Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
Do  ~D. CH.~ : prosze zobaczyć na swoje błędy w tekście..."...kturych pan..." który przez "U" przecież to w oczy razi...a zwraca Pan/Pani komuś uwagę, a sam/a źle pisze...
ja jestem dysortograficzką, a pan Mirek raczej nie,cyba nie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Znalazłam ogłoszenie tej fałszywej firmy z oddziałem w Żywcu. Wybrałam się nawet na dzień próbny, sądząc, iż rzeczywiście chodzi o wypełnianie ankiet, nie naciąganie ludzi. Byłam w szoku po tym co zobaczyłam. Mężczyzna z którym chodziłam o imieniu Grzegorz, straszył ludzi starszych, którzy nie chcieli go wpuścić wezwaniem sądowym, jako by ankieta była obowiązkowa. Niektórzy starsi ludzie wręcz nie zdawali sobie sprawy z tego, iż zamawia na nich produkt. Chciałabym się dowiedzieć, czy w tej sytuacji można coś z tym zrobić, gdzieś to zgłosić, by położyć kres temu przestępstwu i zarabianiu na chorobie innych. Pozdrawiam
Hej, Ja tez trafiłam do tej firmy w Andrychowie, na rozmowie kwalifikacyjnej ani słowa o wciskaniu ludziom jakiegoś badziewia, tylko mowa o ankietach. Zgodziłam się więc na dzień próbny, wywieźli nas na jakąś wioskę i tam dopiero Pani szkoląca nas pokazuje "cudny sprzęt", który mamy ludziom sprzedawać. LUDZIE!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! Niech sobie sprzedają te swoje urządzenia, ale niech wchodząc do domu mówią otwarcie po co przychodzą a nie udają, że chodzi o ankietę. I tak samo powinni postepowac z kandydatami na pracowników, bo nie wszyscy mają przez nature daną umiejętność wciskania ludziom czegoś, co nie jest im potrzebne a już napewno nie pomocne w leczeniu. A żerowanie na starszych, schorowanych i nie do końca wszystko rozumiejących osobach uważam za niegodziwe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROMED POLSKA Ośrodek Badania Rynku - w sumie nie wiem po co drugi czlon w nazwie tej firmy, skoro tak naprawde nie chodzi o badanie opinii publicznej w postaci ankiet tylko o zwykłą akwizycję. Pod pozorem przeprowadzenia krótkiej ankiety o zdrowiu wchodzą do domów i po kilku pytania przechodzą do ataku - pokazują nic nie warte urządzenie i starają sie je sprzedać. Kto naiwny, ten się nabiera. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 [Piszcie o nieuczciwych firmach. Uprzedzicie innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dostałam wiadomość, że zapraszają mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Dobrze, że jeszcze postanowiłam sprawdzić czy coś w sieci o nich pisze. Dzięki za ostrzeżenie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba cos pomasować to ja prosze bardzo. Za darmo sie podejmę. Ale materac tez mam i jest dobry. Taki niepozorny aparat do masażu a pomaga. No mi pomógł. miałem wypadek samochodowy i rehabilitant polecił mi masaże w Szczecinie. Poszedłem i po paru dniach kupiłem ten FIT-17. Właściwie to z niego nie schodzę. Po trzech tygodniach rehabiliotacji tradycyjnej ramie bolało mnie bardziej niz po wypadku. Dopiero po tych zabiechach na śląskiej w Szczecinie mi przeszło.
Na Śląskiej nie był sprzedawany materac Fit 17 tylko Enabio MM 239 firmy Vitberg. Wiem bo sam prowadziłem ten punkt. Więc pomógłm materac Enabio a nie FIT 17. Jedna z klientek przyniosła mi kiedyś ten bubel i powiedziała ze kupiła go od akwizytora... nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuje w "tej firmie" i nic takiego nie miało miejsca jak opisują kryjący sie pod anonimowymi nickami byli pracownicy którzy wylecieli z pracy za nadużywanie alkoholu.To oni sami kreowali sytuacje które opisują w swoich postach zbierając zamówienia u niczego nieświadomych dziadków a potem spożywali swój ulubiony trunek w pobliskich barach lub stacjach benzynowych (pamiętasz panie piotrowski?) lub robili ludziom straszne jazdy bo potrzebowali pieniędzy na grę na automatach (pamiętasz panie bieniutek?)Prawda jest taka że osoba pracująca w taki sposób nie ma prawa bytu pracy w tej firmie, poza tym wypłaty wszystkie płacone są w terminie oraz świadczenia zus co rzadko jest spotykane w tych czasach-jest to firma która działa na zasadach takich jak działają wszystkie legalnie działające podmioty gospodarcze.pozdrawiam zwolnionych i szukających zemsty.
