Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okradali swego proboszcza

Utworzony przez między nami leszczami, 16 stycznia 2008 r. o 20:42
Szczerze ile zgarneliście w euro czy w złotówkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UNKNOWN -popieram Cię. Jestem z Woli, znam Tomasza D. jego charakter pozostawiam bez komentaża,ale przyznaję że denerwowała mnie jego osoba. Jeżeli chodzi o tzw. "katolików" z Woli to rzeczywiście reprezentują sobą niski poziom. Najlepiej kogoś osądzić. A co do kradzieży, zastanawiam się czy w ogóle to forum by istniało gdyby okradli zwykłego parafianina. Pewnie NIE. Moim zdanie nie popadło na biednego, choć akurat do ks. J. nie mam większych zastrzeżeń no może poza alkoholizmem (w końcu bezpieczniejsze niż pedofilia lub inne dewiacje bo krzywdzi tylko siebie, a dikładniej swoją wątrobę). Ludzi traktuje jak ludzi a nie w porównaniu do ks. J. Madeja jak śmieci i dojne krowy. Co do parafian -tak zlinczujcie Tomka i resztę, zabijcie, nie będzie problemu:( "Dożywocie dla nich" no tak a czy komuś z was nie przytafiło się przywłaszczyć nieswojej rzeczy? A jedna niektórym się przytrafiło więc i Was na dożywocie. Kradzież to kradzież (drobna czy większa). Nie bronię tu sprawców, ale nie chcę abyście wypisywali takie prostackie uwagi. A co do księży pokuszę się o mały komentarz, acz kolwiek nie mój:) Łuk. 20:46 46. Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy chętnie chodzą w długich szatach i lubią pozdrowienia na placach i pierwsze krzesła w synagogach, i przednie miejsca na ucztach. A co do fałszywych faryzeuszów odsyłam do pisma świętego choć sam nie jestem katolikiem to pismo św. czytam i jego treść pozostawia wiele do życzenia w stosunku z postępowaniem kościoła. I jeszcze jeden malutki fragmencik tak przezemnielubiany: Mich. 3:10-12 10. Budujecie Syjon, przelewając krew, a Jeruzalem, popełniając zbrodnię. 11. Jego naczelnicy wymierzają sprawiedliwość za łapówki, a jego kapłani nauczają za zapłatę, jego prorocy wieszczą za pieniądze, i na Pana się powołują, mówiąc: Czy nie ma Pana wśród nas? Nie spadnie na nas nieszczęście! Pozdrawiam Was drodzy Katolicy (bez skazy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka napisał:
każdy popełnia jakieś błędy i dopóki ktoś sie nie znajdzie w jakiejś kompromitującej sytuacji to ma zawsze najwięcej do powiedzenia. Każdy w jakiś sposób próbuje zarobić jedni okradają księdza a drudzy siedzą w ąnglii i segregują śmieci tak jak ci młodzi ministranci. no cóż prawdy nikt sie nie dowie a to co napisali w tym artykule to w 90% nieprawda, jezeli macie mozliwosc przeczytajcie zeznania i dopiero wtedy sie wypowiadajcie
"parafianko" chyba nie wątpisz w to ze nawet "segregując" śmieci można uczciwie zarobić! NO TA SYTUACJA JEST BAAARDZO KOMPROMITUJĄCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDZISO POETA napisał:
A MOZE KASIADZ MOLESTOWAL GO I PLACIL ZA JEGO USLUGI NIC NIE WIADOMO.A POZNIEJ UKROCIL SPRAWIE JEZYK
hmm... nie myslalem ze ktos sie ze mna zgodzi. widac zaden administrator nie chce sie zajac tym forum a szkoda bo moze nie kazdy wie ze jezeli sie chce to mozna dojsc z jakiego numeru ip zostal napisany post. wiec moze warto by bylo pokazac taka wypowiedz ksiedzu zeby zainteresowal sie tym co o nim wypisuja. I jezela tak osoba pilala ta wypowiedz w domowym zaciszu to mozna by bylo ja zidentyfikowac ciekawe czy jeszcze raz by powtorzyla to przy ksiedzu?????? nie znam proboszcza blizej i nie wiem wiele na jego temat ale wydaje sie byc w pozadku na pewno zdodze sie ze jest duzo lepszy od Madeja ktory dokladnie trakrowal ludzi jak dojne krowy i byl poprostu chamski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
