Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pałac Potockich w rękach miasta. Będzie szkoła, ośrodek kultury i archiwum

Utworzony przez majatek1944, 3 lutego 2015 r. o 20:13
I to się nazywa wolność? Jakim prawem oficjele mówią o tym, że Polska 25 lat temu odzyskała wolność, skoro do tej pory Polacy nie odzyskali utraconej ziemi, utraconego mienia, utraconej godności, która w 1944 odebrała im komuna? Tylko obce nacje odzyskują i to wielokrotnie, odszkodowania i majatek w naturze. Polacy oprócz upokorzenia, nie maja nic! Komuna, okrągły stów, siermiężni "baronowie" nadal przy korycie i nadal z upodobaniem pogrążaja Polskę z zapaści... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jakim prawem oficjele mówią o tym, że Polska 25 lat temu odzyskała wolność, skoro do tej pory Polacy nie odzyskali utraconej ziemi, utraconego mienia, utraconej godności, która w 1944 odebrała im komuna?  
A te niby rezydencje to z pracy rąk własnych?Że niby żaden z twoich przodków nie pracował niewolniczo na te ich majatki?Niewolnictwo jest tak samo nie zgodne z prawem i sumieniem jak odbieranie własności,tylko niektórzy patrzą tylko na jedno zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pozostały jeszcze formalności" Znając opieszałość i nieudolność Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego to te formalności mogą jeszcze trwać latami. Ta jednostka słynie z "błyskawicznego" załatwiania spraw, a jej kierownictwo uczyniło sobie prywatny folwark z piastowanego urzędu.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.