Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
[Zycie bez bólu kręgosłupa!!!!Lepsze samopoczucie!!!! Rozlużnione mięśnie!!! Instrukcja obsługi do wielofunkcyjnego aparatu masująco - rehabilitacynego FIT N-17!!!!! + dane firmy!!! Przechowywanie- Matetac FIT N 17 powinien być przechowywany w suchym miejscu ,niedostępnym dla dzieci . Po każdorazowym użyciu zasilacz sieciowy należy wycągnąć z gniazka. Czyszczenie-Przed przystąpieniem do czyszczenia odłącz materac od sieci energetycznej!!! Materac z obiciem skajowym(powierzchnia zmywalna) w trakcie użytkowania powinien być poddawany procesom konserwacji. Materac czyści się przez wytarcie czystą , wilgotną gąbką lub przy użyciu delikatnego środka czyszczącego lub mydlin.Można stosować ogólnodostępne środki używane do dezynfekcji. Gwarancja-Materac FIT N-17 1 Materac FIT N-17 i zasilacz sieciowy (nie wiem czy tak mam napisać "zasilacz " czy jakos inaczej) posiada 12 miesięczna gwarancję,liczoną od dnia zakupu(sprzedaży). 2 Gwarancja obejmuje wyłącznie wady materiałowe i produkcyjne ujawnione w trakcie prawidłowego użytkowania związanego z przeznaczeniem produktu. 3 Zachowaj paragon kasowy,rachunek lub fakturę VAT jako potwierdzenie zakupu. 4 Gwarancja dotyczy wyłącznie pierwszego nabywcy i ważna jest na terenie Rzeczypospolitej. 5.Chcąc skorzystac z gwarancji skontaktuj sie telefonicznie z naszym serwisem- 0 500 094 146 Warunki gwarancji: 1 W okresie gwarancji producent będzie usuwal bezplatnie wszelkie wady lub uszkodzenia powstałe z winy producenta. 2 Uszkodzenia powstałe w wyniku wadliwej eksploatacji lub przypadkowych uszkodzeń będą naprawiane odpłatnie. 3 W celu dokonania naprawy gwarancyjnej wyczyszczony materac należy przesłać w ochronnym opakowaniu (w kartonie) wraz z dokumentem nabycia do producenta CBR BIONET UL.1 MAJA5 33-300 NOWY SĄCZ 4 Cbr Bionet zastrzega sobie prawo decydowania czy naprawa jest możliwa 5 Poza okresem gwarancji naprawy będą wykonywane odplatnie Gwarancją nie sa objęte: 1 Mechaniczne uszkodzenia produktu spowodowane przez użytkownika i wywolane nimi wady. 2 Uszkodzenia i wady wynikle na skutek niewlaściwego , niezgodnego z tą instrukcją użytkowania, konserwacji,przechowywania. 3 Samowolnie dokonywane naprawy lub przeróbki 4 Wymiana urządzenia lub jego części nie powoduje przedłużenia gwarancji. Gwarancja wygasa w razie niewłasciwego lub nizgodnego z instrukcją zastosowania lub w przypadku ingerencji ,podjętych przez obcą placówke serwisową. W RAZIE WYSTĄPIENIA JAKIEJKOLWIEK AWARII LUB USZKODZENIA MATERACA UŻYTKOWNIK POWINIEN ZAPRZESTAĆ STOSOWANIA UŻADZENIA!!!!!! ,uwagi!!!! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane ze stanem swojego zdrowia przed zastosowaniem materaca fit n17 skontaktuj sie z lekarzem.Materaca nie powinny używac osoby ze stymulatorem serca i zaraz po zabiegach chirurgicznych. Jeśli w trakcie stosowania pojawi się ból miesni lub stawów zaprzestan jego stosowania i skonsultuj sie z lekarzem Do przechowywania cd- 1Materac powinien być przechowywany w suchym,bezpiecznym miejscu,niedostępnym dla dzieci. w temperaturze pokojowej. 