Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to samo w Lublinie. problemem są sklepy 24h. likwidować a nie dostawiaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbiorą koncesję aktualny właściciel sklepu, zamknie sklep. I wtedy nowy sklep otworzy "Stanisław Zygier, mieszkaniec osiedla" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co kamere jak jest Stasiu w oknie, który nie spi bo nie ma swojego źycia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że niby lokalne dresy to piwek nie piją i nie awanturują się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak studiują.Alkohologię!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy kierunek Alkohologia.Kto sie pisze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam byłem studentem tej uczelni i wiele butelek alkoholu kupiłem w tym sklepie. Teraz pracuję, ale nie zapomniałem (chociaż minęło już 10 lat) jak wygląda beztroskie życie studenta. Zdaję sobie sprawę, że może to być uciążliwe dla mieszkańców (nie wszystkich, bo część prawdopodobnie ma mocny sen i imprezy nie przeszkadzają im w odpoczynku), ale nie można studentom zabierać najlepszego w życiu człowieka okresu. Ponadto już z samej z treści artykułu można wywnioskować, że pan Zygier rzeczywiście ma prywatny konflikt z właścicielem sklepu. Dlaczego nie pasuje mu działanie pośrednie, jak np. kamera? Dlaczego domaga się wyciągania najostrzejszych konsekwencji. Niestety, sprawia wrażenie stetryczałego emeryta, który nie ma co zrobić z wolnym czasem i bawi się w społecznego inspektora porządku, którego uwadze nic nie umknie. Miałem takich sąsiadów, małżeństwo, które 24h przesiadywało w oknie i prowadziło obserwację. Nazwałem ich Kaktus i Pelargonia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".......skrócić godziny otwarcia sklepu, " co za idiotyczne pomysły rodem z minionego systemu. Przecież ograniczenie sprzedaży spowoduje przerzucenie się na 'meliny", czy o to chodzi?. Przeciwnie namawiać innych przedsiębiorców aby otwierali swoje sklepy na każdym osiedlu i jak najdłużej. Będzie więcej sklepów będzie mniej "studentów" koło nich, po prostu tłum się rozłoży na jednostki. Coś jak ze stacjami komórkowymi im mniej to silniejsze i jest (uzasadniony ) opór społeczny. Stacje bazowe powinny być gęsto ustawione wówczas są mniejszej mocy a co za tym idzie słabsze i mniej szkodliwe i ile wogóle są szkodliwe. O radiu i telewizji kiedyś się też tak samo mówiło i co, żyjemy statystycznie coraz dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Białej i nie znam tamtejszych realiów, ale jak dla mnie studenci to chamy bez kszty i ogłady. Piją, biją, wracając nocami demolują miasto. Na klatce mojego bloku w zimie urządzili sobie palarnie, piją na klatce piwo. W sposób wulgarny zaczepiają dziewczyny, a lekko niepełnosprawnego syna sąsiadów (dorosłego chłopa) wyzywają od downów i debili.  Kiedy sąsiad zwrócił im uwagę to roześmiali mu się w twarz i spuneli mu pod nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie to jest jakiś żart ja uważam przynajmniej bo nikt nie drze się tam pod sklepem codziennie wiadomo czasem tam coś się dzieje ale nie ma jakiś burd i nie wiadomo czego to jest zdecydowanie przesada co jest wyżej napisane. Sama jestem studentką i odwiedzam ten sklep prawie codziennie z tym ze nie po alkohol a po śniadania jak chodzę na nocne zmianę to jest jeden z dwóch sklepów w Białej gdzi mogę podjechać żeby mieć śniadanko; i zdecydowanie to jest ogromna przesada częściej burdy robia pijacy niż studenci to raz a dwa to nawet jezeli to napewno nie zachowuja się w taki sposob zaśpiewają sobie ze dwa razy literka A literka W literka F jak AWF Ale baz przesady żeby to były jakieś koncerty kilku godzinne ludzie na Kopernika najwidoczniej nie wiedzą co to jest życie skoro chcą zamknięci w domu siedzieć ale jak chcą mieć ciszę i tyle lat im to przeszkadza to dlaczego nie kupią.sobie zatyczek do uszu nie włączą muzyki do snu żyjemy w takim wieku ze jest tyle możliwością tylko to trzeba chcieć! A nie narzekać po jeden a po dwa utrudniać innym życie! A jak państwu źle i chcą ciszę spokuj i szum pola to wsie do okola Białej są tam cisza i spokuj gwarantowane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentka po zakupy na sniadanie chodzaca ladny komentarz napisala,ale po ilosci bledw jakie w nim sa to droga studentko nie bron sklepu tylko domagaj sie aby tam ksiegarnie otworzyli,taka ze slownikami!