Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
A od Bieniutka wara popaprańcy. Dobierzemy sie wam do d...
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2010 r. o 09:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym z gazetą Dziennik Wschodni nie zaczynał walkę. Wszyscy co zaczynali walczyć z mediami gineli. Dobrze radzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I panie Piotrowski z szacunkiem wymawiać. Z szacunkiem. Bo to dzieki mnie mieliście kasę. To dla was poświęcałem całe godziny. Brawa dla Pani Konik. Pomożemy i jest nas wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamkniesz już niedługo ten biznes a Enabio zniknie z rynku FIT n17 stał się za dużą konkurencją
Ostatnio edytowany 19 sierpnia 2010 r. o 16:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem byłym pracownikiem firmy CBR Bionet. W głowie się nie mieści co wy tu piszecie. Firma działa legalnie i uczciwie. We firmie panuje miła i przyjazna atmosfera. Osoby które podają, że pracowały zostały ze znanych wszystkim powodów zwolnione i szukają teraz ch... do d.... W tej firmie nie ma mowy o oszustwie, szkolenia są przeprowadzane profesjonalnie a jeżeli komuś nie odpowiada taki typ pracy to jego sprawa i nie powinien skarżyć się jak dziecko na forum tylko poszukać czegoś co go interesuje. Pracownicy są szkoleni bardzo dobrze i w każdym domu (mieszkaniu) tłumaczą każdemu dokładnie o co chodzi... Więc każdy kto zamówi ww. materac zamawia go z własnej woli i nie powinien mieć pretensji do nikogo... To tak jakby iść do sklepu i oskarżać właściciela o to, że płatki śniadaniowe mu nie smakują. PORAŻKA! Zajmijcie się czymś pożytecznym a nie piszcie bzdur na forum! Rafał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządna firma ? Co ? Ja pacowałam w tym burdelu dwa miesięce w zeszłym roku i PIT-u za ten okres sie nie mogłam doprosić. Do dnia dzisiejszego nic nie dostałam. A o tym ,że na umowach sa zaniżane wynagrodzenia to prawda i mogę to udowadnić. Sekretarka z naszego biura roztropnie wyniosła dane. I dowód w rece ma! Chętnie opowiem jakie przękręty robi CBR BIONET. Miła atmosfera ? gdzie? A co wyprawiał P. DUDA to juz nie pamiętasz? cham nad chamy. To jakieś kosmiczne nieporozumienie ten cały Bionet. Jakas fabryka brudnych pieniędzy albo coś takiego. 200 akwizytorów w całym kraju, ktoby to sprawdził? Informuuję ,że przeslę pani Konik swoje umowy. Ciekawa jestem czy zostały zaksięgowane? I popytam swoich byłych współpracowników jak to było. A znam ich troszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY Rafał, czy ty przypadkiem nie jesteś Rafał Nowak. Bo jesli tak to bądź łaskaw i nie wypowiadaj sie na tym forum. Boś kłamca i oszust. Juicemen z ciebie jak cholera! To może niech pan P.W. opiowie co robił z Krysią. śmiało .... Ciekawe co by żona na to powiedział? Bo żona p. M.D. ( biedna dziewczyna) poznała się sie na tym człowieku. Szkoda, że tak późno. Kto Wam dał prawo tak ludzi traktować? Wielkie paniska. Kupcie sobie lepiej mydło i zadbajcie o higienę osobistą bo śmierdzi od Was na kilometr. A słoma z butów wystaje, że aż szeleści. Cieszę się, że miał ktoś odwagę i wziął się za tych oszustów. I niech ci co wzywają do przedstawienia się sami się najpierw przedstawią , tak jest grzecznie i elegacko.... ale czego spodziewać się po takich ludziach..... ? schowani w Nowym Sączu liczą kasę i kombinują jak tu każdego oszukać, od klienta po ankietera. jak tu prawo ponaginać, bo legalnie juz działac nie potrafią. Jak tu sprać mózgi kierownikom aby Ci marzyli o tym aby na nich robić. Organizację chcą budować na kłamstwie i oszuswie? To moloch na glinianych nogach a jak runie, a runie napewno to z gruzów bedą was latami wyciagać. Tyle zła i krzywdy ludzkiej, tyle straszenia niewinnych staruszków tyle szkoleń piorących umysły słabych ludzi - kiedyś za to przyjdzie zapłacić. A czas zapłaty się zbliża. Tak się Wam w głowie poprzewracało, że straciliście czujność, popełniliscie zbyt wiele błędów i teraz przyjdzie WAM za to zapłacić. Teraz panika w biurze, zacieranie śladów :-), zmiany!!!! za późno panowie, za późno. Napsuliście tyle krwi ludziom, których mielilście za nic, oszukaliści tak wielu obywateli, którzy teraz powiedzieli: "koniec z tym". Przychylam się do tych wypowiedzi jako pracownik CBR BIONET, które na tym forum są widoczne. I informuję p. PW, że do zeszłego tygodnia pracowałem bo chciałem, nawet panu wierzyłem, ale od poniedziałku pracuję dla Was tylko dlatego, aby zebrać wystarczająco wiele dowodów na waszą przestepczą działalność. Tak Panie W. przestepczą!!! I bedę się usmiechał, juicował, i grał najlepiej jak umię, będziecie mi ufać i chwalić. Nawiąże kontak z tymi co odeszli czując sie oszukani, zbiorę każde zamówienie i sprawdzę czy klient dostał fakturę lub paragon fiskalny. Bo z tych zamówień co mam nikt nie zobaczył nawet zamówienia. Wszytko zostało im zabrane. Sprawdziłem !!! A troche zamówień zebrałem i wskarzę komu czeba, gdzie mają szukać dowodów waszej przestepczej działalności. Dziekuję to wszytko. Kiedyś się spotkamy...... w sądzie!!!!
