Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszuści i nieuczciwe Firmy w Białej Podlaskiej

Utworzony przez anna, 1 marca 2010 r. o 21:28
Poszukuję grubasa pyzatego na mordzie z jakąś obrożą na szyi adam kiryła i jego konkubinę suchą w okularach pizdę elwira karwoska udającą nie wiadomo kogo  .Proszę o aktualne miejsce zamieszkania parki oszustów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubas siedzi w Pierdlu -podobno szuka kasy u mamy na zmniejszenie wyroku.Ale jak kasy nie będzie miał -pozew sądowy otrzyma elwirka  -może jej starzy mają coś na zapłacenie długów pary oszustów.najwyżej ona pójdzie do pierdla .Osoby które zostały poszkodowane przez parkę oszustów proszę o składnie zeznań na policji .KIRYŁA ADAM  I ELWIRKA KARWOSKA OSZUŚCI BIAŁA PODLASKA I OKOLICE NAWET POMORZE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Piszemy w celu ostrzeżenia i jest to jedynie nasza opinia wyrażona na podstawie zebranych materiałów, w ostatnim czasie do naszej firmy zgłosiła się firma IT LONDON GROUP Pan Jurek Dubiński / Jerzy Dubiński / George Dubiński z propozycją pośrednictwa w sprzedaży oprogramowania opartego na innowacyjnej technologii VEGA o bardzo szerokim spektrum zastosowania. Formalnie prezes firmy przeprowadzi prezentację, która na pierwszy rzut oka wydaje się oparta na rzetelnym przekazaniu treści, w dalszej kolejności zostaną Państwo poproszeni o wpłatę zaliczki na opracowanie dla Państwa firmy tzw. DEMO działającego oprogramowania. Wszelkie pytania, tj. jak działa oprogramowanie ?, w jakim języku jest napisane ?, z jakich baz danych korzysta ?, czy wykupione są jakiekolwiek licencje uprawniające do wykonywania grafiki 3D ?- pozostaną bez wyjaśnień lub właściciel firmy prześle kilka kolorowych stron tekstu z których nic nie wynika. Przestrzegamy, że to co Państwo zobaczą na prezentacji jest jedynie misternie wykonaną wektorową grafiką z kilkoma fajnymi obrazkami i nie ma nić wspólnego z fizycznie działającym programem analizującym dane. Prezes firmy często stwierdza, że firma IT LONDON GROUP prowadzi jakiś projekt medyczny w Londynie - tej wiadomości także nie można zweryfikować ! IT LONDON GROUP LIMITED jest spółką zarejestrowaną pod nr 09430935 z kapitałem 100 GBP, pod wskazanym adresem 7 ALTON ROAD, CROYDON, LONDON, UNITED KINGDOM, CR0 4LZ - są zarejestrowane 22 firmy - na GOOGLE MAPS możemy zobaczyć, że wskazany adres to jest domek jednorodzinny. Należy także zwrócić uwagę, że Pan Jurek Dubiński / Jerzy Dubiński / George Dubiński jest jedynym pracownikiem zatrudnionym w IT LONDON GROUP. W przedmiotowej kwestii przekazaliśmy jedynie suche dane - w jaki sposób spożytkują Państwo te informacje - pozostawiamy w Państwa gestii Pozdrawiam - Ważne - Pan prezes także prowadzi firmę IB-ONE Sp. z o.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, Zarząd firmy IT LONDON GROUP zidentyfikował autora pomówień zamieszczanych w Internecie szkalujących dobre imię firmy IT LONDON GROUP, które są anonimowo zamieszczane na różnych portalach i forach internetowych.Osobą tą jest pracownik firmy informatycznej z Jastrzębia Zdroju, który w akcie zemsty za opieszałą pracę i odebrane handlowych uprawnień regionalnych, szkaluje obecnie dobre imię firmy IT LONDON GROUP podając niezgodne ze stanem faktycznym informacje, przekłamując je i ujawniając tajemnice handlowe ITLG.Osoba ta do niedawna była promotorem technologii VEGA i firmy ITLG.Zamieszczane anonimowo w Internecie artykuły świadczą jedynie o nieudanych próbach wyłudzenia tajemnic handlowych (bez podpisania umowy o współpracy lub przynajmniej ochronie informacji) oraz jednoznacznie określają poziom kultury biznesowej autora artykułów podważających wiarygodność IT LONDON GROUP.Osoba ta ma prawdopodobnie poważne problemy z oceną własnego zachowania.Niech nasz przykład będzie dla Państwa ostrzeżeniem jak z potencjalnego partnera biznesowego w Polsce można stać się celem ataków.W przypadku pojawienia się w Internecie podobnych wpisów prosimy kontakt mailowy w celu skompletowania tych materiałów do postępowania