a czemu ty sie kryjesz pod nickiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKWIZYCJA JEST , BYŁA I BĘDZIE . :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH JUSSMENÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AKWIZYCJA JEST , BYŁA I BĘDZIE . :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH JUSSMENÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek z RAfalem jeszcze cos dzielaja w akwizie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cbr Bionet Piotr Wrobel. Uprzedzam wszystkich inwestorów, ze wspołpraca z Tą firma , narażona jest na jej niewypłacalność. Pan Piotr Wrobel nie wypłaca, nie doczymuje terminów jest oszustem i złodziejem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Mieczysław Duda to oszust, chory człowiek. Udaje dobrego sympatycznego człowieka, ale jak się dobrze wsłuchasz w to co mówi i w oczy przede wszystkim w oczy i uciekający wzrok to już wszystko wiadomo!  Nie dajcie się namówić na prace tam bo to krętacze. Oni wam powiedzą, że tam się dorobisz dużo kasy, że trzeba być ambitnym, że ambicja się liczy i kasa. A co to za ambicja? Pracować w firmie nielegalnej i wciskanie biednym ludziom gówna to jest mieć ambicje???? Ta kierowniczka była tak samo fauszywa jak i szef. Banda psycholi. I te ich ''odziały'' jeden tam drugi tam. Dno totalne od razu coś smierdzi! Więc zdala od nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac wpisy są z 2010 roku a ta firma nadal istnieje tylko zmienia ciągle nazwy. Banda naciągaczy, ludzi bez mózgów. Dlaczego takie firmy jeszcze istnieją? Dramat. Ludzie, którzy sa tam nowi chyba wierzą w to, że tam się można czegoś dorobić albo są na tyle tez naiwni i nie widza, że to jest dno. Nie jaka kierowniczka Patrycja ma we krwi krętacwto. Robia pranie mózgu biednym ludzią. Nie dajcie się namówić na ich wyuczona gadkę!!!!!!! Nikt normalny tam nie pracuje. A pan Mieczysław totalny matoł. większego matoła nie widziałam. w oczach ma pełno nienawiści. Ma kilka telefonów kilka numerów, gnoi pracowników wyśmiewa się z nich. Radzę nagrywanie tych rozmów szkolen mitingów. Nic nie wspomina o sprzedawaniu bubla. Aż tak głupi nie jest hahahahaha. I jakieś niby szkolenia w terenie z dala od domu haha śmiech na sali. Trzeba być totalnym idiotą, zeby sie na to zgodzić. Trzeba uwaznie słuchac co do Ciebie mówia robić z sibie ''głupka'' i zagiąć ich jednym pytanie wtedy od razu się denerwują i już wychodzi ich druga twarz.  No cóż. Śmieszne cwaniaki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poradnikzdrowie.pl › Zdrowie › Klasyczny masaż kręgosłupa - ból kręgosłupa, ból pleców, dyskopatia, głaskanie, kręgosłup Klasyczny masaż kręgosłupa ból kręgosłupa, ból pleców, dyskopatia, głaskanie, kręgosłup, Masaz, masaż kręgosłupa, masaż leczniczy, masowanie pleców, metody masażu, oklepywanie, rozcieranie, tarcie, ugniatanie, wibracja, Zdrowie Podziel się! | A A A Prawda o tym, że ręce potrafią zdziałać cuda, została rozsławiona przez Hipokratesa już w V wieku p.n.e. Dziś masaż przeżywa renesans. Jest świetną metodą rehabilitacji. Na czym polega jego lecznicza moc? Masaż 1. Daj się głaskać, ugniatać i rozciągać czyli techniki masażu 2. Jaki masaż dobrać do dolegliwości 3. Orientalny masaż - Spa Dr Irena Eris 4. Masaż dla kobiet w ciąży 5. Kręgosłup – oś zdrowia Mogłam się o tym przekonać, gdy z