2 Odłącz materac od prądu za każdym razem kiedy jest on czyszczony lub kiedy z niego nie korzystasz 3 Jeśli materac zostanie zmoczony nie wolno go dotykać .natychmiast należy wyciąnąc wtyczke z gniazdka 4 Nie pozostawiaj materaca podłączonego do prądu bez nadzoru 5 Nie przenoś materaca trzymając za przewód elektryczny 6 Trzymaj przewód z daleka od gorących powierzchni 7 materac może byc używany tylko zgodnie z jego przeznaczeniem Masaż jest jedną z najstarszych dziedzin wiedzy lekarskiej. Wywodzi się z Indii i Chin, gdzie wchodził w zakres rytuału religijnego. Już 3000 lat p.n.e. odnotowano w dziele chińskim Kung-Fu wzmiankę o leczeniu za pomocą masażu. W okresie medycyny sakralnej kapłani zalecali jego stosowanie, tak jak i wód mineralnych, w czasie spełniania obrzędów, które były częścią kultu religijnego i jednocześnie miały znaczenie lecznicze. Mechanizm Działania Masażu Mechanizm działania masażu jest bardzo skomplikowany i można go podzielić na działanie lokalne (miejscowe) oraz centralne (ogólne). Działanie miejscowe polega na mechanicznym przepływie krwi w naczyniach krwionośnych i chłonki w naczyniach limfatycznych. Masaż Aparatem FIT N-17 zwiększa przemieszczanie płynów przez układ naczyniowy,wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie-zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie, przyspieszenie dostarczania substancji odżywczych a równocześnie wydalania produktów przemiany materii. Wzmożony dopływ tlenu do komórek zwiększa przemianę tlenową w mięśniach, w związku z tym szybciej są usuwane produkty rozpadu powstające w czasie pracy mięśni. Wzrost przepływu krwi w obwodowych częściach ciała wpływa korzystnie na pracę serca i nerek. Działanie centralne masażu polega na pobudzeniu układu nerwowego, który za pomocą odruchów i czynności koordynacyjnych kory mózgowej jest w stanie wpłynąć na wszystkie narządy i układy naszego organizmu. Bodźce wywołane masażem przenoszone są do mózgu przez włókna nerwowe i powodują szybsze i bardziej sprawne wykonywanie czynności przez narządy ludzkiego ciała. Masaż Aparatem FIT N-17 oddziałuje na następujące tkanki i układy: * tkankę skórną * mięśniową * stawy i aparat więzadłowy * układy krwionośny, chłonny * nerwowy * oddechowy, pokarmowy, wydalniczy, na przemianę materii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam każdemu. Słuchajcie, kupiłam materac, przyniosłam do domu wzbudzając zainteresowanie mojego męża. Twierdził, że kupiłam następny "grat" i niepotrzebnie wydałam pieniądze. Namiawiałam go, żeby sam się płożył i spróbował, bo pzecież też go boli kręgosłup. Ale nie chciał i koniec. Ja masuję się reguralnie, traktuję masaże jako gimnastykę dla leni. Pewnego dnia wracam do domu i ku mojemu zaskoczeniu widzę mojego lubego ,jak siedzi na materacu i się masuje. Od tego dnia podczas oglądania wiadomości robi sobie masażyk. A więc jest to również materac dla mężów uparciuchów. Nasza klientka cytat z listu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani. mam w domu materac do masażu FIT N17 z firmy CBR BIONET z Nowego Sącza. Używam go już od roku. Jest świetny. Na moje problemy z nogami i ich opuchlizną nie ma lepszego sprzętu. Od czasu kiedy używam go w domu nogi mi nie puchną prawie wcale. No chyba że w samolocie. Ale i tak ta opuchlizna jest prawie nie widoczna. Dla mnie bomba! Gdzieś wyczytałam, że można go stosować na celullit. Czy ktoś z was nie ma takiego materaca w domu ? A może ktoś używa go do drenaży limfatycznych? jestem ciekawa jakie są rezultaty takiego masażu. zadowolona klientka cytat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam kilka podobnych materacy, daje je klientom, gdy wyjezdzam na wakacje - ale kazdy ma swiadomosc, ze nie zastepuja one zabiegu drenazu czy masazu. I zaden z nich nie mial takiej radykalnej reakcji, jak ty.