Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew: Pijany kierowca chciał dać 1200 zł łapówki

Utworzony przez ja, 17 marca 2011 r. o 13:58
Ja bym wziął kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ja bym wziął kasę
Bo jesteś jednym z zakalców tego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawodowy kierowca powinien dawać dobry przykład innym a nie zachowywać się skandalicznie kierując autem w stanie nietrzeźwości i dodatkowo lekceważąc fakt iż popełnił przestępstwo o łapówce nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1200zł to ja już bym tez wziął. Normalnie miesięczna wypłata. 1200+1200zł= 2400zł. Kilka takich łapówek i normalnie można żyć dostatnio. Niech ktoś mi powie, że to jest złe jak przecież można zarobić. Na celnej biorą tylko powyżej określonej kwoty a jak nie to mamy przepi***lone. Każdy chce zarobić to ja także chcę. Idę do Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To typowe dla tego regionu, że młodzi, a w tym przypadku zawodowy kierowca jadą na dwóch gazach.A jeżeli chodzi o łapówkę to się gostek grubo pomylił.Pochwała dla tego policjanta za postawę. Tępić to bydło z Parczewa i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakalcem tego kraju to ty jesteś " gościu "bez podpisu,jeżeli piszesz takie brednie, albo idz do psychiatry. pozdrawiam "gościu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bierz a zobaczysz co ciebie czeka gostku.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...