UNKNOWN -popieram Cię. Jestem z Woli, znam Tomasza D. jego charakter pozostawiam bez komentaża,ale przyznaję że denerwowała mnie jego osoba. Jeżeli chodzi o tzw. "katolików" z Woli to rzeczywiście reprezentują sobą niski poziom. Najlepiej kogoś osądzić. A co do kradzieży, zastanawiam się czy w ogóle to forum by istniało gdyby okradli zwykłego parafianina. Pewnie NIE. Moim zdanie nie popadło na biednego, choć akurat do ks. J. nie mam większych zastrzeżeń no może poza alkoholizmem (w końcu bezpieczniejsze niż pedofilia lub inne dewiacje bo krzywdzi tylko siebie, a dikładniej swoją wątrobę). Ludzi traktuje jak ludzi a nie w porównaniu do ks. J. Madeja jak śmieci i dojne krowy. Co do parafian -tak zlinczujcie Tomka i resztę, zabijcie, nie będzie problemu:( "Dożywocie dla nich" no tak a czy komuś z was nie przytafiło się przywłaszczyć nieswojej rzeczy? A jedna niektórym się przytrafiło więc i Was na dożywocie. Kradzież to kradzież (drobna czy większa). Nie bronię tu sprawców, ale nie chcę abyście wypisywali takie prostackie uwagi. A co do księży pokuszę się o mały komentarz, acz kolwiek nie mój:) Łuk. 20:46 46. Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy chętnie chodzą w długich szatach i lubią pozdrowienia na placach i pierwsze krzesła w synagogach, i przednie miejsca na ucztach. A co do fałszywych faryzeuszów odsyłam do pisma świętego choć sam nie jestem katolikiem to pismo św. czytam i jego treść pozostawia wiele do życzenia w stosunku z postępowaniem kościoła. I jeszcze jeden malutki fragmencik tak przezemnielubiany: Mich. 3:10-12 10. Budujecie Syjon, przelewając krew, a Jeruzalem, popełniając zbrodnię. 11. Jego naczelnicy wymierzają sprawiedliwość za łapówki, a jego kapłani nauczają za zapłatę, jego prorocy wieszczą za pieniądze, i na Pana się powołują, mówiąc: Czy nie ma Pana wśród nas? Nie spadnie na nas nieszczęście! Pozdrawiam Was drodzy Katolicy (bez skazy).
Nic dodać, nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak wogole to czemu tak bronicie tego trzeciego pana na zdjeciu??? On tak samo jest winien!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie czekalismy na tomka,hoinki juz rozebrane kosciol posprzatany p. dekoratorka moze juz robic aranzacje wielkopostno .ksiądz stwierdził ze ma wieksze wpływy z tacy na 10.amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianie napisał:
Odczepcie sie od Tomka.w końcu pochodzi z jednej z najbiedniejszych rodzin we wsi!Kazdy w jego sytuacji by tak postąpił jakby nie miał na chleb
tym gowniarzom trzeba pasa do pupy tylko kto to ma zrobic ojciec jednego z nich okrada polskiego fiskusa poniewaz pracuje na czarno za granica a matka drugiego jest zajeta sprzedarza zepsutej zedliny w sklepie w kocku.przyklad idzie z gory niestety odebrac rodzicom praza rodzicielskie gnoji do poprawczaka a rodzicow obciazyc kosztami moze wtedy wezma sami za wychowanie wlasnych dzieci a nie robieniem ciemnych interesow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy w woli bedo rekolekcje chce sie wyspowiadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
kiedy w woli bedo rekolekcje chce sie wyspowiadac.
