Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
Dokładnie!!! Ta firma to istne nieporozumienie. Znalazł sobie robotow do robienia brudnych pieniędzy. Na rozmowie mówili mi,że to ankiety mam przeprowadzac i tylko tyle. Po czym idę z 1 osobą na szkolenie a ta aparat masujący wyciąga!!! Ale są tacy ludzie, którzy robią dla właścicieli kase. P. Mieczysław właściciel...Boże co za zasób slów, a jaki bezczelny!! Łaciną leci tak,że masakra!!! Nawet gówno musicie potrafic sprzedac!!! Jego słowa: nawet gówno musicie sprzedac!!! Smsy każe pisac ile się już sprzedało, by móc z Nas się naśmiewac ile to już mu robimy kasy i promocje robi!!! Pracowałam tam 2 tyg i to o wiele za długo!! Szkolenia- haha. Jazda w teren zwykła i sprzedawanie towarów, ze szkoleniem to nie ma nic wspólnego. Że Ci ludzie mają czelnosc tak chodzic po domach!! Zwykła akwizycja. Tekst z góry wyuczony,żeby jak nawięcej staruszków nakładniac!! Śmiech. Mają pod sobą ludzi, którzy po 10 h dziennie sprzedają ich cudowne towary i my niby mamy byc wdzięczni, bo tyle się u nich zarabia i tyle Nam dają. A ile my im dajemy????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w "tej firmie" i nic takiego nie miało miejsca jak opisują kryjący sie pod anonimowymi nickami byli pracownicy którzy wylecieli z pracy za nadużywanie alkoholu.To oni sami kreowali sytuacje które opisują w swoich postach zbierając zamówienia u niczego nieświadomych dziadków a potem spożywali swój ulubiony trunek w pobliskich barach lub stacjach benzynowych (pamiętasz panie piotrowski?) lub robili ludziom straszne jazdy bo potrzebowali pieniędzy na grę na automatach (pamiętasz panie bieniutek?)Prawda jest taka że osoba pracująca w taki sposób nie ma prawa bytu pracy w tej firmie, poza tym wypłaty wszystkie płacone są w terminie oraz świadczenia zus co rzadko jest spotykane w tych czasach-jest to firma która działa na zasadach takich jak działają wszystkie legalnie działające podmioty gospodarcze.pozdrawiam zwolnionych i szukających zemsty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem kolejną idiotką która dała się nabrać tym oszustom...........Kurier porwał kasę i nawet nie zostawił mi pokwitowania, został mi tylko dowód zamówienia i żadnej faktury, że zapłaciłam........Nawet nie mogę teraz odesłać towaru bo nie mam faktury, jestem zrozpaczona i czuję sięjak ostatnia idiotka......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NA PEWNO SĄ OSZUŚCI I ŻERUJĄ NA LUDZKIEJ NAIWNOŚCI.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 09:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi hi hi ................ oszuści trudno znoszą krytykę............ Szkoda, że tacy ludzie bez sumienia żerują na nieszczęściu innych...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna szanująca się firma nie ucieka się do takich sposób jak CBR BIONET.......... nawet to co robią na tym forum, można wklejać kopiować, kopiować i wklejać a to i tak nie zmieni faktu, że ich działania są ohydne.......... To że będziecie wklejać informacje na temat tego szajsu nie zmieni faktu, że metody postępowania tej firmy balansują na granicy prawa i bynajmniej nie są uczciwe..... Właściciel tej firmy jak również pracownicy nie wiedzą co to uczciwość i moralność.......... zapominają również czym jest dla firmy dobry wizerunek........