Ostatnio edytowany 2 czerwca 2010 r. o 18:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co panowie robicie z danymi osobistymi osób od których zbieracie dane. Może, nowy rzecznik praw obywatelkich zainteresuje się waszymy praktykami? Sprawdzimy! Macie bazę danych na chronionym odpowiednimi procedurami serwerze? Nie macie bo w rejetrze baz danych obywateli firma CBR BIONET nie widnieje. A na swoich listach wpisujecie dane osobiste.I to dokładne. Zbieracie je po domach bez uprawnienia i bez odpowiednich procedur. A ja mam takie listy i bede niebawem mieć je w orginale. Wasi pracownicy Was nie lubią,panowie. Chętnie współpacują. Skąd wiecie, że w Sękowej nie ma Marleny Konik? Całe szczęście, że sołtys nie zna nazwis panieśkich swoich współobywatelek. Myslicie, że jestescie tacy mądrzy? Komu dane osobiste obywateli firma CBR BIONET sprzedaje? No, tym się zaiteresuje prokurator i rzecznik ma się rozumieć. A kary za nieuprawnione zbieranie danych sa wysokie, oj wysokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jedyny co wy tu wypisujecie? Ja dziś podpisałam ankietę , a to okazuje się że to zamówienie jest. Byl.i u mnie w domu tacy dwaj co to ankiete o zdrowiu przeprowadzali. Materac jakis pokazywali ale ja nic nie chcę. Co mam robić jak przyjdzie mi to odberać? Dobrze,że córka kazała mi sprawdzić w komputerze co to za jacy są. Czyli jak ktoś przyjedzie to z domu wyrzucić? drzwi nie odwierać? Na policje dzwonić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry Polak po szkodzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dałaś się babo w maliny wpuścić. I dobrze ci tak. Najpierw sprawdzaj a potem kupuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W maliny wpuscić? Co wy sobie wyobrażacie? Jak tak można? Bóg was opuscił? Czekaj tylko ty jeden z drugim jakie maliny zobaczysz. tylko mnie odwiedź a psa wypuszczę i widłami przegnam. Nikt po placu łazić mi nie będzie. Cholery jedne, kanciaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętaj:kanciaRZe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babo jakoś życ czeba no nie? Ty widły to w domu schowaj. nie takim dalismy radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO to przechodzi juz ludzkie pojęcie!!!! Co za gówniarz jeden bedzie mnie tu poprawiać. jak ja chodziłam do szkoły to wojna była wieć uczyc się musiałm szybko. Ale tylu oszutów co teraz nie było. Wkoncu do czegoś ta policja sie przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, głupi ten nasz naród. Żal serce ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi naród ale na głupocie robisz dobrą kasę, ale jakiś głupi może dupy ci nakopać........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj biedny Jacku ty naprawde toniesz i ten twój Vitberg podzwoń do firm z którymi współpracyjesz bo kilka już przejeliśmy, a na Policje to my pójdziemy bo te praktyki o których piszesz to w twojej firmie są codziennością. Jak chcesz opisać prawde to dowiedz się co teraz sprzedajemy i czy piszesz o rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Jacku widzę że nie masz pojęcia o czym piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...