idz do cioci lub babci kotleta oni wszystko wiedza zyciorys ks lepiej znaja od jego samego to ci powiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unknown napisał:
hmm... nie myslalem ze ktos sie ze mna zgodzi. widac zaden administrator nie chce sie zajac tym forum a szkoda bo moze nie kazdy wie ze jezeli sie chce to mozna dojsc z jakiego numeru ip zostal napisany post. wiec moze warto by bylo pokazac taka wypowiedz ksiedzu zeby zainteresowal sie tym co o nim wypisuja. I jezela tak osoba pilala ta wypowiedz w domowym zaciszu to mozna by bylo ja zidentyfikowac ciekawe czy jeszcze raz by powtorzyla to przy ksiedzu?????? nie znam proboszcza blizej i nie wiem wiele na jego temat ale wydaje sie byc w pozadku na pewno zdodze sie ze jest duzo lepszy od Madeja ktory dokladnie trakrowal ludzi jak dojne krowy i byl poprostu chamski
co przeszkadza forum? czyzby teraz WÓJEK kotleta? zle ze prawda wyszla co warta rodzinka? jasne lepiej bylo przeliczac tace by nikt nie wiedzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianie napisał:
Odczepcie sie od Tomka.w końcu pochodzi z jednej z najbiedniejszych rodzin we wsi!Kazdy w jego sytuacji by tak postąpił jakby nie miał na chleb
Piszesz ze pochodzi z biednej rodziny.Gdyby byli beidna rodzina to nie wybudowali by sobie takiego domu.Babke tez ma byla dyrektorke,wiez pieniedzy w tym domu nie brakuje.Powinien dostac wyrok BEZ ZAWIESZENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by byli biedni to by nie mieli dwóch samochodów i nie prowadzili by sklepu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z braci Artura Z. jak widoczniej nie wytrzymał tego jak ksiądz napierał na sprawców kradzierzy i coraz to nowe zeznania składał aby odciągnąć wine od swojego pijaństwa i złożyć wine że to niby przez chłopaków pił.Młody niewinny poszedł do piachu przez chciwość księdza i bezpodstawne oskarżenia czy jedna tragedja wystarczy aby proboszcz przestał śię mścić na chłopakach czy ta gruba trąba z goku przestanie mu doradzać i go podpuszczać???? kombiemu możemy zapalić już tylko znicz i podziękować proboszczowi za wszystko[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega napisał:
jeden z braci Artura Z. jak widoczniej nie wytrzymał tego jak ksiądz napierał na sprawców kradzierzy i coraz to nowe zeznania składał aby odciągnąć wine od swojego pijaństwa i złożyć wine że to niby przez chłopaków pił.Młody niewinny poszedł do piachu przez chciwość księdza i bezpodstawne oskarżenia czy jedna tragedja wystarczy aby proboszcz przestał śię mścić na chłopakach czy ta gruba trąba z goku przestanie mu doradzać i go podpuszczać???? kombiemu możemy zapalić już tylko znicz i podziękować proboszczowi za wszystko[*]
kto to pisze takie bzdury o ksiedzu? chyba tylko moze ciocia lub wujek naj zlodzieja lub sam glowny zlodziej co ksiedzu tace podbieral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega napisał:
jeden z braci Artura Z. jak widoczniej nie wytrzymał tego jak ksiądz napierał na sprawców kradzierzy i coraz to nowe zeznania składał aby odciągnąć wine od swojego pijaństwa i złożyć wine że to niby przez chłopaków pił.Młody niewinny poszedł do piachu przez chciwość księdza i bezpodstawne oskarżenia czy jedna tragedja wystarczy aby proboszcz przestał śię mścić na chłopakach czy ta gruba trąba z goku przestanie mu doradzać i go podpuszczać???? kombiemu możemy zapalić już tylko znicz i podziękować proboszczowi za wszystko[*]
Takie bajki to w szkole dzieciom możesz opowiadać.Tak,tak nieraz sie wydaje, że jak cos powiemy lub napiszemy to tak jest lub tak się stanie.Takie myslenie odpowiada ludziom z 70 i mniej IQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega napisał:
jeden z braci Artura Z. jak widoczniej nie wytrzymał tego jak ksiądz napierał na sprawców kradzierzy i coraz to nowe zeznania składał aby odciągnąć wine od swojego pijaństwa i złożyć wine że to niby przez chłopaków pił.Młody niewinny poszedł do piachu przez chciwość księdza i bezpodstawne oskarżenia czy jedna tragedja wystarczy aby proboszcz przestał śię mścić na chłopakach czy ta gruba trąba z goku przestanie mu doradzać i go podpuszczać???? kombiemu możemy zapalić już tylko znicz i podziękować proboszczowi za wszystko[*]
Brawo ciociu brawo dziadziu!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabolala prawda ciociu? co jestescie wart? za kogo maja was ludzie? co o was mysla?KIM tak naprawde jestescie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tylko tyle, że ten idiota Tomek, który nie ma nawet matury (bo jest za glupi żeby ją zdać)nadaje sie do wywożenia gnoju!!!!!Jest taki głupi ze nie znam głupszego człowieka na świecie!!!!!!Moim zdaniem to powinien pójśc do więzienia i długo tam zostać, ale pewnie tak nie będzie gdyż jego kochany dziadzio dla którego tak kradł pieniądze mu pomoże!!!!!A do tych co komentują i niby mu grożą to są tacy sami głupi jak on!!!!Tylko potrafią dużo gadać a jak podjedzie na pazgórek Omegą to wszyscy sie zlatują żeby ich wożić jego wypasionym samochodem!!!!!!Każdy z was tylko dużo mówi a nic nie robi!!!!Spóśćcie mu manto to pogadamy!!!!A nie tylko obiecujecie!Przecież mu sie należy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cvzyzby naprawde tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...