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Zadowolony, ty jesteś zadowolony z badziewia które sprzedajesz czy z zysków jakie czerpiesz z naciągania naiwnych ludzi ???????? oj wydaje mi się, że chyba to drugie.................. Może twoją matkę, babkę lub kogoś bliskiego a może ciebie ktoś też tak zrobi w balona, czego z całego serca życzę chociaż jesteś odpowiednio przeszkolony więc pewnie się nie dasz tak jak banda prostych naiwniaczków która nie zna się na oszustwach i oszustach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 09:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ NIEUCZCIWYM AKWIZYTOROM.......... ZROBIĄ WAM PRANIE MÓZGU I ZOSTAWIĄ ZE SPRZĘTEM KTÓRY NIE JEST WART SWOJEJ CENY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I NA KTÓREGO NIE BĘDZIECIE MOGLI ZWRÓCIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 09:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym, podzielić się swoimi obserwacjami z pobytu na szkolenieu firmy CBR Bionet w Gorlicach. Skandal! Skandal i tylko skandal!!!! Człowiek który mnie zabrał na dzien próby namawiał mnie do prania mózgu starszym ludziom smiał się, że taki kitem jakim jest materac Fit-17, mozna ludziom mózgi wyprać. A ci starsi ludzie to i tak mózgu nie mają to wcisnąć mozna wszytko. Normalnie szok. Człowiek przekazuje mi ( zupełnie obcemu człowiekowi), że ich guru niejaki Wróbel, wyszkolił ich jak psy Pawłowa. Bezmózgie maszyny. Ale to mało. Gośc króry mnie szkolił, zaśmiewał się z tego , że w Gorlicach materac Fit-17 usmiercił juz niejednego - jak go nazwał " bezmózgiego" klienta. I dobrze im tak. Materac Fit-17 to jak Doktor śmierć z Oświeńcimia. Niby leczy, ale zabija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy ludzie pier***icie wszystko jest jak najbardziej z ta firmą ok a wszystkie sprzęty są najwyżej jakości!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 08:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
co wy ludzie pier***icie wszystko jest jak najbardziej z ta firmą ok a wszystkie sprzęty są najwyżej jakości!!!!!!!!
Witam, jestem posiadaczka aparatu masujacego FIT N 17 i chcialam poinformowac, ze jest to aparat ktory bez udzialu leków, tabletek przynosi mi niesamowita ulge w moim cierpieniu(od 20 lat mam ogromne problemy z kregoslupem) i stosujac to urzadzenie zgodnie z zaleceniem przedstawiciela firmy CBR BIONET, czuje duza poprawe. Zwykle czynnosci domowe niesprawiaja mi juz takich klopotów. Posiadam ten aparat 4 miesiace i wiem, ze dziala. Polecam kazdemu. Musze nadmienic, ze chodzilam na bezplatne masaze do przychodni w Zywcu na podobnym urzadzeniu i wiem,ze poza cena-tamto urzadzenie kosztuje 990 zł- niczym ten aparat sie nie rozni- poza tym,ze moge z niego korzystac w domu-a zaplacilam tylko 300 zł. Pozdrawiam Halina z Zywca
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 08:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halina Żywiec napisał:
Witam, jestem posiadaczka aparatu masujacego FIT N 17 i chcialam poinformowac, ze jest to aparat ktory bez udzialu leków, tabletek przynosi mi niesamowita ulge w moim cierpieniu(od 20 lat mam ogromne problemy z kregoslupem) i stosujac to urzadzenie zgodnie z zaleceniem przedstawiciela firmy CBR BIONET, czuje duza poprawe. Zwykle czynnosci domowe niesprawiaja mi juz takich klopotów. Posiadam ten aparat 4 miesiace i wiem, ze dziala. Polecam kazdemu. Musze nadmienic, ze chodzilam na bezplatne masaze do przychodni w Zywcu na podobnym urzadzeniu i wiem,ze poza cena-tamto urzadzenie kosztuje 990 zł- niczym ten aparat sie nie rozni- poza tym,ze moge z niego korzystac w domu-a zaplacilam tylko 300 zł. Pozdrawiam Halina z Zywca
Dziękujemy za ten głos prawdy może rozsądek wreszcie zwycięży kierownicy CBR BIONET