powodu bólu kręgosłupa ortopeda zalecił mi serię masaży. Zawsze wydawało mi się, że masaż relaksacyjny i leczniczy to właściwie to samo. Okazało się, że nic podobnego! Na masaż relaksacyjny można pójść w każdej chwili, żeby odprężyć się, uspokoić. Na leczniczy trzeba mieć skierowanie. Lekarz wystawia je na podstawie diagnozy oraz ogólnego stanu zdrowia. To ułatwia terapeucie dobranie technik masażu, tak by przyniosły oczekiwany rezultat. Masaż kręgosłupa stosuje się najczęściej, gdy – niezależnie od przyczyny – zespolone z nim więzadła lub mięśnie przestają pełnić swoje funkcje. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują jednakowo, są osłabione, nadmiernie naciągnięte lub napięte, kręgosłup przestaje być stabilny, postawa pogarsza się, kręgi i dyski szybciej się zużywają. Wtedy organizm wysyła sygnał alarmowy w postaci bólu pleców. Zadaniem masażu jest zlikwidowanie zwiększonego napięcia i wzmocnienie słabej tkanki mięśniowej. Czasem boli! Po 3–5 zabiegach możesz czuć się gorzej. Techniki masażu klasycznego podrażniają chore miejsca, potęgując dolegliwości bólowe. Czasem pojawia się pieczenie, mrowienie, uczucie gorąca, osłabienie, dreszcze, senność czy rozdrażnienie. Ale nie przerywaj terapii! Dolegliwości będą stopniowo ustępować. Po serii masaży (co najmniej 10) odczujesz poprawę. Oczywiście taka liczba zabiegów nie gwarantuje, że po pewnym czasie bóle kręgosłupa nie wrócą. Wtedy trzeba będzie je powtórzyć. Masaż leczniczy wymaga gruntownej wiedzy z anatomii i fizjologii człowieka, dlatego powinien być wykonany przez specjalistę rehabilitanta. W przeciwnym razie zamiast pomóc, może zaszkodzić. Do zabiegu nie potrzeba się specjalnie przygotowywać. Wystarczy zabrać ze sobą duży ręcznik, żeby się na nim położyć (ale często stół do masażu jest wyściełany jednorazowym podkładem). Najpierw masażysta przeprowadza krótki wywiad. Pyta, czy miałam kiedyś masaż, żeby zorientować się, jak reaguję na taką terapię (np. czy bolało, czy pojawiły się siniaki). Upewnia się, w którym miejscu plecy najbardziej bolą, czy mogę leżeć na brzuchu. W przypadku kłopotów z oddychaniem masaż robi się na siedząco na specjalnym fotelu. Wygodnie układam się na brzuchu. Terapeuta smaruje plecy środkiem poślizgowym (obojętny dla skóry preparat, np. oliwka, wazeliną, talk), który zmniejsza siłę tarcia, chroniąc skórę przed mechanicznym uszkodzeniem. Czasem stosuje się naturalne preparaty wspomagające leczenie – żele, maści, kremy, emulsje o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym oraz uszczelniające naczynia krwionośne. Sztuka masowania Masaż kręgosłupa obejmuje plecy, pośladki i barki. Trwa 20–25 minut, ale pierwsze sesje mogą być krótsze. Wykonuje się go w kierunku przepływu krwi żylnej, czyli do serca. Siła masażu zależy od rodzaju schorzenia oraz wrażliwości na ból. Na pewno większej wymaga osoba otyła niż szczupła, mężczyzna niż kobieta. Dobry masaż powinien oscylować na granicy przyjemnego bólu, tzn. przy którym potrafimy się rozluźnić. Gdy ból nie jest akceptowany, spinamy się. Wtedy masaż nie przynosi oczekiwanego efektu, może nawet zaszkodzić. Wykonuje się go, stosując klasyczne techniki (od najsłabszej do najmocniejszej) w podanej kolejności. Głaskanie. Tak rozprowadza się preparat poślizgowy i tak kończy masaż. To jedyna technika, którą można przeplatać inne. Polega