Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Opiekun dla dzieci tańszy niż żłobek

Utworzony przez szczesliwy tata:), 7 lutego 2013 r. o 10:37
Nawiazujac do powyzszego artykułu, to ze malo jest takich opiekunow to jedna sparawa, ale opiekunow z prawdziwego zdarzenia jest jeszcze mniej. Ja mialem wielkie szczescie i udalo mi sie znalezc taka osobe ktora otoczyła moje dziecko troskliwą i profesjonalną opieką Moja corka milo spedza czas u pani Madzi http://www.urwisek-parczew.pl/ , mysle ze nie am nic lepszego jak szczesliwe dziecinstwo;) Wiec warto sie zastanowic gdzie i kto sie opiekuje naszym "urwiskiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczesliwy tata:) napisał:
Nawiazujac do powyzszego artykułu, to ze malo jest takich opiekunow to jedna sparawa, ale opiekunow z prawdziwego zdarzenia jest jeszcze mniej. Ja mialem wielkie szczescie i udalo mi sie znalezc taka osobe ktora otoczyła moje dziecko troskliwą i profesjonalną opieką Moja corka milo spedza czas u pani Madzi http://www.urwisek-parczew.pl/ , mysle ze nie am nic lepszego jak szczesliwe dziecinstwo;) Wiec warto sie zastanowic gdzie i kto sie opiekuje naszym "urwiskiem"
Mało jest napisałeś??? Akurat jest sporo takich ludzi,oczywiście piszę o większych miastach.Są to ludzie z wykształceniem pedagogicznym,praktyką,i bardzo dobrymi referencjami.Tylko większość ludzi szuka oszczędności,żałuję pieniążków i szuka byle czego więc i znajduje ludzi nieodpowiednich.W Warszawie i okolicach taka wyspecjalizowana opiekunka bierze od 60 do 80 zł za godz..Osobiście znam pewną panią ,która jest opiekunką w okolicach Warszawy i bierze 75 zł za godzinę.Ma bardzo dobre referencję,opiekowała się dziećmi niektórych polityków,jest polecana drogą ustną.Jak rozmawiałem z nią parę miesięcy temu to powiedziała,że ma tyle ofert,że musi odmawiać lub poleca swoje koleżanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...