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 08:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem Edek z krainy kredek komu ten kit, podstawione opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychylam się do wypowiedzie ludzi na tym forum. Miałam wątpliwą przyjemność pracować dla tej firmy. Jest to bandyckie stowarzyszenie oszołomów. Mitingi, zjazdy i pranie mózgów. Ludzie, nie dajcie sie namówić akwizytorom ( ankieterem) na kupowanie czegokolwiek. Nasze marże i marże dostawców stanowią lwią część wartości tych "cudownych produktów". To ile kosztuja te produkty? Na tym forum włodarze firmy CBR Bionet bronia swoich racji, ale jak to robią? Myslę że sposób zagłuszania forum przez przedruki z instrukcji obsługi mówi sam za siebie. Jeśzcze pamietamy czasy, jak próbowano zagłuszać głos ludu i jak to się skonczyło dla zagłuszających to wswszyscy wiemy. Jąkość wykonania produktów firmy CBR Bionet oraz bezpieczeństwo użytkowania pozostawiaja wiele do życzenia. Przestrzegam wszystkich, że nie saone warte swojej ceny. W ogóle nie są nic warte. Moge śmiało napisać, że zostałam oszukana na marżach, na jakości wypłat. Całość jest wielce szemrana i uważam że wiele umów o pracę, umów zlecenie i umów o dzieło ląduje w koszu. Prawdopodobnie ludzie są zastraszani a cały ten z pozoru miły biznys to kant na skalę polski. Miałam okazję poznać p. Wróbla i wiem , że nie można ufać takim ludziom. Juz na kilometr bije z niego cwaniak i gbór. Pozdrawiam MN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże czy to mozliwe, żetacy ludzie chodza po ziemi? co to za banda ten cały CBR Bionet. Włąsnie przegoniłam i pszami poszczułam takiego jednego co straszycmnie chciał komornikiem. No to juz za wiele. Przychodzi takich dwoje z jakimś bublem do mojej 84- letniej matki, wymuszają podpis i na drugi dzień pojawia sie taki z zakazamna mordą i wcisnąć chce mi, że mam zapłacic za jakis materac 800 zł. I że matka podpisała zamówienie. No to juz przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie, nie badżcie naiwni, nie beda mam tacy jak ten CBR Bionet wmawiać, że my jestesmy głupkami i można nam wszytko wcisnąć. A sumienie to ma, aby matkę stresować i straszyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem na nie, jeśli chodzi o tę firmę......... A Ci co piszą tak pochlebne opnie muszą pracować dla tych oszustów............ Wiem bo byli u mnie i nic innego nie mogę powiedzieć jak banda naciągaczy................. którzy nie tylko naciągają chodząc od domu do domu ale tutaj na forum też próbują swoich numerów................bleeeeeee rzygać się chce na was, oszuści.......... (przepraszam za taki język, ale skoro ktoś piszę że głupoty pier***ę to właśnie taka jest moja reakcja)........
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI BEZ SKRUPUŁÓW OSZUŚCI I JESZCZE MAJĄ CZELNOŚĆ UMIESZCZAĆ SWOJĄ REKLAMĘ !!!!!!!! OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI OSZUŚCI POWINIEN KTOŚ WAM DUPY NAKOPAĆ I ZETRZEĆ TE UROCZE UŚMIESZKI Z TYCH PARSZYWYCH GĘB
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŚLI TO JEST DLA CIEBIE JAKOŚĆ TO WSPÓŁCZUJE.............DALEJ SZUKACIE IDIOTÓW KTÓRYCH MOGLIBYŚCIE NABRAĆ........ POWINIEN KTOŚ WYBRAĆ SIĘ DO TEGO NOWEGO SĄCZA I "GRZECZNIE" Z WAMI "POROZMAWIAĆ"............. CO ZA WIEPRZ WYPISUJE TAKIE BREDNIE, ŻE NIBY TEN SPRZĘT JEST NAJWYŻEJ JAKOŚCI .......... A KORZYSTAŁEŚ Z NIEGO CZY TYLKO NABIJAŁEŚ SWOJĄ KABZĘ PIEPRZĄC TAKIE GŁUPOTY CHODZĄC OD DOMU DO DOMU............ TAKICH POWINNO SIĘ SZCZUĆ PSAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 1 czerwca 2010 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...