Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stefaniuk to taki wiejski cwaniak. Tylko w PiS mógł zrobić taką karierę. Wszędzie indziej trzeba chociaż trochę myśleć. Nie głosowałam ani na jednego ani na drugiego ale Litwiniuk zaczyna mi się podobać jako prezydent. Minął dopiero rok, myślę że uda mu się rozwiązać kilka problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nasze żłobki i przedszkola mogą doskonale funkcjonować bez organizacji parasolowej powołanej, li tylko i wyłącznie, w celu zaspokajania zobowiązań towarzyskich. Przecież nie z własnej kieszeni Stefaniuk płacił koleżance kwoty rocznie dochodzące do 100 tys. złotych. To my podatnicy otwieraliśmy portfele, aby zaspokoić oczekiwania pani dyrektor ds. zbytecznych! Co prawda nie korzystana z usług placówek komunalnych, ale posiadam prawo dbać o nasze wspólne dobro. Te kretyńskie istotki z PiS już popisali się w stadninach, które są bliskie sercu niemalże każdego mieszkańca naszego powiatu epatując degrengoladą i brakiem przygotowania fachowego. Po co nam tacy w samorządowych jednostkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwrócił nepotyzm i kolesiostwo. sami wybrali zaścianek i lewizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość 14 minut temu ; tak w PO trzeba myśleć hahahaha w SLD też a o PSLu nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy to katastrofa dla tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, gdzie mogę sobie pooglądać oświadczenia majątkowe obu tych MŁODYCH Panów, którzy za bardzo "pozapolityczną" się nie wykazali..  porównam sobie z majątkiem przeciętnego 30-latka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby za rządów Stefaniuka wykryto bakterie w wodzie to cała prasa pisałaby żeby odwołać Prezydenta. A tu tylko między ludźmi słychać że kogoś brzuch boli bądź bolał. Żadnych ostrzeżeń. Wszystkich w dup.. ma. Nazatrudniał w WODKAN cał sztab kolesi. Jestem za odwołaniem Bobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzyłem, że litwiniuk to inna klasa. Przecież taki demontaż bez konsultacji, wbrew rodzicom to zaprzeczenie jego haseł z kampami. Do tego jaki to koszt, nowe tablice, pieczątki do zamówienia w PWPW, papiery, wizytówki, gabinety itp. A wszystko po to aby dopiec politycznym oponentom. Skończyła się dżuma, zaczęła cholera. A broniewicz też mógłby być bardziej refleksyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 "wspaniałych" z Rady Miasta swoimi głosami niszczy to miasto. Żałosne, ludzie bez swojego zdania głosują jak wytresowane pieski nie patrząc na swoje sumienie i dobro mieszkańców, nawet po wypowiedziach na sesjach widać, że nie mają zdania prawie nie biorą udziału w dyskusji. Grają jak im gitarzysta zagra prowadząc swoją wojenkę ze wszystkimi co go nie całują w d..ę. Jako mieszkaniec mam dosyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że panu prezydentowi zagnieździł się robak w tym inteligentnym zegarku i dla tego tak skandaliczne projekty wdraża. Apeluję o kwarantannę, a najlepszym antywirusem będzie referendum o jego odwołanie. Uprzejmie prosi Miejscowy Dziadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LitwiniUK dzbanie co ty wyrabiasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie litwiniuk to nie inna klasa to platformers jak każdy inny - to źli i łapczywi ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł od siedmiu boleści zjawia się, żeby siać zamieszanie. Człowieku twoje 5 minut mineło, pokazałeś ma co Cię stać. Jedynie co Ci się udało to wkręcenie żony do dwóch rad nadzorczych, bo inaczej do dziś by lody sprzedawała. Lotnisko klapa, stadion klapa i jeszcze się wymądrza. Ciesz się, że za dobre sprawowanie Bierecki zrobił Cię posłem, bo poza pracą w samorządach na państwowym garnuszku nic innego nie umiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk jedyne co umie powiedzieć to że wszyscy inni są złodziejami z po. A ponadto miał przygotowane przemówienie więc jeśli się przygotowywał to po co czytał z kartki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk się skomromitował, nie wyciągnął żadnych wniosków z wyborczej porażki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie mówić Daro jest posłem...a Litwin może mu jedynie pozazdrościć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydentem powinien być MaciejB. i to jest mój a może i Wasz kandydat na prezydenta miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydentem powinien być MaciejB. i to jest mój a może i Wasz kandydat na prezydenta miasta
 Jaki Maciej B. łaskawco, może coś więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pan Dariusz S. pofatygował się na sesję rady specjalnie, żeby pouprawiać osobiste i niezgodne z tematem obrad słowne wycieczki w kierunku obecnego prezydenta. To jest klasa. A prezydent najwyraźniej dał się niestety wciągnąć w tę dyskusję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak oglądaliście sesję to Darek zaorał - "Ustawa jest wyżej niż uchwała więc proszę mi nie przerywać" Krótko, konkretnie, na temat. Do końca wywodu nawet nikt nie śmiał mu przerwać. Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...