Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIOTR G.

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2009 r. o 09:29
Gość napisał:
Goście Drodzy Internauci!!! Dziękujemy wam! Wypromowaliście doskonale kandydata na wójta. Z Jacentego zrobiliście idola na rangę Piłsudskiego! A myśmy wierzyli, że jesteście opozycją dla Jacentego. Wasze wólgaryzmy zdemaskowały absolutnie. My wyborcy chamstwa nie chcemy. Prawie sto stron na Forum to szajs, którego nikt za żadne pieniadze nie chciałby czytać poraz drugi, chyba że dostałby za pokutę. Totalna porażka. Konstantynów już dawno to zrozumiał. Wasze sztuczki są ohydne. Zaczynajcie od nowa, bo na tym forum już nie macie wiarogodności za grosz. Jesteście nedzna ciemnotą z buchty. Dajecie sie podpuścić spadochroniarzom. Szkoda gadać!!!!!!!
Musisz se kupić KASZTANKE bo na tych grubasach to "Kordupel Piłsudski" z ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~obserwator~ wpis Wczoraj, 14:57 Wpis #1851 Goście Drodzy Internauci!!! Dziękujemy wam! Wypromowaliście doskonale kandydata na wójta. Z Jacentego zrobiliście idola na rangę Piłsudskiego! A myśmy wierzyli, że jesteście opozycją dla Jacentego. Wasze wólgaryzmy zdemaskowały absolutnie. My wyborcy chamstwa nie chcemy. Prawie sto stron na Forum to szajs, którego nikt za żadne pieniadze nie chciałby czytać poraz drugi, chyba że dostałby za pokutę. Totalna porażka. Konstantynów już dawno to zrozumiał. Wasze sztuczki są ohydne. Zaczynajcie od nowa, bo na tym forum już nie macie wiarogodności za grosz. Jesteście nedzna ciemnotą z buchty. Dajecie sie podpuścić spadochroniarzom. Szkoda gadać!!!!!!! Go to the top of the pageraport +Quote Post ~Gość~ wpis Wczoraj, 15:12 Wpis #1852 Goście CYTAT(obserwator @ 25.02.2009, 14:57) * Drodzy Internauci!!! Dziękujemy wam! Wypromowaliście doskonale kandydata na wójta. Z Jacentego zrobiliście idola na rangę Piłsudskiego! A myśmy wierzyli, że jesteście opozycją dla Jacentego. Wasze wólgaryzmy zdemaskowały absolutnie. My wyborcy chamstwa nie chcemy. Prawie sto stron na Forum to szajs, którego nikt za żadne pieniadze nie chciałby czytać poraz drugi, chyba że dostałby za pokutę. Totalna porażka. Konstantynów już dawno to zrozumiał. Wasze sztuczki są ohydne. Zaczynajcie od nowa, bo na tym forum już nie macie wiarogodności za grosz. Jesteście nedzna ciemnotą z buchty. Dajecie sie podpuścić spadochroniarzom. Szkoda gadać!!!!!!! JAK ZA KAŻDYM RAZEM JAK DOSTAJESZ KOPA TO NIE MOŻESZ SOBIE PODAROWAĆ ALE NIE MARTW SIĘ JESTEŚ TAKI JAKI JESTEŚ I NIKT CIEBIE NIE CENI, KOMPLEKSY TO TWOJA SPECJALNOŚĆ................ laugh.gif tongue.gif Go to the top of the pageraport +Quote Post ~Gość~ wpis Wczoraj, 15:19 Wpis #1853 Goście CYTAT(Gość @ 25.02.2009, 15:12) * JAK ZA KAŻDYM RAZEM JAK DOSTAJESZ KOPA TO NIE MOŻESZ SOBIE PODAROWAĆ ALE NIE MARTW SIĘ JESTEŚ TAKI JAKI JESTEŚ I NIKT CIEBIE NIE CENI, KOMPLEKSY TO TWOJA SPECJALNOŚĆ................ laugh.gif tongue.gif OBSERWATOR ma rację. Wyczerpaliście wszelkie możliwe sposoby podnoszenia adrenaliny u wyborców. Były zapowiedzi publikacji zdjęć, były publikowane paragrafy prawne, były nawoływania do pikiety, były zachęty do wąchania dymu itp, itp. itp....... To wszystko by wypaliło, gdyby za tym stali wyborcy. Natomiast 4 osoby o wątpliwej opinii nigdy nie poderwie poważnych ludzi z Janowa i Gminy, którzy są dobrymi obserwatorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
Grochol - swoimi bzdurami nie zaszkodzisz księżom ani kościołowi. Każdy wie jak naprawdę jest.. Piszesz na Radiu Podlasie , ze należysz do innego kościoła - do jakiego? piszesz że dla organisty potrzebny dzień wolny, by mógł byś z rodziną - co robiłeś z czasem wolnym, którego w tygodniu miałeś 6 dni? Myślę, że człowiek, który delikatnie mówiac nie szanuje swojej rodziny (żony i dzieci), swojej pracy, swojego wyznania nie powinien się na te tematy wypowiadać. Również nie rozumiem jak to sie ma do samookreślenia jako samorządowiec. My w Janowie się pokłócimy i pogodzimy, a ty będziesz zawsze czarnym baranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
flirtuozka napisał:
Gdzie żeś ty bywał czarny Baranie, czarny Baranie A w Brześciu, a w Brześciu mój miły panie. A coś tam robił czarny baranie, czarny baranie Jam przywiózł, jam przywiózł paliwo tanie. A coś tam kupił, a coś tam kupił czarny baranie Kupiłem fajki, kupiłem fajki mój miły , mój miły, mój miły panie. A jak tam wódzia, taka stoliczna, taka stoliczna, czarny baranie, czarny baranie Cały karnister, cały karnister, resztę na wage mój miły, mój miły,mój miły panie, Gdzie to posiadasz, gdzie to posiadasz czarny baranie, czarny baranie W Sekulu, w Sekulu mój miły,mój miły ,mój miły panie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WERSJA DEMO~ wpis Dzisiaj, 07:14 Wpis #1892 Goście jesteśmy zwarci i gotowi jest nasz 4 tylko co ci ludzie chcą od nas juz tego nie mogę zrozumieć [malowana opozycja] Go to the top of the pageraport +Quote Post ~gorąca 17~ wpis Dzisiaj, 11:59 Wpis #1893 Goście dziewczyny czym golicie sobie cipki? ja sobie opalam zapalniczka Trochę śmierdzi ale jest spoko Do tego jak ci*** sie rozgrzewa :-) Go to the top of the pageraport +Quote Post ~doświadczona mężatka~ wpis Dzisiaj, 12:02 Wpis #1894 Goście Ja używam wosku. Początki były straszne, bo boli niemiłosiernie, ale za każdym następnym podejściem ból jest mniejszy, bo i włosy są słabsze. Ale polecam wszystkim, przede wszystkim dlatego, że po wosku jeszcze nigdy nie miałam wrośniętych włosów (co miało miejsce przy użyciu maszynki), a co najważniejsze skóra jest gładka do dwóch tygodni. Polecam. Go to the top of the pageraport +Quote Post ~Marnotrawca~ wpis Dzisiaj, 12:06 Wpis #1895 Goście CYTAT(Gość @ 26.02.2009, 04:53) * ~Gość~ Wczoraj, 15:12 Wpis #1852 Goście CYTAT(obserwator @ 25.02.2009, 