Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradali swego proboszcza

Utworzony przez między nami leszczami, 16 stycznia 2008 r. o 20:42
Zostawcie Tomusia w spokoju. On jest niewinny. To wpływ środowiska i złych kolegów. Tomek nie będzie jutro odpowiadał na pytania forumowiczów bo dziś się przejadł na rodzinnej uroczystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam pilnie: Opel Omega 3.0V6 211KM, rok 1997, full opcja, nowy silnik, niekatowana. Cena do negocjacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu diabeł z piekła, misja wykonana. Po ostatecznym kuszeniu, otrzymaliśmy informacje o trzech potencjalnych duszach. Lucek się ucieszy:).Dobra wiadomość: u nas też są automaty! Co prawda nie można przechowywać benzyny do samochodu(może wybuchnąć od gorąca), ale za to mamy piekielnie dobre drogi do chodzenia pieszo, więc nie będzie problemu. Traficie do drugiego kręgu(tam gdzie są niewierne żony). Musze spadać, bo smoła stygnie. Pa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babcia napisał:
Zostawcie Tomusia w spokoju. On jest niewinny. To wpływ środowiska i złych kolegów. Tomek nie będzie jutro odpowiadał na pytania forumowiczów bo dziś się przejadł na rodzinnej uroczystości.
NO tak!!! Babcia herbatki nagotowałą i się z żalu chłopak upił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA ZE TE PRZEPROSINY NIE SA NA SUMIE BO BYM POSZLA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło gospodyń wiejskich wOszczepalinie z siedzibą na Zawodziu wyraza zal z powodu postępku syna naszej krajanki i zobowiazuje do zastosowania radykalnych metod wychowawczych w stosunku do pozostałych synów.Do wyroku tomka trzymaj na wodzie i chlebie ,w soboty daj mu okrawków ze sklepu około 70g. trzymaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewodniczaca napisał:
Koło gospodyń wiejskich wOszczepalinie z siedzibą na Zawodziu wyraza zal z powodu postępku syna naszej krajanki i zobowiazuje do zastosowania radykalnych metod wychowawczych w stosunku do pozostałych synów.Do wyroku tomka trzymaj na wodzie i chlebie ,w soboty daj mu okrawków ze sklepu około 70g. trzymaj sie
Oj biedna biedna ta rodzina... Jak zaczeli dawac zapomogi to pierwsi stali w kolejce, ale wiadomo kto im przydzielał. Jak widac zawsze byli łasi na cudze pieniądze. Zawsze im mało Pewnie od dawna siedział na tacy księdza, tylko ostatnio mu więcej trzeba był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak tam kotleciku??? przeprosiłeś??? no i czemu nie odpowiadasz na nasze pytanqa??? ojeja.... a my czekamy.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotleto-fan:) napisał:
I jak tam kotleciku??? przeprosiłeś??? no i czemu nie odpowiadasz na nasze pytanqa??? ojeja.... a my czekamy.............
he he dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Sprzedam pilnie: Opel Omega 3.0V6 211KM, rok 1997, full opcja, nowy silnik, niekatowana. Cena do negocjacji.
zakazuje sprzedarzy tego auta będzie zabezpieczeniem na poczet kary niewolno go uzywac pod grozba dodatkowej kary-5lat, nawet cioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komornik napisał:
zakazuje sprzedarzy tego auta będzie zabezpieczeniem na poczet kary niewolno go uzywac pod grozba dodatkowej kary-5lat, nawet cioci
A kto go zechce kupic??? Panie! Na złom ten samochód tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotleto-fan:) napisał:
A kto go zechce kupic??? Panie! Na złom ten samochód tylko
a co proponujezs na zabezpieczenie czy posiada on jakis majątek oprucz komrzy parafialnej wytartej na brzuchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany naszego ksiedza okradac po tym grubasie bo bym sie spodziewal ale po Arturze I Danielu nigdy jak ich namówil to nie powinien ich wydac!!!!!Im dac nizszo kare a temu snickersowi spasionemu dorzywocie jak ja go nie lubie mam nadzieje ze przyjdzie zasluzona kara P.S Nie cierpie spaslaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzy lata chodziłam z tą pryszczatą gebą na Sikorskiego był hamem .kase miał.okazuje sie ze kradziona. do tego nie trzeba matury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie przyjaciele forumowicze! Przepraszam Was że nie udzielałem dziś odpowiedzi na pytania, ale byłem niedysponowany. Jeżeli macie jakieś pytania można mnie zastać pod numerem 8071883 po 18. Służę fachową poradą i informacją z pierwszej ręki. Pozdrawiam was kochani!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj Tomku-idioto kompletny.I tak ktoś uratuje mu to wielkie dupsko,ale smród pozostanie przez długi, długi czas...I bardzo dobrze.Walną mu wyrok w zawiasach zrobi coś głupiego i może nareszcie pójdzie siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
Witajcie przyjaciele forumowicze! Przepraszam Was że nie udzielałem dziś odpowiedzi na pytania, ale byłem niedysponowany. Jeżeli macie jakieś pytania można mnie zastać pod numerem 8071883 po 18. Służę fachową poradą i informacją z pierwszej ręki. Pozdrawiam was kochani!
Jest mi przykro, ze wnuczek z mojego powodu dopuscił sie tak haniebnego czynu, zapomniał ze zostało mi jeszcze z zapomóg... Coż się dziwić grubasek... ma sklerozę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jednego z nich ojciec haruje w belgii na czarno oczywiscie,więc niema czasu zająć sie wychowaniem syna,ale znając nasz wymiar sprawiedliwości i tak nic im nie zrobią bo jestem pewien że rodzice ich wykupią. Wasz skowronek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skowronek napisał:
Tak jednego z nich ojciec haruje w belgii na czarno oczywiscie,więc niema czasu zająć sie wychowaniem syna,ale znając nasz wymiar sprawiedliwości i tak nic im nie zrobią bo jestem pewien że rodzice ich wykupią. Wasz skowronek
SWIETA RACJA , ZA TEGO RZADU KARY NIE BEDZIE. WYASTARCZY ZAPISAC SIE DO ODPOWIEDNIEJ PARTII,POPLAKAC,PRZEPROSIC I JEST OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MOŻLIWE WNUCZEK DYREKTORA OPIEKI WSTYD JAK CHOLERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...