Bozym tu na ziemi posrednikiem miedzy Bogiem a ludzmi wiary ktorzy wierzą ze mogą być uzdrowieni, oczyszczeni z brudu tego swiata. To nie Ojciec uzdrawia lecz sam Bóg lecz aby doszło do uzdrowienia musisz miec bardzo głeboką wiare duzo ludzi przychodzi tylko po to bo usłyszało od kogos bo mysli ze Ojciec ich uzdrowi a jesli nie masz wiary w sercu to nic Cie nie uzdrowi, prawda Ojciec kładzie rence na głowie ale jest to MODLITWA z nałozeniem rąk w tedy czasem ktos upada (spoczynek w Duchu Swientym) jest to chwilowe kilka sekund czy minud puzniej za zwyczaj sie nic nie pamienta ale jest to modlitwa a nie egzorcyzmy wszyscy zachowują sie normalnie byłem juz na 6 Mszach tego typu i po kazdej jest cudownie jak by inaczej jak byś cos zostawił i jak byś cos nowego zyskał jest to piekne przezycie do ktorego zachecam Ciebie w ten Wielki Czwartek w dniu Kapłana pamientaj o nich bo to oni są posłancami Boga na Ziemi a Ojciec Witko jest jednym z nich. Prosze w intencji Wszystkich Kapłanów Na SWIECIE. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szczególnym dniu na pewno pomodlę się za Ciebie. Jeśli mogę Cię prosić to pisz poprawną polszczyzną- chyba potrafisz.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=9NDof2PEyYo...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze popełniam błędy ale wszyscy to robią pozdrawiam Cie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że mimo często pojawiających się chamskich, wulgarnych wpisów osób zagubionych, są tutaj też piękne świadectwa Ludzi, którzy przedstawiają prawdę o świecie bogatym także w dobro i o posiadających charyzmę kapłanów. Internet może też krzepić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze, że mimo często pojawiających się chamskich, wulgarnych wpisów osób zagubionych, są tutaj też piękne świadectwa Ludzi, którzy przedstawiają prawdę o świecie bogatym także w dobro i o posiadających charyzmę kapłanów. Internet może też krzepić.
internet krzepi wódka lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
internet krzepi wódka lepiej
Ale nie pij za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale nie pij za dużo.
Jak zawsze symbolicznie flaszkę na czaszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak zawsze symbolicznie flaszkę na czaszkę.
Wznoszę toast za Twoje zdrowie http://www.youtube.com/watch?v=pgmTjh4JDgQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę w TVP3 o godz.20.50 młodzieżówki partyjne w programie "Młodzież Kontra czyli .....Pod ostrzałem" Gośćmi programu będą: Ks.Robert Nęcek - rzecznik prasowy krakowskiej kurii wspierający Radę ds. Środków Społecznego Przekazu przy Episkopacie Prof. Zbigniew Nęcki – psycholog społeczny, UJ Internet stał się dla nas dobrem cywilizacyjnym, takim jak telefon, bieżąca woda czy centralne ogrzewanie. W UE coraz częściej mówi się o NIEZBYWALNYM prawie w dostępie do internetu ... Czy internet jest barometrem przemian społecznych i politycznych? - Politycy doskonale rozumieją Internet, jako ważny kanał informacyjny - możemy ich spotkać na Naszej Klasie, Facebooku, Twisterze, Myspace - tyle, że większość ich profili to konta, którymi zajmują się ich asystenci - właśnie młodzi ludzie - czy powinni się czuć lekko niewłaściwie? - W najbliższych dniach rusza portal MyPis.pl Dlaczego blogerzy są najczęściej blagierami? Dlaczego na swoich blogach politycy kłamią? Czy internetowe akcje - takie jak akcja "zabierz babci dowód" z 2007 roku - zmieniły na zawsze oblicze polskiej polityki i sposobu jej uprawiania? Czy następna rewolucja polityczna ( o ile przyjdzie) zacznie się i skończy się w internecie? Czy fora internetowe są miernikiem poglądów społecznych czy też cyrkiem frustratów i nieudaczników a ich popis chamstwa i ordynarności jest swoistym dowartościowaniem? Co zrobić ta infekcja nie zaraziła młodego pokolenia? Co zrobić by alternatywne fora internetowe oparte na prawdzie, moralności, autorytetach cieszyły się one mianem kultowych? Co się stało z młodymi ludźmi, którzy przed 5 laty w chwili odchodzenia JPII tworzyli jedyna taka wspólnotę internetową? Gościom w trakcie programu można przesłać pytania na adres:mk@mlodziezkontra.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=pgmTjh4JDgQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos wie kiedy i gdzie odbywaja sie msze o uzdrowienie w woj. lub z Ojcem Witko? pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony ludzi, wysokiej wiary uzdrowił Kaszpirowski. Niestety niewiernych nie było tam. Tylko wielka wiara w Kaszpirowskiego czyniła te cuda. Chwała mu za to po wieczne czas a pamięć o nim niech kwitnie i rozwija się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
XXI WIEK WSCHODNIA POLSKA
Wierzę , że kiedyś zrozumiesz , że dla Boga nie ma znaczenia czas , od 2.000 lat 10 przykazań jest najprawdziwszym wykładnikiem norm społecznych. Nikt nie wymyślił nic bardziej prostego jeśli chodzi o normy współżycia społecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dekalog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Byłam na mszy św. o. Witko. To było niesamowite przeżycie duchowe, pewnego rodzaju oczyszczenie. Msza św. trwa dość długo, ale zupełnie się tego nie odczuwa. Podczas mszy św. czuje się obecność Ducha Świętego, jego działania. Po zakończeniu wiedziałam, że na pewno kiedyś na nią wrócę. O.Witko uświadamia nam wiele kwestii duchowych i nie tylko. Polecam ją osobom chorym, zdrowym, z problemami i bez. Jest to swego rodzaju Katharsis dla każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...