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj student czy dres to niewielka róźnica. Prawdę mówiąc lepsze już typowe dresy bo wiadomo, czego się można po nich spodziewać. Choć w dzisiejszych czasach odróżnić studenta od typowego dresa to trudno. Zresztą jedno drugiego nie wyklucza, wystarczy zdać tylko maturę. Ci z Ukrainy najgorsi, nie dosyć, że nawet po polsku dobrze mówić nie umieją to jeszcze fundujemy im stypendia. Wracając jeszcze do tematu wykształcenia, to, że ktoś słabiej wykształcony nie znaczy, że gorszy. Znam chłopaczków, którzy zakończyli edukację na szkole zawodowej/ średniej i pracują po 10/12h na dobę. Nie mają czasu na głupoty. I są studenci, dla których studia to tylko przedłużenie młodości, nic więcej. Co poruchają, wychleją, wyćpają to ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUREK ZAMKNIJ MORDĘ DOWNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie studia w Zamościu, Chełmie, Białej na większości prywatnych uczelni to jedna wielka pomyłka. Jak ktoś nie może iść na studia np. do Lublina, to niech idzie do szkoły policealnej, a studia w dużym mieście dla niego za drogie i musi pracować to niech pracuje i studiuje zaocznie. Studiować na studiach dziennych powinno tyle co w późnym PRL, czyli 10-15% społeczeństwa.  Efekty tego, że dzisiaj ponad połowa studiuje są takie, że dziewczyny po studiach pracują na kasach w marketach, a mężczyźni na budowach;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac pana stanisława tylko awf!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziesięcioleci używano nazwy - miasteczko akademickie, a teraz koniecznie kampus, jakby to miało podwyższyć prestiż uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm. Szanowni Państwo, zwracam się tu do rozpaczliwie komentujących jak i nadgorliwie problematycznych w temacie tj. Pan Stanisław Zygier. Po pierwsze może zacznijmy od tego że są to ludzie młodzi którzy muszą się wyszumieć, tak panie Stanisławie, "Zapomniał wół jak cielęciem był". Dajmy teraz drugą kwestie, dlaczego ten problem widzi tylko jedna osoba jaką jest owy pan S., może warto by się zainteresować czy on nie ma problemu. Dalej tutaj możemy określać ze spostrzeżeń że jeśli dzieje się taka sytuacja, to dlaczego właściciel sklepu nie skarży się nie alarmuje że ma coś zniszczone czy naświnione przed sklepem. Widzę jeszcze że co, władze miasta włączyły się w sprawę choć uważam że niepotrzebnie. Na koniec może ja się wypowiem. Szanowni Państwo, problem nie leży w studentach bo to są młodzi ludzie, problem nie leży też w sklepie bo to jest praca człowieka a może lepiej było by kaplice postawić na jego miejscu hehe, żadnego problemu nie widzą też mieszkańcy osiedla bo są to kulturalni ludzie co znają życie, władze miasta powiem tak włączają się w sprawę aby zachować twarz co oczywiście pochwalam, dochodząc do meritum sprawy czuli innymi słowy gniazda problemu wracamy do niejakiego pana Stanisława który prawdopodobnie ma problem ze sobą. Taka może teraz sugestia, w przypadku problemów warto się konsultować z lekarzem lub farmaceutą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam takich za ścianą, co noc, krzyki, bębniąca muzyka. Niech ich ..... trafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile tego sortu imprezuje w kosztem lokatorów w blokach...??!!! Policje trzeba wzywać... Bo studenci zamiast studiować to wchodzą w koryto niemoralności, i jeszcze kosztem innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś żacy to byli ŻACY... Syokowali swoja erudycja, wiedya, inteligencja... Dzisiaj? Pija wódkę i sex... 5 % studentów to prawdziwi STUDENCI !!! i smutne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...