Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ostrzeżenie!

Utworzony przez ~Inka~, 30 stycznia 2010 r. o 15:16
skoro koleżanko nie dostałas Pitu i twierdzisz żę kierowca jest takim złym człowiekiem to podaj swój adres to Ci go dostarczymy. Mam prawo twierdzić że nie pracowałaś w tej firmie bo większość osób umowe o prace miało po 2 tygodniach, więc nie znasz warunków jakie panują w tej firmie. A skoro twierdzisz że byłaś na Policji to czemu zadnej sprawy o której piszesz nie ma. Chyba że piszesz w imieniu nie swoim tylko konkurencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta siostra miała na imie Jacek ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podziwiam człowieka który z jednego IP wpisuje wszystkie posty i sam ze sobą rozmawia a jeszcze bardziej smieszy mnie to ze sam ma firme i sprzedaje materace w cenie 1300zł i po promocji 999 zł :D:D czy to jest powazne? rozmawiac samemu ze soba nadajac na konkurencje ktora odbiera klientow? nie to zakrawa na psychoze rozdwojenie jazni i zwykly deb***izm :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszytskich na forum poświęconym materacowi FIT-17. Kilka miesięcy temu otrzymałem ulotkę o zabiegach w Nowy Sączu. Długo zwlekałem, włąsciwie to do początku lutego. Wtedy kupiłem materac do domu. Kupiłem, bo zaskoczyło mnie to co czułe. Nie jest łatwo mnie przekonać, ale to co stało się z moim cisnieniem zaskoczyło nawet mojego lekarza. A cisnienie spadło i to zasadniczo. Kiedy rozpoczołem zabiegi było średnio 170/100/80. Teraz 140/90/75 i to bez tabletek!!! Super wynik. Nieraz sprawdzam cisnienie kilka razy dziennie i rzadko przekracza te wartości. czeciej jest poniżedj nich. leczesię u pani doktor Michałowskiej. Problemów z kręgosłupem nie mam więc nie stosuje zabiegów na plecach. Ale za to stosuje zabiegi na brzuchu . Zabiegi robie w pozycji podstawowej na programie 1 lub 4 naprzemiennie 2 razy dziennie na nateżeniu 3 lub 4. mam tez mała nadwagę, więc zgodnie z zaleceniami pani Asi Sikora, przed i po zabiegach duzo piję. Od lutego do Dzis straciłem 1,5 kg bez diety! Pobór pradu jest na poziomie 5W na godzine pracy. tez sprawdziłęm. Zabiegi wykonuje podczas ogladania telewizji na podłodze lub wersalce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU: Masaże na materacu FIT-17 wzmacniają mięśnie przepony miednicy przez bierne drażnienie włókien mięśniowych, również tych niedostępnych podczas wykonywania zalecanej gimnastyki.Masaże wykonujemy w pozycji siedzącej lub leżącej na brzuchu (zawsze po oddaniu moczu).PROPONOWANE ZABIEGI: Dwa 18-minutowe masaże dziennie jeden po drugim. Po dziesięciu dniach zabiegowych musi nastąpić dwudniowa przerwa.Zabiegi można wykonywac przez cały rok.Masaż należy rozpocząć od programu 3 i od pierwszego stopnia natężenia.W cyklu drugim można wybrać program 4 i trzecie lub czwarte natężenie masażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mieszkam w Gdyni i mam na imię Iwona. Chodziłam na zabiegi masażu i skusiłam się na materac FIT-17. A skusiłam sie dlatego , że miał pomagać na pieczenie nóg. Od lekarza dowiedziałam