Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści i nieuczciwe Firmy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez anna, 1 marca 2010 r. o 21:28
Czy, któraś z tych firm nie dokończyła remontu w szkołach w Radzyniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Czy, któraś z tych firm nie dokończyła remontu w szkołach w Radzyniu?
Nikt nie wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Nikt nie wie?
tu wszyscy piszą o infułacie i jego ulubieńcu - wójcie innymi oszustami sie nie zajmujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Z tego co mi wiadomo to ja i wiele firm współpracuje z Karolem mikucewiczem karbud i jest zadowolonych płaci gotówka przelewy cię nigdy nie spuzniaja w tamtym roku zakupili umnie towar Karolem mikucewiczem na ponad 1 450 000 I robi w całej Polsce więc niewiem kto takie bzdury pisze a po drugie Karol Mikucewicz ma własne osiedle w Gdyni domów jedno rodzinnych i jest dobrym fachowcem i zna sie na robocie godny polecenia i nie sluchajcie mitów nanim Roman r.
Te Roman, Chyba o innym Karolu Mikucewiczu piszesz, Ten z Białej Podlaskiej to ma z ojcem i bratem Krzysztofem osiedle składajace się z jednego domu przy ul. Żwirki i Wigury 10B. Ale aby się nie myliło to padaj tego Twojego Mikucewicza Karola co ma Karbud NIP, to legalne i bez obaw możesz podać, to sprawdzę w bazie danych, czy nie pier-----lisz głupot, a coś mi się tak wydaje. Ten z Białej Podlaskiej to te 1450000,00 zł o których piszesz to widział na filmie rysunkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najwiekszy oszust z miedzyrzeca p litwiniuk. gosciu oddaj nasze pieniadze
KTÓRY LITWINIUK Z MIĘDZYRZECA? JEST ICH CAŁY KLAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KTÓRY LITWINIUK Z MIĘDZYRZECA? JEST ICH CAŁY KLAN.
Jeśli chodzi o Przemysława Litwiniuka to go wczoraj wyrzucili z rady nadzorczej Elewarru.Może nie mieć biedak z czego oddać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienek napisał:
Te Roman, Chyba o innym Karolu Mikucewiczu piszesz, Ten z Białej Podlaskiej to ma z ojcem i bratem Krzysztofem osiedle składajace się z jednego domu przy ul. Żwirki i Wigury 10B. Ale aby się nie myliło to padaj tego Twojego Mikucewicza Karola co ma Karbud NIP, to legalne i bez obaw możesz podać, to sprawdzę w bazie danych, czy nie pier-----lisz głupot, a coś mi się tak wydaje. Ten z Białej Podlaskiej to te 1450000,00 zł o których piszesz to widział na filmie rysunkowym.
Karol Mikucewicz KARBUD winien jest pieniadze za dzierżawę lokalu Waldemarowi Siłuczykowi z Białej Podlaskiej i Tomaszukowi Łukaszowi firma TOMPOL z Białej Podlaskiej za zakupiony węgiel. Tak więc cała rodzina tj. synowie Karol i Krzysztof, Matka Małgorzata i ojciec Tadeusz winni są ludziom i firmom pieniądze i nie chcą im oddać. To bialscy oszuści. Prokurator powinien się nimi zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman napisał:
Z tego co mi wiadomo to ja i wiele firm współpracuje z Karolem mikucewiczem karbud i jest zadowolonych płaci gotówka przelewy cię nigdy nie spuzniaja w tamtym roku zakupili umnie towar Karolem mikucewiczem na ponad 1 450 000 I robi w całej Polsce więc niewiem kto takie bzdury pisze a po drugie Karol Mikucewicz ma własne osiedle w Gdyni domów jedno rodzinnych i jest dobrym fachowcem i zna sie na robocie godny polecenia i nie sluchajcie mitów nanim Roman r.