prawnego. Informujemy że posiadamy stosowne certyfikaty i listy rekomendacyjne renomowanych uczelni i dużych firm, potwierdzające wielokrotne zastosowanie technologii VEGA i jej sprawne oraz bezawaryjne działanie już od ponad 10 lat.Z wyrazami szacunkuJerzy DubińskiDyrektor Generalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczegóły oferty - płytkarz IDENTYFIKACJA OFERTY Nazwa stanowiska płytkarz Nazwa zawodu Glazurnik Kod zawodu 712202 Identyfikator oferty StPr/15/1538 INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY Liczba wolnych miejsc pracy 4 Rodzaj umowy Umowa zlecenie Wymiar czasu pracy Inny Data rozpoczęcia pracy 2015-07-07 Zmianowość nie dotyczy Miejsce wykonywania pracy 22-200 Włodawa, ul. Włodawa Minimalne wynagrodzenie brutto 1750.00 Liczba godzin pracy w tygodniu 0 Praca w wolne dni NIE Zapewnienie zakwaterowania NIE OCZEKIWANIA PRACODAWCY WOBEC KANDYDATÓW DO PRACY Wykształcenie podstawowe Wymagane dokumenty - OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Zakres obowiązków układanie płytek KONTAKT Nazwa pracodawcy Mikucewicz Marta "MARTEX" Kontakt z pracodawcą Tadeusz Mikucewicz, tel: 727661776, 733634964 Adres 21-540 Małaszewicze Duże, ul. Słoneczna 82, tel: 727 661 776 Okres aktualności oferty 2015-09-05 Sposób aplikowania Bezpośrednio do pracodawcy   OSZUŚCI !!!!
ty zapluty karle.Andrzej N
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "oszukanego' z 4 komentarzy powyżej: Jest możliwość żeby się z Panem skontaktować? Odnośnie informacji o Adamie Kiryła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel Bielecki to oszust ludzie nie polecam firmy zatrudnia i nie placi najpierw dex art teraz tardrew juz zmienia nazwe firmy dbf@gmail.com nie dajcie sie OSZUKAC 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST W BIAŁA PODLASKA FIRMA TARDREW I DEXART PANA DANIELA BIELECKIEGO CZŁOWIEK POBIERA KILKUTYSIĘCZNE ZALICZKI OFERUJE ATRAKCYJNE USŁUGI W CAŁEJ POLSCE A NASTĘPNIE WYŁANCZA TELEFON I ZNIKA. WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH ZACHECAM DO KONTAKTU W RAMACH KIEROWANIA ZAWIADOMIENIA DO PROKURATURY W IMIENIU POSZKODOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT 606 657 100.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel Bielecki to oszust 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do oszukanych przez Tadeusza Mikucewicz .Proszę o kontakt 500614214
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARTEX Mikucewicz Marta  zamówiłem wiązary i jestem bardzo zadowolony ładnie szybko i bezproblemowo polecam bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pan kontakt do Marty Mikucewicz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś pomoże ściągnąć kasę od tego ku,tasa Karola mikucewicza ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś pomoże ściągnąć kasę od tego ku,tasa Karola mikucewicza ?
  Jestem w trakcie zakładania sprawy temu Mikucewiczowi może zdradzisz jak ciebie oszukał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w trakcie zakładania sprawy temu Mikucewiczowi może zdradzisz jak ciebie oszukał.  Nasza sprawa też niedługo pójdzie do sądu. Ja chcę żeby oddał mi moja zaliczkę 5tys. Może skontaktujemy się na priv ? Pozniej podam maila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamisonet@onet.pl proszę o kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jest ktoś jeszcze kto chce odzyskac kase  od karola mikucewicza? albo ktos kto poda gdzie moge go spotkac , odwdzieczę sie za prawdziwe info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • ul. Słoneczna 82, 21-540 Małaszewicze Duże  tu mieszka ten Naciągacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[li] ul. Słoneczna 82, 21-540 Małaszewicze Duże  tu mieszka ten Naciągacz[/li]
 niestety w małszewiczach nie mieszka/ na zwirki i wigury 10b tam w ogole ktoś jeszcze zamieszkuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa nie może pozostać bez echa to mój nr.697356966 również zostałem oszukany przez Karola M.poszkodowanych proszę o kontakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...