14:57) Drodzy Internauci!!! Dziękujemy wam! Wypromowaliście doskonale kandydata na wójta. Z Jacentego zrobiliście idola na rangę Piłsudskiego! A myśmy wierzyli, że jesteście opozycją dla Jacentego. Wasze wólgaryzmy zdemaskowały absolutnie. My wyborcy chamstwa nie chcemy. Prawie sto stron na Forum to szajs, którego nikt za żadne pieniadze nie chciałby czytać poraz drugi, chyba że dostałby za pokutę. Totalna porażka. Konstantynów już dawno to zrozumiał. Wasze sztuczki są ohydne. Zaczynajcie od nowa, bo na tym forum już nie macie wiarogodności za grosz. Jesteście nedzna ciemnotą z buchty. Dajecie sie podpuścić spadochroniarzom. Szkoda gadać!!!!!!! ~Gość~ Wczoraj, 15:19 Wpis #1853 Goście CYTAT(Gość @ 25.02.2009, 15:12) JAK ZA KAŻDYM RAZEM JAK DOSTAJESZ KOPA TO NIE MOŻESZ SOBIE PODAROWAĆ ALE NIE MARTW SIĘ JESTEŚ TAKI JAKI JESTEŚ I NIKT CIEBIE NIE CENI, KOMPLEKSY TO TWOJA SPECJALNOŚĆ................ OBSERWATOR ma rację. Wyczerpaliście wszelkie możliwe sposoby podnoszenia adrenaliny u wyborców. Były zapowiedzi publikacji zdjęć, były publikowane paragrafy prawne, były nawoływania do pikiety, były zachęty do wąchania dymu itp, itp. itp....... To wszystko by wypaliło, gdyby za tym stali wyborcy. Natomiast 4 osoby o wątpliwej opinii nigdy nie poderwie poważnych ludzi z Janowa i Gminy, którzy są dobrymi obserwatorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak swoja drogą ciekwe ile jeszcze czasu to forum będzie zyło, bardzo duzaj tutaj wątków, ogłoszenia z miasta o przebudowach, oferty pracy, przegląd prasy lokalnej, wykłady z literatury, wykłady z fleksji i matematyki, jest też wątek muzyczny, kącik sportowy...... za chwile powinny byc horoskopy i przepisy kulinarne - gazet nie trzeba kupować - FAKTOFORUM jest gratis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SKORU JUŻ JESTESCIE PRZECIW WÓJTOWI A POPIERACIE DZIAANIE OSP TO APELUJE O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA KONTO JEDNOSTKI OSP W JANOWIE PODLASKIM. WIECIE KTO W TAMTYM ROKU PRZKAZAŁ? ZAKT Z CZŁONKÓW! A WÓJT PRZEKAZAŁ SWÓJ 1% CAŁE 160ZŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A SKORU JUŻ JESTESCIE PRZECIW WÓJTOWI A POPIERACIE DZIAANIE OSP TO APELUJE O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA KONTO JEDNOSTKI OSP W JANOWIE PODLASKIM. WIECIE KTO W TAMTYM ROKU PRZKAZAŁ? ZAKT Z CZŁONKÓW! A WÓJT PRZEKAZAŁ SWÓJ 1% CAŁE 160ZŁ
To kurde !ale mi ci rewelacja, król ci powiedział ? A może jesteś vice ze skarbówki ? wraz wiecej zarabia niż sadziliśmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powienien oddać swoje pobory nie tylko 1 % Hytry jest pieniadz w gminie zostanie, wesz poganałby do Warszawy dla zysku !!!!!!!!!! no to za to ze nie dał im na wodę, nie mówiąc o piwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kościelny napisał:
A CO NA TO STANISŁAW MAZ..... NIE BĘDZIE POCIESZONY ŻE TAKA GNIDA CHLEB MU ZABIERA !!!