[/quote] No nie przekonuje mnie to co piszesz. Próbujesz mi wmówić, że jestem głupia i nie widzę co się dzieje z moimi nogami? Więc Ci napiszę. Od lat mam problemy z nogami. Odwiedziłam już chyba wszystkich specjalistów . I nic! A od kiedy pani rehabilitantka pokazała mi ten materac i zrobiła kilka zabiegów to nie mogłam wyjść z podziwu. Opuchlizna mi zeszła i to po dwóch dniach!!! Zabiegi odbywały sie w przychodni w Krakowie na ulicy Teligi 8. Punkt bezpłatnej rehabilitacji . Na zabiegach byłam z sąsiadkami. I one też kupiły sobie ten sprzęt. Ale o nich napisze Ci dalej. W walce z opuchlizna i żylakami odwiedziłam również kilku masażystów, również takich od masażu tajskiego. I co? I nic. Byłam biedniejsza o jakieś 600 zł a opuchlizna została na tym samym miejscu. A co się cierpiałam to moje. Kiedy mój lekarz zobaczył co sie dzieje z moimi nogami po masażu na Enabio to tylko podrapał się po głowie i poprosił mnie o to abym im przyniosła pokazać ten materac. To i tak zrobiłam. I dobrze, że wazy tylko 2 kg. Bo większego bym nie uniosła . Zostawiłam w klinice mój Enabio, a kiedy po niego wróciłam po trzech dniach to okazało się, że klinika sama kupiła kilka sztuk materaca Enabio. I co ty na to? Może te maty, które posiadasz to właśnie jakieś " tajskie" wynalazki, których pełno po marketach? To i dla tego nie działają. A może boisz sie mechanicznej konkurencji, co? Ja nie mam zamiaru reklamować żadnego sprzętu masującego, ale wiem swoje i widzę codziennie swoje nogi. I dlatego mogę śmiało napisać: Materac Enabio pomógł mi w opuchliznach nóg, z którymi ani lekarze ani tzw. masażyści nie mogli sobie poradzić. I co ty na to? Mało tego. Jedna sąsiadka kupiła sobie materac Enabio na problemy z barkiem. Kiedyś miała wypadek i do tego czasu ma wieczne problemy z drętwieniem prawej ręki. Właściwie to miała problemy bo od kiedy masuje się na tym materacu to problemy jak ręka odjąć. I co ty na to? Owszem, masaże ręczne jej pomagały bardzo, nawet tajskie ale to wydatek rzędu 60 zł za 40 minut masażu. No wybacz, ale niewielu na to stać. Przy jej chorobie wystarczy masaż Enabio. Zużycie prądu to 4,5W , a więc niewiele więcej niż 5 groszy na godzinę. Widzisz oszczędności? Ciekawe ile kosztuje jeden masaż u Ciebie? Podziel sie ta informacją Nie chcę się z tobą kłócić, bo pewno jesteś dobry w tym co robisz, ale wiem co sie dzieje z moimi nogami i co było wcześniej. Ja jestem zadowolona i polecam wszystkim. Znalazłam na forach jak robić zabiegi na cellulit to pewno kiedyś napisze o swoich doświadczeniach. A tobie życzę, abyś nie musiał tyle masować, więc kup sobie materac Enabio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak na forum pisze prawdziwy pasjonat taki jak pisze na tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, znalazłam coś na celulit!!! Jakiś czas temu chodziłam w Krakowie na masaże na materacu FIT N17. Były płatne ale czemu nie spróbować. Ale w końcu kupiłam ten materac i od 8 miesięcy regularnie używam go w domu. Masuję dekolt i brzuch. I szok! Skóra wygląda zupełnie inaczej niż wyglądała. Jest jędrna i napięta. A celulit na brzuchu zupełnie niewidoczny. REWALACJA. Poszukajcie go sobie w necie. nazywa sie to FIT N17. Cena około 500 zł albo cos koło tego. Masaż jest przyjemny . Ale mam pytanie. Czy ktoś z was masował tym urządzeniem nogi? Mam trochę żylaków i boje się go używać. Pisałam do producenta i otrzymałam odpowiedź, że masaż Fit N17 nie ma wskazania do masażu żylaków. Ale wolę sie upewnić? E.L." Próbujesz mi wmówić, że jestem głupia i nie widzę co się dzieje z moimi nogami? Więc Ci napiszę. Od lat mam problemy z nogami. Odwiedziłam już chyba wszystkich specjalistów . I nic! A od kiedy pani rehabilitantka pokazała mi ten materac i zrobiła kilka zabiegów to nie