się, że w przewlekle trwającym pieczeniu przyczyną może być uszkodzenie nerwów obwodowych. Chodzi tutaj o nerwy czuciowe, zbierające informacje z całego ciała i przekazujące je do mózgu. Jeśli taki nerw ulegnie uszkodzeniu, to zamiast prawidłowych informacji o dotyku, bólu, uczuciu ciepła czy zimna zaczyna wysyłać błędny sygnał w postaci „pieczenia”. Uszkodzenie tych nerwów zwane jest neuropatią czuciową. I lekarz zalecił mi masaże. Więc kiedy w ręce trafiła mi ulotka o bezpłatnych masaż w Gdyni wybrałam się i po kilku dniach skusiłam sie na materac. I wiesz co? Pieczenie ustało. Tak ustało i nie nawraca. Zabiegi robie na materacu od ponad roku, w miarę regularnie. Kładę sie na wersalce na materacu włączam program czwarty i sie masuję. Masuje się około 30 minut. Nie wiem jak na opuchlizny ale na pieczenie nóg to skuteczny sprzęt. na rehabilitacji dowiedziałam się, że masaż pulsacyjny podrażnia nerwy i zmusza je do przesyłania milionów impulsów dzięki czemu może się udrożnić. Nie do końca rozumie na czym polegać ma takie udrożnienie ale pieczenia nie ma i już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam tu wszystkich. Musze przyznać się, że mam taki materac FIT ale nie korzystam. Ale będę obiecuje. Wiecie jak to jest. Kupiłam go ponad rok temu i przez parę dni używałam. Potem na chwilę schowałam do szafy i tam już został. Mineło pare miesięcy a ja szukam po necie informacji jak przeciwdziałać żylakom a tu wszedzie tylko Fit-17 i Fit-17.A ja przecież mam FIT-17 i świetnie pamietam jak robiłam zabiegi na nogi. Ja sie lepiej po nich chodziło. Jak obiecałam sobie, że będę systematyczna. I niestety nie byłam. Wstyd sie przyznać, ale zaniedbałam nogi choć wcale nie musiałam. Czy to nie jest przypadkiem nasza cecha narodowa? I polak musi być mądry po szkodzie? Dziś postanowiłam, że wrócę do zabiegów i to od dziś. Materac umyty leży juz na wersalce. Już wczoraj zagłębiłam się w lekturze instrukcji i przygotowałam program masażu ma kolejne tygodnie. I bedę wytrwała, bo przecież to nie kosztuje mnie żadnego wysiłku. I zrobie to. Drenaż nóg. Codziennie. Przez dwa miesiące. Niech sie to stanie nawykiem. Deklaracja padła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich na forum. Tak sobie czytam o materacu FIT-17 i czas najwyższy dodać cos od siebie. Czy warto korzystać z materaca FIT-17? Moja historia jest taka: Kilka lat temu miałam poważny wypadek samochodowy. Wtedy uszkodziłam odcinek szyjny kręgosłupa. Bolało jak diabli. Drętwienie rąk, brak w nich czucia w palcach było to zjawisko na porządku dziennym. Rehabilitacja trwała ponad rok. I właściwie nie wiele pomagało. Zaczynałam sie do tego przyzwyczajać, al e nie odpuściłam rehabilitacji. Rok temu trafiłam na zabiegi w Gdyni. Pani rehabilitantka pomierzyła mi uchwyt barkowy i zdziwiła się, że nie byłam w stanie rąk podnieść do góry. Rozpoczęłam zabiegi i poprawa była słaba. Ręce bolały jak prze zabiegami. Ale kiedy po kilku dniach znów pomierzono mi uchwyt barkowy zorientowałam się że jest to znacznie łatwiejsze. I chyba dlatego skusiłam się na materac FIT-17. Do swoich