Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pieszy zginął pod kołami ciężarówki, bo chodnik był nieodśnieżony

Utworzony przez Ricki, 19 stycznia 2010 r. o 10:33
No to zapraszam do obejrzenie chodnika Choiny-Jakubowice Konińskie....Też nieodśnieżony, a ludzie chodzą jak chcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[']. A teraz do roboty POpaprańcy specjaliści od dróg - trzeba postawić kolejny fotoradar. Zamiast 1000km dróg ekspresowych (=odseparowanie ruchu pieszych i pojazdów), 1000 fotoradarów. Ciekawe na jakiego POpaprańca zagłosujecie w wyborach prezydenckich: Rysia, Misia czy Pysia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Abramów chodnik na długości 0,5 kilometra w miejcowości Marcinów jest tak zapchany śniegiem na wysokość ok. 0,5 metra, jak ktoś nie wie ,że tam jest chodnik to się nawet nie domyśli, że on tam jest. Dzieci do szkoły chodzą środkiem jezdni na której zalega gruby, śliski lód. jezdnia jest ruchliwa a posesja Pana Wójta jest ok.100 metrów od zaśnieżonego chodnika, który kilka razy dziennie przejeżdza tamtędy wioząc swoje dzieci do szkoły, a nasze pociechy muszą chodzić po niebezpiecznej jezdni i nikogo to nie wrusza a zwłaszcza władz naszej gminy. Chyba musi dojść do jakiejś tragedii, zeby władza łaskawie zajęła się naszym bezpieczeństwem na drodze i ciekawe, kto by ponióśł odpowiedzialność, napewno pieszy ponieważ szedł ulicą a nie chodnikiem do tego przeznaczonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe czy ten nieboszczyk miał elementy odblaskowe ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janie - POpaprańcu za łopatę i odśnieżać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to płacę POpaprańcu POdatki, żebym sam odśnieżał. Grzesio, Rysio i Misio - nie siedzą jeszcze w pierdlu? Poczekamy, jeszcze posiedzą. A wtedy do łopaty śnieg odgarniać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kierowca pojazdu ciężarowego bez świateł jechał, że nie widział pieszego na jezdni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przyatakuję pieszych ta sama droga wjazd do Łukowa zarąbiście szeroka ścieżka rowerowa i chodnik(ODŚNIEŻONA) oddzielona od ulicy słupkami z łańcuchami i co...codziennie muszę omijać na ulicy pieszych i rowerzystów bo im tu wygodniej, a że jest ścieżka rowerowa i chodnik to niech sobie będzie oni wolą ulicą.... o braku światełek w rowerach i elementów odblaskowych u pieszych już nie wspomnę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gezrsiu Rychu napisał:
Czy kierowca pojazdu ciężarowego bez świateł jechał, że nie widział pieszego na jezdni?
Wiesz chciałam napisać Ci parę słów na temat szaro-burych pieszych nocą na naszych wspaniałych drogach,ale doszłam do wniosku,że i tak nie zrozumiesz więc szkoda mojego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...