mogłam wyjść z podziwu. Opuchlizna mi zeszła i to po dwóch dniach!!! Zabiegi odbywały sie w przychodni w Krakowie . Na zabiegach byłam z sąsiadkami. I one też kupiły sobie ten sprzęt. Ale o nich napisze Ci dalej. W walce z opuchlizna i żylakami odwiedziłam również kilku masażystów, również takich od masażu tajskiego. I co? I nic. Byłam biedniejsza o jakieś 600 zł a opuchlizna została na tym samym miejscu. A co się cierpiałam to moje. Kiedy mój lekarz zobaczył co sie dzieje z moimi nogami po masażu na FIT N17 to tylko podrapał się po głowie i poprosił mnie o to abym im przyniosła pokazać ten materac. To i tak zrobiłam. I dobrze, że wazy tylko 2 kg. Bo większego bym nie uniosła smile.gif . Zostawiłam w klinice mój FIT n17 a kiedy po niego wróciłam po trzech dniach to okazało się, że klinika sama kupiła kilka sztuk materaca I co ty na to? Może te maty, które posiadasz to właśnie jakieś " tajskie" wynalazki, których pełno po marketach? To i dla tego nie działają. A może boisz sie mechanicznej konkurencji, co? Ja nie mam zamiaru reklamować żadnego sprzętu masującego, ale wiem swoje i widzę codziennie swoje nogi. I dlatego mogę śmiało napisać: Materac FIT n17 pomógł mi w opuchliznach nóg, z którymi ani lekarze ani tzw. masażyści nie mogli sobie poradzić. I co ty na to? Mało tego. Jedna sąsiadka kupiła sobie materac Enabio na problemy z barkiem. Kiedyś miała wypadek i do tego czasu ma wieczne problemy z drętwieniem prawej ręki. Właściwie to miała problemy bo od kiedy masuje się na tym materacu to problemy jak ręka odjąć. I co ty na to? Owszem, masaże ręczne jej pomagały bardzo, nawet tajskie ale to wydatek rzędu 60 zł za 40 minut masażu. No wybacz, ale niewielu na to stać. Przy jej chorobie wystarczy masaż FIT n17. Zużycie prądu to 4,5W , a więc niewiele więcej niż 5 groszy na godzinę. Widzisz oszczędności? Ciekawe ile kosztuje jeden masaż u Ciebie? Podziel sie ta informacją smile.gif Nie chcę się z tobą kłócić, bo pewno jesteś dobry w tym co robisz, ale wiem co sie dzieje z moimi nogami i co było wcześniej. Ja jestem zadowolona i polecam wszystkim. Znalazłam na forach jak robić zabiegi na cellulit to pewno kiedyś napisze o swoich doświadczeniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny na cellulit najlepszy jest seks , na ból kręgosłupa także. Seks rozrywka zdrowa i darmowa po co przepłacać za jakieś duperszmity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla jasności nie jestem Rafał Nowak. Natomiast jeżeli zarobki w tej firmie nie były dla was satysfakcjonujące to pretensje możecie mieć tylko do samych siebie a nie obwiniajcie za to całą firmę. A co do Kryśki to każdy kto z nią pracował to miałby coś do powiedzenia na jej temat, więc gościu jeżeli chcesz kogoś skompromitować to nie oczerniaj bo kompromitujesz tylko siebie. I jeszcze jedno, była o tym mowa wcześniej. Jeżeli chcecie pisać takie komentarze to się przedstawcie a nie piszcie głupot! Bo na to wychodzi, że to wy jesteście oszustami a nie firma CBR Bionet gdyż boicie przedstawić swojej tożsamości na forum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz to jacyś goście chodzą i wciskają jakieś kosmodyski czy coś domowej roboty. To dopieto jest badziewie. Już mnie odwiedzili z tym na śląsku. Tez ankiete trzeba wypełnić. To pewno te same gagatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyglądało to tak samo jak to na zdjeciu do artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało to cos na prostatę pomóc. Na plecach pan noś a prostata sie poprawi. No boki zrywać. Idiotów chyba