codziennych ćwiczeń dołączyłam zabiegi na materacu FIT-17i mogę dziś teraz powiedzieć : Było warto!!!! Po kilku tygodniach zabiegów przestały drętwieć mi ręce. Na początku tego nie zauważyłam. Aż do czasu kiedy ktoś z rodziny zapytał: Co z twoim kręgosłupem? Właściwie to dobrze a nawet bardzo dobrze. Od paru miesięcy nie mam już tego okropnego uczucia braku czucia w palcach. Czy materac Pomaga? Mi pomógł. I to fakt niezaprzeczalny. Bożena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około pól roku temu miałem lekki wypadek na siłowni przez który nabawiłem sie urazu prawego barku. nie było żadnych pęknięć ani złamań, lekarz powiedział mi, że więzadełko w barku się stłukło i naderwało lekko, no ale problem w tym ze chodziłem na rehabilitacje , używałem maści i tabletek na stany zapalne i nadal mam problem z tym barkiem. No to idę do tego lekarza i mówię: że nic mi nie pomaga. A on na to że trzeba usztywnić. I usztywnił mnie na kilka tygodni. Ale po ściągnięciu usztywnienia boli dalej. Zapomniałem dodać że mieszkam na Śląsku w miejscowości Rydułtowy. U nas w przychodni jest masaż na materacach i to zupełnie bezpłatnie. Więc lekarz wysłał mnie na te masaże. I poszedłem, ale tak jakoś bez przekonania. Tam mnie namówili na materac FIT. Żona chciała mnie z domu wysłać z tym materacem. Przez pierwsze kilka dni nie pomagało w ogóle. Myślę sobie, żona miała racje. Ale cierpliwie masowałem się każdego dnia. Ból sie jakby zmniejszał ale o treningu siłowym nie było mowy. minął może miesiąc i mogę napisać, że ból ustąpił prawie w całości. Rozpocząłem trening!!! Troszkę mnie pobolewa przy rozpiętkach ale to nic w porównaniu z tym co było. Wyczytałem gdzieś w gazecie , że ten materac może pomóc na żylaki. Więc zona tez juz przekonana siada i masuje nogi. Nigdy w życiu nie uwierzyłbym ,że cos takiego może pomagać. A jednak może. Nie jestem masażystą i nie jestem rehabilitantem ale obsługa tego sprzętu jest tak prosta i tak czytelnie opisana że nawet głąb sie tego nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Ja zdecydowałam sobie kupic FIT-17 poniewaz kazdego dnia po zabiegu moglam spokojnie isc do ubikacji a wczesniej razna 1-2 tygodnie!! Myslalam ze oszaleje z radosci ale co sie jeszcze okazalo, po 6 zabiegach moja pupa zrobila sie taka jędrna, niemozliwe!! zadnych balsamow a celulit mniejszy, jeszcze mąż sie smiał ze chyba mnie ktos tam masuje, Materac mam od maja 2009 roku, nie chodze juz na siłownie bo moge ćwiczyc na leniucha w domu, schudłam, starciłam tą wstrętną pomarańczową skórkę i piersi są jędrne, zresztą mąż też sie masuje i jemu bardzo pomógl na kręgosłup. Chciałam polecić znajomym ale ponoć juz w moim meście nie ma także korzystajcie jeśli mozecie z tych zabiegów, one są rewelacyjne, nic nie płacicie a macie okazję kupic dużo taniej jeśłi oczywicie ktos chce, bo trzeba rezerwować jeśłi chodzi o oganiczona ilość - tak mi powiedziano , nie wie jak jest teraz. i oryginalny produkt a ne te badziestwa z Chin TYPU I TUTAJ OSTRZEGAM WSZYSTKICH JAKIES """"""""""""""""""""""""". No i duzo sie dowiedzieć o przyczynach bólu.