na lekkim przesuwaniu dłoni (spodu, wierzchu, opuszek palców) wzdłuż i w poprzek pleców. Ruchy są miękkie, o dużym zasięgu. To dobry sposób na poznanie skóry – temperatury, szorstkości, zgrubień, napięcia mięśni. Poprawia oddychanie, podwyższa temperaturę skóry, zmniejszając ból oraz usprawniając krążenie powierzchowne. Uspokaja i odpręża. Rozcieranie. Kciukiem, kciukami naprzemiennie, nasadą dłoni, wzdłuż lub w poprzek pleców, okrężnymi lub spiralnymi ruchami. Aby zwiększyć głębokość oddziaływania, masażysta dociska masującą rękę drugą ręką. W ten sposób rozdrabnia się oraz przemieszcza do układu krwionośnego wysięki pozapalne, krwiaki, złogi, likwiduje obrzęki i obniża napięcie mięśni. Ugniatanie. Można stosować we wszystkich miejscach, w których mięśnie i skóra dadzą się unieść do góry, np. ramiona. Ugniatać można obiema rękami, jedną lub palcami. Naczynia chwilowo się kurczą, a po zwolnieniu ręki gwałtownie rozszerzają, zasysając krew z naczyń obwodowych i pobudzając krążenie. Tak wypycha się z tkanek produkty przemiany materii, złogi pozapalne uwolnione podczas rozcierania, tworząc miejsce dla substancji odżywczych. W zależności od sposobu ugniatania można pobudzić mięśnie: zwiększyć ich wytrzymałość, kurczliwość oraz przyśpieszyć regenerację po wysiłku albo obniżyć napięcie. Najbardziej inwazyjną odmianą ugniatania jest uciskanie kciukami. Zwykle tak rozbija się najbardziej spięte mięśnie. Jeśli robi się to jednocześnie obiema rękami 30–40 razy na minutę, działa rozluźniająco, gdy naprzemiennie i 2 razy szybciej – pobudzająco. Oklepywanie. Bardzo szybkie i dość mocne uderzanie mięśni. Najsilniejsze jest oklepywanie karatowe – krawędzią dłoni, najdelikatniejsze – dłonią ułożoną w kształcie łyżeczki. Metoda zależy od miejsca oklepywania i wrażliwości na ból. Nie oklepuje się kości, omij a wystające łopatki i nerki, by nie doprowadzić do mikrourazów. W miejscu oklepywania naczynia krwionośne rozszerzają się, następuje intensywne przekrwienie tkanek. Oklepywanie wywołuje skurcz mięśni, co przy jednoczesnym usprawnieniu krążenia poprawia ich odżywienie. Miejscowo dochodzi do podwyższenia temperatury i zmniejszenia bólu. Wibracja. Masażysta wprowadza w drgania tkanki powierzchowne oraz głębsze, przyśpieszając przemianę komórkową. Energiczna wibracja pobudza włókna mięśniowe, co przy usprawnieniu przemiany materii poprawia elastyczno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg Cie opuścił? Jaki stanowiska handlowe? To przecież zwykła akwizycja jest i to w najgorszym wydaniu. Produkty firmy CBR Bionet pochodzą prawdopodobnie z chin, bo nie wirze , że ktoś jest w stanie produkować takie buble w kraju.  Warunki pracy : Umowa zlecenie 7 zł od sprzedanego produktu typu pas,  13 zł od sprzedanego materaca Fit. za moich czasów rekordzista zarabiał 50 zł dziennie po 8-10 godzinach chodzenia po wsiach. Dziś firma jest ponoć już bankrutem i nie płaci w ogóle.  Umowy lądują w koszu po miesiącu i podpisywana jest  kolejna. niby taniej dla pracownika, ale ubezpieczania brak zupełnie. Az dziw bierze, że tym tworem nie zainteresuje się prokuratura lub jakiś inny urząd.    Pracownik wywożony jest busem po wsiach w który pod pretekstem ankiety ma wejść do domu i nagabywać mieszkańców  do zamówienia badziewia co to niby leczy. Po tobie z zamówieniami jedzie kierowca i jak coś z tego zrealizuje to może coś Ci wypłacą. średnia pracy to 1 m-ce.