szykają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka, czy ta laska z Bionetu to nie jst przypadkiem Beata B.? Ciekawi to mnie bardzo. Lubiłem Beatę. A ona lubiła nas wszytkich Patogia w dobrym stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wy wiecie, że poduszki gorczycowe firmy CBR BIONET kwitną? Dosłownie zakwitają jak stokrotki!!!! To jedyne poduszki lecznicze na świecie, które mają młode na wiosnę!!! Chcesz mieć więcej poduszek z gorczycy firmy CBR BIONET to postaw poduszke koło ula a a na jesień będziesz miesz juz dwie. Pszczółki zapylą kwiatki i nowe nasionka same się tam pojawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka napisał:
A czy wy wiecie, że poduszki gorczycowe firmy CBR BIONET kwitną? Dosłownie zakwitają jak stokrotki!!!! To jedyne poduszki lecznicze na świecie, które mają młode na wiosnę!!! Chcesz mieć więcej poduszek z gorczycy firmy CBR BIONET to postaw poduszke koło ula a a na jesień będziesz miesz juz dwie. Pszczółki zapylą kwiatki i nowe nasionka same się tam pojawią.
Dziewczyny na cellulit najlepszy jest seks , na ból kręgosłupa także. Seks rozrywka zdrowa i darmowa po co przepłacać za jakieś duperszmity. Zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biulet napisał:
Miało to cos na prostatę pomóc. Na plecach pan noś a prostata sie poprawi. No boki zrywać. Idiotów chyba szykają.
Rzeczywiście jesteś inteligentny jak masz prostate i chciałeś ją tak wyleczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No No- ładnie tu piszą. A ja miałam iść na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Internet dobra rzecz! Dziekuję wszystkim za ostrzeżenie przed firmą CBR Bionet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wer napisał:
To prawda. Też uległem psychozie strachu, po zaządaniu uiszczenia kary pieniąznej dwukrotnie przekraczającej wartość towaru..Kazdego ankietera radzę nie wpuszczać za drzwi, a ankieterzy, którzy działają legalnie powinni zgłosić ten fakt odpowiedznim władzom. Dotam, że na pieczątce faktury VAT istbieje NIP , który jest własnośćią Księgarni w Nowym Sączu Strona forum tej "szacownej " firmy wobec dużó nieprzychylnych opinii została przez te grupę usunięta.
Mnie też karą straszyli, beznadzieja! Ale pogoniłam pogoniłam psubratów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach się bać napisał:
No No- ładnie tu piszą. A ja miałam iść na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy. Internet dobra rzecz! Dziekuję wszystkim za ostrzeżenie przed firmą CBR Bionet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!LUDZIE ZAMIAST ZAJMOWAĆ SIĘ TAKIMI BZDETAMI -ZAJMIJCIE SIĘ POŻYTECZNYMI RZECZAMI!!! POMÓŻCIE POWODZIANOM!!!! SPOŻYTKUJCIE POZYTYWNIE SWOJA ENERGIE!!!! WIELU LUDZI STRACIŁO DOMY,DOROBEK SWOJEGO ŻYCIA A CZASEM NAWET SWOICH BLISKICH!!!! ZAMIAST WYPISYWAC NA FORACH POMÓZCIE!!!!KAZDA PARA RĄK SIĘ PRZYDA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sie dowiedziałem. Byli tacy jedni z Nowego Sącza ankiety podpisywać i jakiś sprzęt medyczny wciskać chcieli. mama im odmówiła to straszyli i straszyli. Jak mama powiedziła że pieniądze będą w poniedziałek to zapowiedzieli się znów. Oj teraz to ja na nich poczekam!!!! Tylko odwiedwiedzić mamę proszę!!! Mam dla was prezent. Pogadamy po mojemu popaprańcy!!! Tak ludzi straszyć nikt tu nie będzie. Mama chora i jak będzie chiała mieć jakiś sprzęt to sama sobie kupi w aptece. A nie łazić i głupich szukać. Oj Będzie się działo we wsi będzie. Postaram się aby w całym podkarpackim zrobili z wami porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...