Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
Dziś wysłałam cv i za chwilę miałam telefon ze zapraszają mnie na rozmowę ... Ale pomyślałam że sprawdzę gdzie się to znajduje i przez przypadek znalazlam to forum... całe szczęście dziękuję za ostrzeżenie jutro mnie nie zobacza!
a gdzie mieli znowu oferte? na olx?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż szkoda gadać na ich temat.. nie wiem może do uwagi znowu iść na nich bo opanowali cała Polskę a Mietek się cieszy.. ale nie wiem z czego z wlasnej głupoty??? haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Mieciu to jak on sie nazywa? Duda? Zaczynal u Jacka Sikory? T o o tego chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak duda duda takie łysy śmieszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak duda duda takie łysy śmieszny
a z Jackim Sikorą co się dzieje, wie ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo Dariusz Chmiel, Rafał Osmenda. Czym się teraz zajmóją. Wie ktoś coś na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm a czym się wcześniej zajmowali? ja nic nie wiem, a co to koledzy Miecia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieciu sie od nich uczyl fachu. Ale to stare czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahaa to nie wiem :P nie chce mieć z nimi nic wspólnego :) pajace i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś paja i to do potęgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coż za pajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś paja i to do potęgi.  a to chyba Mieciu napisał :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam i na rozmowie i na ich śmiesznym szkoleniu. Porażka. Robią ludziom z mózgu wodę byle ta :Pm pracowali i na ciągali biednych ludzi. Twierdzili, że ja stworzona do tej pracy jestem ha ha z czasem zostanę kierowniczką i będę zarabiać 6 tys miesięcznie! Hoho, ale kasa na prawdę :P Nigdy bym nie poszła zarabiać w taki sposób a podejrzewam, że nie jest tak jak mówią z tymi zarobkami.  Puknijcie się w głowę. A ta niby kierowniczka Pati wcale nie wygląda na to, żeby tyle zarabiała. Mietek zresztą też. Zmień ten sweter w końcu.  Banda oszustów. Mają już sprawy sądowej. Także trzymajcie się z daleka od nich i ofert jako praca ankietera umowa o pracę o 2100 zarobku! Bielsko Biała Ul. Legionów 54 bodajże!  Maja odział jeszcze w Wadowicach Żywcu i Andrychowie tez kiedyś mieli. Instytut Nauk Badawczych! śmiech śmiech  Ps. Mietek zmień sobie samochód 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie to zgłosić że CBR oszukuje?? byłam u nich na szkoleniu http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/wacko.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam nowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema. Pracowalem kiedys Jak jeszcze istnial BIG MEDIK i milo wspominam te czasy. Piszecie ze oszukuja i wogule tacy oszusci z nich ale zadnych konkretnych argumentow na poparcie tego niemacie bo kazdy z was tylko pisze ze byli. Ze oszukali. I nic pozatym. Pracowalem tam ponad rok czasu i naprawde duzo sie tam nauczylem i dzieki temu jest mi teraz latwiej.nikogo tez nie oszukalem bo moi klijenci sami wypisywali sobie druki zamowien i wszystko bylo ok. Dlatego pozdrawiam starych z big medik. Pablo de diablo dawne biuro pszczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 27 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...