A mażesz wskazać choćby jedną , której Karol Mikucewicz nie oszukał, Proszę Cię wymień choćby jedną....,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co myślicie o komorowskim franciszku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienek napisał:
Te Roman, Chyba o innym Karolu Mikucewiczu piszesz, Ten z Białej Podlaskiej to ma z ojcem i bratem Krzysztofem osiedle składajace się z jednego domu przy ul. Żwirki i Wigury 10B. Ale aby się nie myliło to padaj tego Twojego Mikucewicza Karola co ma Karbud NIP, to legalne i bez obaw możesz podać, to sprawdzę w bazie danych, czy nie pier-----lisz głupot, a coś mi się tak wydaje. Ten z Białej Podlaskiej to te 1450000,00 zł o których piszesz to widział na filmie rysunkowym.
a ja wiem jedno i idiota tadzi mikucewicz i jego popier... sybeek karolek to zlodzieje, oszuści, wyludzacze, kretacze, i deb***e i mam ta no papiery, a i w prokuraturze tez juz zgłoszeni... mnie raptem na 10 tys tylko , ale tez kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzą słuchy, że posesja tych Mikucewiczów ze Żwirki i Wigury idzie pod młotek komornika sądowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
a ja wiem jedno i idiota tadzi mikucewicz i jego popier... sybeek karolek to zlodzieje, oszuści, wyludzacze, kretacze, i deb***e i mam ta no papiery, a i w prokuraturze tez juz zgłoszeni... mnie raptem na 10 tys tylko , ale tez kasa
Zgadzam się, to poje..sy. Są ludzie w Białej Podlaskiej, którzy dopilnują aby Mikusie już nikogo nie oszukali. A Kszysiek Mikuś się ukrywa, he, he , he. Ale znajdziemy go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam się, to poje..sy. Są ludzie w Białej Podlaskiej, którzy dopilnują aby Mikusie już nikogo nie oszukali. A Kszysiek Mikuś się ukrywa, he, he , he. Ale znajdziemy go.
Stary Mikucewicz juz siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz oraz Karol Mikucewicz skazani przez Sąd w Radzyniu Podlaskim na kary pozbawienia wolnosci oraz zapłate kar pienieżnych za oszustwa oraz wyłudzenie na terenie Milanowa i Parczewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ta informacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Before you retailer your fur www.canadagooseparkaoutletsalestore.com in parajumpers jackets a temperature-managed ambiance, have canada goose expedition parka it cleaned and woolrich outlet preset.Assess men s apparel measurement such as shirt or woolrich www.canadagoosejakkesnorge.com parka. www.parajumpersjacketoutletsale.com The greatest mistake Woolrich Parka that males make when buying a gown www.woolrichoutletsit.com shirt is that they get a dimensions also very small. The woolrich outlet collar on the shirt usually shrinks when canada goose parka the shirt is laundered. And do not get the concept woolrich jacket that shirts that go to www.winterparkashop.com the dry cleaner do not shrink. Recommendations.Measuring for the sleeve dimension is rather uncomplicated right after you know how to do it. With a tape appraise in hand, uncover the knot at the very best winter parka of www.canadagoosejacketsoutletsalestore.com the spine and at the bottom of canada goose expedition parka the man’s neck.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam się, to poje..sy. Są ludzie w Białej Podlaskiej, którzy dopilnują aby Mikusie już nikogo nie oszukali. A Kszysiek Mikuś się ukrywa, he, he , he. Ale znajdziemy go.
jak ci potrzeba Krzyska to ci namiary moge dac to go wychaczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam ludzi ktorzy pracowali u Mikucewiczow w tak zwanej firmie Karbud i zostali oszukani w postaci nie wyplacenia pieniedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly napisał:
jak ci potrzeba Krzyska to ci namiary moge dac to go wychaczysz
. Jak możesz to daj adres, gdzie obecnie mieszka z żoną. Może wiesz co robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
. Jak możesz to daj adres, gdzie obecnie mieszka z żoną. Może wiesz co robi?
Lepiej puść za nim CZECZENA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...