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam wątek dla wyznawców teorii spiskowej z tematu Adamowicz, po ilu dniach ustąpi? Może jakąś nową wymyślicie? Tylko, żeby była równie śmieszna!  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 15 grudzień 2014 - 12:47  Jak widac wpisy są z 2010 roku a ta firma nadal istnieje tylko zmienia ciągle nazwy. Banda naciągaczy, ludzi bez mózgów. Dlaczego takie firmy jeszcze istnieją? Dramat. Ludzie, którzy sa tam nowi chyba wierzą w to, że tam się można czegoś dorobić albo są na tyle tez naiwni i nie widza, że to jest dno. Nie jaka kierowniczka Patrycja ma we krwi krętacwto. Robia pranie mózgu biednym ludzią. Nie dajcie się namówić na ich wyuczona gadkę!!!!!!! Nikt normalny tam nie pracuje. A pan Mieczysław totalny matoł. większego matoła nie widziałam. w oczach ma pełno nienawiści. Ma kilka telefonów kilka numerów, gnoi pracowników wyśmiewa się z nich. Radzę nagrywanie tych rozmów szkolen mitingów. Nic nie wspomina o sprzedawaniu bubla. Aż tak głupi nie jest hahahahaha. I jakieś niby szkolenia w terenie z dala od domu haha śmiech na sali. Trzeba być totalnym idiotą, zeby sie na to zgodzić. Trzeba uwaznie słuchac co do Ciebie mówia robić z sibie ''głupka'' i zagiąć ich jednym pytanie wtedy od razu się denerwują i już wychodzi ich druga twarz.  No cóż. Śmieszne cwaniaki   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 10 marzec 2010 - 15:57  Panie Wróbel, pracowałem w Pańskiej firmie a szkolił mnie niejaki K. Głód. Zjazdy były robiono- to taki swoisty spęd akwizytorów w jednym miejscu w Polsce. To co Pan robił z dziewczynami na tym zjeżdzie nie wspomnę. Sprzedawalismy materace po domach i wstyd sie przyznać - uczył pan metod na wciskanie. Tak Panie Wróbel- na wciskanie. Sam pan dobrze wie, że to co Pan produkuje nie słuzy niczemu innemu tylko opychaniu panskeij kieszeni. Sam widziałem pana pijanego nie raz i słyszałem co tez pan tam wypowaiada. O "wciskaniu głupim ludziom badziwia" usłyszałem od niejednego panskiego trenera. Więc niech PAn nie prbuje wybielac się teraz bo to wstyd. Czas sie przyznać, że materace i inne Ortodyski ( czytaj: Ortobadziewie) produkowane przez firme CBR BIONET to tylko śmieci nic nie warte a juznapewno nie leczace niczego. A uczy pan sprzedawać je jako sprzęt medyczny!!!! Bzdura ! to żaden sprzęt medyczny tylko liche byle co. Niech Pan napisze jak unikacie reklamacji, jak kierowcy wciskają i straszą, ile było na to skarg!!! Ile my akwizytorzy mielismy nieprzyjemności i wstydu najeść sie musielismy. Kiedys zbierzemy sie do kupy i ujawnimy Pańskie metody panie Wróbel. nie ma juz w Europie miejsca na takich ludzi i takich firm. Proponuje przebnieśc sie ze swoja ofertą do Kambodży i niech tam pan sobie szuka naiwnych klientów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wysłałam cv i za chwilę miałam telefon ze zapraszają mnie na rozmowę ... Ale pomyślałam że sprawdzę gdzie się to znajduje i przez przypadek znalazlam to forum... całe szczęście dziękuję za ostrzeżenie jutro mnie nie zobacza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie można zakończyć jakoś tego ich oszustwa... ? Przecież oni sprzedają także na raty więc jakieś pośrednie dowody są...   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...