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2010 r. o 22:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Problemy z barkiem' date='14.06.2010, 22:32:32' post='303164'] Około pól roku temu miałem lekki wypadek na siłowni przez który nabawiłem sie urazu prawego barku. nie było żadnych pęknięć ani złamań, Ja także mam problem z barkiem. Od jakiegoś czasu mi się barek nie zamyka. Problem to Pańskie imię ? Trafił Pan tutaj z Rydułtowej przypadkiem, no cud prawdziwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dużo jadu Boże atmosfera na tym forym kipie nienawiścią. Panie Wróbel, nie mam na imię Jacek, nie pracowałem , nie pracuje dla żadnej konkurencji ale nie mogę obojętnie czytać tego forum bo kłamie pan ludzi i tyle. Nie jest prawdą, że po dwóch tygodniach otrzymuje się umowę o pracę, bo ja pracowałem dla Pana ponad miesiąc i nie otrzymałem takiej umowy. Prawdą natomiast jest to, że prowizje z realizacji zamówieńnie sa nie ewidencjonowane i spora częśc wynagrodzeń jest płacona "pod stołęm". Prawdą jest również, że źle zebrane zamówienia są realizowane siłowo i nawet nikt się z tym nie kryje. Co więcej uczy się kierowców " załatwiania sprawy" z upierdliwymi klientami. Prawdą jest, że materac Fit-17 jest tandetnie wykonanym produktem zerżnietym z materaca Enabaio firmy Vitberg, w której pan pacował wiele lat. Sam materac Enabio spotkałem u klienta w domu i mogę powiedzieć, że fit-17 to tylko marna podróbka, której bardzo daleko do orginału. Prawdą jest, że jest pan złodziejem, który kradnie cudze pomysły i prawdą jest również, że jest pan aroganckim i bezczelnym człowiekiem, który za nic nie ma godności ludzkiej. Sam pan jednak jej oczekuje od innych w stosunku do siebie. Nie dziwią mnie opisy na tym forum. Miałem okazję pana poznać i zaraz po tym spotkaniu zrezygnowałem z pracy. I niech pan sobie nie myśli, że jest taki dobry we wszystkim. Są lepsi od pana. Zancznie lepsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszytskich na forum poświęconym materacowi FIT-17. Kilka miesięcy temu otrzymałem ulotkę o zabiegach w Nowy Sączu. Długo zwlekałem, włąsciwie to do początku lutego. Wtedy kupiłem materac do domu. Kupiłem, bo zaskoczyło mnie to co czułe. Nie jest łatwo mnie przekonać, ale to co stało się z moim cisnieniem zaskoczyło nawet mojego lekarza. A cisnienie spadło i to zasadniczo. Kiedy rozpoczołem zabiegi byłoe średnio 170/100/80. Teraz 140/90/75 i to bez tabletek!!! Super wynik. Nieraz sprawdzam cisnienie kilka razy dziennie i rzadko przekracza te wartości . czeciej jest poniżedj nich. leczesię u pani doktor Michałowskiej. Problemów z kręgosłupem nie mam więc nie stosuje zabiegów na plecach. Ale za to stosuje zabiegi na brzuchu . Zabiegi robie w pozycji podstawowej na programie 1 lub 4 naprzemiennie 2 razy dziennie na nateżeniu 3 lub 4. mam tez mała nadwagę, więc zgodnie z zaleceniami, przed i po zabiegach duzo piję. Od lutego do Dzis straciłem 1,5 kg bez diety! Pobór pradu jest na poziomie 5W na godzine pracy. tez sprawdziłęm. Zabiegi wykonuje podczas ogladania telewizji na podłodze lub wersalce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materac fit. Mam i chwalę sobie. Ale od jakiegoś czasu przy masażu zasypiam. Normalnie nie umie powstrzymać sie od spania. Masuje się na siedząco. Miałam problemy z krzyżem , bolał mnie jak diabli. Kiedyś spadłam z konia i cierpię do dziś. Chodziłam na zabiegi bezpłatne na materacu FIT w Wodzisławiu Śląskim. Pomogły mi bardzo, więc sobie taki materac kupiłam. Mam go już ponad rok i jest super. Właściwie nie czuje krzyża Czasami trochę pobolewa na zmianę pogody ale to niebo a ziemia przy tym jak bolał. Ale od jakiegoś czasu przy masażach zasypiam i nie umiem się przed tym uchronić. Najpierw myślałam, ze mam anemię. Ale zrobiłam wyniki i okazało się, że jest ok. Teraz włączam masaż i po paru minutach śpię jak suseł. Wcześniej nie miałam takich objawów a teraz mam. Co prawda mnie to nie martwi, bo sen nikomu nie szkodzi, ale zastanawiam się czy ktoś inny ma też takie objawy po masażu na materacu FIT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Materac