Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki chorują. Nie oddasz krwi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2019 r. o 07:39 Powrót do artykułu
Lekarze i pielęgniarki ośmieszają służbę zdrowia, ośmieszają chorobę i instytucje zwolnienia lekarskiego, maja w d... pacjentów i chorych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak takie chorowite to wszystkie ZWOLNIĆ, przyjąć nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mały problem, pigułowa służba zdrowia w RTV ma się wspaniale. Pomogą na wszysko, nawet psu pomoglo. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcesz przyjąć nowe to najpierw znajdź chętne! ni ma.... nikt się nie pcha do tej pracy... ciężka i za grosze dlatego powinny zarabiać więcej to jest poważny problem, bez pielęgniarek szpital i podobne placówki nie mogą fukcjonować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcesz przyjąć nowe to najpierw znajdź chętne! ni ma.... nikt się nie pcha do tej pracy... ciężka i za grosze dlatego powinny zarabiać więcej to jest poważny problem, bez pielęgniarek szpital i podobne  placówki nie mogą fukcjonować
 Fabryka piniendzy pilnie potrzebna, albo chociaż zaczarowany ołówek. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może doktorkowi deczko mniej a pielęgniarce deczko więcej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest sezon zachorowań, więc nie podejrzewam, że powodem zwolnień lekarskich może być coś innego niż choroba. Nie posądzam pracowników o nieetyczne zachowania i występowanie przeciwko dawcom – komentuje Elżbieta Puacz, dyrektor RCKiK w Lublinie" austryjackie gadanie - proszę Pani. Myślę ,że  Pani to zapewne sama nie wierzy w to co mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...wcale nie dziwię się rożnym akcjom protestacyjnym w służbie zdrowia, gdzie kapelan zarabia dwukrotnie więcej, niż ordynator oddziału, nie wspominając już o pielęgniarkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie szczepily sie na grype? Pewnie nie bo wszyscy wiedza ze szczepionki to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić leniwe kurły. Na ich miejsce czekaję wbrew temu, co media podają, nowe osoby, osoby, które chcą pracować. Koleżanka chciała się zatrudnić jako pielęgniarka to musiała pół roku czekać bo przyjęć nie ma tylko staż a na staż trzeba było czekać aż się znajdą pieniądze w PUP. Tak więc niech się pozwalniają a na ich miejsce przyjdą pracownice, które chcą pracować i pomagać innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale pielęgniarki aż tak malo nie zarabiają!! Mało jest takich pielęgniarek z powołania, większość z nich wiecznie ze wszystkim ma problem!! Wiadomo że jak są mile dla pacjenta to i kawę i czekoladki dostaną.. Strasznie mnie irytuje to jak słysze- pielegniarki, lekarze, nauczyciele, kolejarze itd. strajkuja.... A gdzie ma pójść zwykła sprzątaczka strajkować? skończyłam studia pedagogiczne, a musiałam podjąć pracę bo hipotekę mam do płacenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z tymi pulawskim pielegniarkami, dno i metr mułu. Ploty, kawa, papierosek i dzień w pracy minął. Piniedzy dajta wincej piniedzy. Strajkowac to one zawsze były chętne tylko robić nie ma komu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jak w raju a marudzicie idźcie do szpitala zmieniajcie pampersy, mycie tyłki, karmcie leżących, dawajcie leki, reanimujcie, słyszcie jęki i patrzcie na śmierć Dostajecie co miesiąc dodatkowo ponad 1000zl na rękę od ministra za to ze jesteś pielęgniarka a co robicie jako pielęgniarki tylko pobierasz krew od zdrowych młodych ludzi. Postępuje tak dalej wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie pielęgniarki to tylko są nakłuwaczki one tylko pobierają krew od zdrowych dorosłych dawców. Jeśli im tak źle w tej pracy to niech odejdą do szpitala bo tam będą wreszcie pielęgniarkami. Jak wspomniał jeden z komentujących poznają kto to jest chory przy którym trzeba na codzień chodzić myć tyłki, karmić leżących, dawać leki, prowadzić reanimacje, patrzeć na śmierć. Wstyd wcale tak mało nie zarabiacie powiem więcej dzięki niemądrym decyzjom Pana ministra Zębali zarabiacie dużo więcej niż pozostali pracownicy. Cieszcie się, że macie tak dobrą i wrażliwą na potrzeby drugiego człowieka Panią Dyrektor która was jeszcze trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...