Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści i nieuczciwe Firmy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez anna, 1 marca 2010 r. o 21:28
maly napisał:
szukam ludzi ktorzy pracowali u Mikucewiczow w tak zwanej firmie Karbud i zostali oszukani w postaci nie wyplacenia pieniedzy
Masz jednego ochotnika. Skontaktuj się ze mną przez e-mail: Valkor@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś może wie jak mogę znaleźć Komorowskiego Franciszka? Wisi mi dużą kase i nie wiem gdzie go mogę złapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski franciszwek wiśsi mi też kase i powiedział ze moge o niej zapomniec a wiem gdzie teraz mieszka jak coś to daj jakieś namiary to ci napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukany napisał:
Masz jednego ochotnika. Skontaktuj się ze mną przez e-mail: Valkor@op.pl
Napisz coś na ten temat na tym forum niech inni wiedzą jak się u kuta-ów pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtam wszystkich jezeli jest ktos kto zostal oszukany przez firme Karbud niech napisze na forum ja moge napisac krotko to jest firma krzak. Jezeli ktos ma ochote walczyc z nimi o swoje zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W razie czego służę pomocą prawną, też znam tych bydlaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam w okolicy białej podlaskiej miejsca gdzie można zorganizować ślub, z dogodnymi terminami - ale nie remize tylko sale na wesela , hotele, domy weselne. jesli ktoś może ostrzec przed tym których miejsc unikać a które w okolicy można odwiedzić i jakie są opinie odnośnie tego, na co zwracać uwagę - będę wdzięczna. Magda Rej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie zastanawiam jaki pies szczeka na panow Mikocewiczow ,jezeli sa ci winni pieniadze to idz do sadu inie obrazaj ludzi. A CZY TY NIE JESTES OSZUSTEM???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies to moze jest z ciebie chlopcze i nikogo nie obrazam tylko prawde pisze,pracowalem u nich to wiem co to za rodzina,oszusci i kretacze. To ludzi ktorzy na czyjes krzywdzie sie dorabiaja bo tak naprawde gdyby nie oszukali tylu ludzi to by pod mostem mieszkali. I nie pisz mi tu gosci ze to sa panowie Mikucewicze bo robisz z siebie durnia. Karol Mikucewicz grubas ktory ledwo sie rusza jego ojciec wielki przedsiebiorca zalosne i smieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na swoje slowa mam przynajmniej dowody udokumentowane czy to PIPU czy sądu więc chłopczyku nie wku....j swoim glupim pisaniem bałwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikucewiczów już do roboty nikt nie chce i nie weźmie, więc po granicach zaczęli się szwendać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co fajkę zachciało się Krzysiowi wozić? Toż on jest namierzonyofel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KARTA DŁUGU kategoria: Wierzytelności przeterminowane 0 - 90 dni Nazwa dłużnika: MIKUCEWICZ KAROL - KARBUD NIP dłużnika: 5372590360 Miasto: BIAŁA PODLASKA ID oferty: 30807 Wartość wierzytelności brutto: 5 499,99 zł Ilość dni po terminie: 28 Data wstawienia wierzytelności na giełdzie: 2013-03-04 Sprzedam za brutto: 5 499,99 zł Uwagi: faktury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nie wyjechali wiadomosc pewna ta mala gruba k...a czyli karol siedzi na zwirki u tatusia i mamusi a co do krzyska to ma robote w wawie wiadomosci sprawdzone. mam pytanie jest ktos chetny zeby ich lapnac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, komornik sądowy mirosław sacewicz sadowa 11-21/9 i komornik sądowy michał bigas pocztowa 2B/23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy jest tutaj ktos komu udalo sie sciagnac kase przez komornika od tego barana mikucewicza karola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI MIKUCEWICZ NIE PŁACI JUZ PÓŁ ROKU, TERAZ CZEKA MNIE DROGA WINDYKACJI ALE PEWNIE FIRMA JUZ JEST BANKRUTEM BO SĄ ICH DŁUGI PUBLICZNIE OGŁASZANE ! WIEC UWAŻAĆ !!! JESLI KTOS WIE COS NA TEN TEMAT TO PISAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała rodzina Mikucewiczów ma długi po ludziach. Wyrwać pieniądze od Karolka będzie ciężko, bo on mic na sobie nie ma. Już go ojciec i matka "dobrze" wyszkolili. Proponuję składać do prokuratury zawiadomienia o celowym wyłudzeniu przez niego w procederze przestępczym, pieniędzy od uczciwych ludzi. Jeżeli takich zawiadomień trochę dostaną podejmą czynności w kierunku ścigania przestępcy na drodze karnej a i może karno-skarbowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolcio-tłuścioch chwali się, że mocno przestraszył komornika sądowego Mirosława Sacewicza tak, iż ten omija jego dom na Żwirki i Wigury i więcej go nie tknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Karolcio-tłuścioch chwali się, że mocno przestraszył komornika sądowego Mirosława Sacewicza tak, iż ten omija jego dom na Żwirki i Wigury i więcej go nie tknie
Należy tylko brać z niego przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...