FIT-17 Nazywam się Roman. Ja jestem po udarze mózgu. I tez korzystam z materaca FIT-17 z firmy z Nowego Sącza. Dostałem go od żony. Masuje codziennie nogi. Mój lekarz zalecił mi te masaże jako profilaktykę przeciwzakrzepowa. I robię masaże FIT codziennie, dzień po dniu. Dla mnie super relaks a dla żył poprawa krążenia. Jestem sparaliżowany prawostronnie. To straszne być sparaliżowanym. Został mi tylko kontakt ze światem przez komputer. Ludzie róbcie wszytko, żeby nie zostać sparaliżowanym. Wszytko. Bo wierzcie mi, nie chcecie być na moim miejscu. Mam 43 lata i jestem od trzech lat rośliną. Po materacu śpię również. Zabiegi FIT robię wieczorem i rano. Lekarz kazał mi robić zabiegi w pozycji leżącej, to i robie w takiej pozycji. I często przy drugim zabiegi śpię. Ci co mają materac FIT to wiedzą jaki ten masaż jest przyjemny. Żadne tam ugniatanie i wykrzywianie. Delikatny masaż, choć często po zabiegach mam zakwasy. Szczególnie jak robie sobie przerwę w masażach. Zosiu, nie martw sie tym, że spisz po zabiegach. Ja tez śpię. Masuj nogi w pozycji 4. To znakomita profilaktyka przeciwzakrzepowa. Jeżeli masz żylaki, to jest znaczy, że możesz mieć w nich zakrzepy. A jeżeli istnieje ryzyko zakrzepów to nie ma na co czekać. Nie lekceważ żylaków!!!!! Roman Kołodziej Nowy Targ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trzeba cos pomasować to ja prosze bardzo. Za darmo sie podejmę. Ale materac tez mam i jest dobry. Taki niepozorny aparat do masażu a pomaga. No mi pomógł. miałem wypadek samochodowy i rehabilitant polecił mi masaże w Szczecinie. Poszedłem i po paru dniach kupiłem ten FIT-17. Właściwie to z niego nie schodzę. Po trzech tygodniach rehabiliotacji tradycyjnej ramie bolało mnie bardziej niz po wypadku. Dopiero po tych zabiechach na śląskiej w Szczecinie mi przeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poczułem się lepiej dopiero po czterech dniach. Po pierwszym dniu to czułem sie tragicznie. Rehabilitant, który prowadził zabiegi uprzedzał, że moze być gorzej. Więc cierpliwie czekałem. I sie doczekałem. To działa i to całkiem dobrze. Mam FIT juz kilka miesięcy. Wierz mi jest skuteczny. Nie wiem co ci dolega i nie znam się na chorobach ale mam w rodzinie lekarzy. Mój kuzyn, ortopeda z dwudziestoletnim starzem klinicznym, kupił taki sam materac dla żony. Jego żona ma problemy z ruchem rąk. Nie pomagały jej starania męża, masci i inne specyfiki. Dopiero jak skorzystała z zabiegów na moim ranczo to na drugi dzień mąż poleciał sklepu po materac. Pozdrawiam. Bonio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, własnie skończyłam zabiegi na Materacu FIT w Opolu. To świetny sprzęt. Znakomity. Przyszłam na zabiegi z bólem prawej ręki. A wyszłam bez bólu. I tak przez wszystkie dni zabiegów. A wierzcie mi, bolało. Nie pomagały maści, nawet końskie. Ortopeda wypiął się na mnie i skwitował tylko że tak musi być. W moim wieku ma boleć! Bzdura. Polecam wszyStkim ten Materac. Jest bardzo dobry. Kupiłam i nie żałuje. Aneta z Opola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No banda gburów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Wiocha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! syf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Banda oszustów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś przegoniłem takich z podwórka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, oszukać chcieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 18 czerwca 2010 r. o 22:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined Witajcie, własnie skończyłam zabiegi na Materacu FIT w Opolu. To świetny sprzęt. Znakomity. Przyszłam na zabiegi z bólem prawej ręki. A wyszłam bez bólu. I tak przez wszystkie dni zabiegów. A wierzcie mi, bolało. Nie pomagały maści, nawet końskie. Ortopeda wypiął się na mnie i skwitował tylko że tak musi być. W moim wieku ma boleć! Bzdura. Polecam wszyStkim ten Materac. Jest bardzo dobry. Kupiłam i nie żałuje. Aneta z Opola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 27

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...