CYTAT(answer @ 27.02.2009, 22:28) * Dla króla będzie potrzebne nowe zajęcie pomóżmy Jackowi znależć pracę może szybciej się zdecyduje moja propozycja : niech zostanie kościelnym u proboszcza ma chody ale może macie inne pomysły? tongue.gif A CO NA TO STANISŁAW MAZ..... NIE BĘDZIE POCIESZONY ŻE TAKA GNIDA CHLEB MU ZABIERA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ty to możesz z równymi sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epidemia się szerzy Od 17 grudnia już przeszło tysiąc komentarzy znalazło się w internecie pod tekstem o skargach mieszkańców Janowa Podlaskiego na dym z komina nowo otwartej kotłowni. Mało jednak dotyczą samego protestu, a głównie rządów wójta Jacka Hury. „Wójt do worka, a worek do jeziorka” nie jest bynajmniej rzeczowym podsumowaniem kadencji. Wpisy budzą niesmak u odwiedzających stronę. 16 stycznia internauta podpisany jako Akset zaapelował do anonimowych autorów kampanii oszczerstw: „Zorganizujcie spotkanie z wójtem, powiedzcie to, co tutaj, bądźcie tacy odważni. Nie jestem za wójtem, ale róbcie to kulturalnie.” Na to odpowiedział mu niejaki Blebleble: „Odwaga? To nie u nas. Janów potrafi tylko po cichu, na forum.” W równym stopniu w komentarzach obrażany jest proboszcz ks. Stanisław Grabowiecki. Kiedy publicznie skrytykował komentatorów, ataki wzmogły się. Wójt jednak nie podejmie rękawicy. – Zastanawiałem się, czy nie podjąć kroków prawnych, ale doszedłem do wniosku, że nie chcę tego robić. Nie zniżę się do poziomu tych, co mnie obrażają. Pewnie chodzi im o to, żeby osłabić psychicznie, żebym tracił czas i energię na walkę, a nie pracował na rzecz gminy i mieszkańców. A ja dalej będę robił swoje – mówi Hura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epidemia się szerzy Od 17 grudnia już przeszło tysiąc komentarzy znalazło się w internecie pod tekstem o skargach mieszkańców Janowa Podlaskiego na dym z komina nowo otwartej kotłowni. Mało jednak dotyczą samego protestu, a głównie rządów wójta Jacka Hury. „Wójt do worka, a worek do jeziorka” nie jest bynajmniej rzeczowym podsumowaniem kadencji. Wpisy budzą niesmak u odwiedzających stronę. 16 stycznia internauta podpisany jako Akset zaapelował do anonimowych autorów kampanii oszczerstw: „Zorganizujcie spotkanie z wójtem, powiedzcie to, co tutaj, bądźcie tacy odważni. Nie jestem za wójtem, ale róbcie to kulturalnie.” Na to odpowiedział mu niejaki Blebleble: „Odwaga? To nie u nas. Janów potrafi tylko po cichu, na forum.” W równym stopniu w komentarzach obrażany jest proboszcz ks. Stanisław Grabowiecki. Kiedy publicznie skrytykował komentatorów, ataki wzmogły się. Wójt jednak nie podejmie rękawicy. – Zastanawiałem się, czy nie podjąć kroków prawnych, ale doszedłem do wniosku, że nie chcę tego robić. Nie zniżę się do poziomu tych, co mnie obrażają. Pewnie chodzi im o to, żeby osłabić psychicznie, żebym tracił czas i energię na walkę, a nie pracował na rzecz gminy i mieszkańców. A ja dalej będę robił swoje – mówi Hura. Broncie, brońcie - ja i tak jeszcze im dołożę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tu na anonimowo to nie. Zamykam skład budowlany i idę do Fila, a jego stary Ferdek przez płot krzyknie: Iruchna cho no. Ferdek zara ide ale z Rychem. Oboje mamy ferie, ja od polaka a łun od mundrości. Bierzmy czerwono-białą flage i Mertajmy po Janowie. Jak by tak nie oświetlali zamku, to znowu byłaby miedź i kasa. Łoj ta rynta, rynta, coby nie ta chata po starym Ferdku to marnie... A Mazuruk niechta sie lepiej ze mno rozliczy!
Jakby co jestem z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma gorszego tyrana jak wyjdzie z chama na pana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ma gorszego tyrana jak wyjdzie z chama na pana!
Nie gadaj, Piotr - równy goscio!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czuje sie dyskryminowany... jestem człowiekiem wierzącym ale na niektóre zapisy biblijne patrzę przez palce tzn. z dystansem ponieważ były uwarunkowane kulturowo. obecnie Kościół Katolicki uzurpuje sobie prawo do zaglądania ludziom pod kołderkę -przepraszam jeśli kogoś uraziłem tym porównaniem- i oceny takiego czy innego stylu życia posługując się dogmatem o nieomylności nauki kościoła w sprawach wiary . proszę mi wierzyć ksiądz homoseksualista to nie pojedynczy przypadek takich ludzi po prostu znam druga sprawa to autorytet Biblii jeden z janowskich księży powiedział mi podczas spowiedzi, że przez to iż utrzymuję stosunki seksualne z mężczyzna jestem tak samo złym człowiekiem jak zabójca ojca lub matki . czy to logiczny argument??????!!!! jak mozna porównać morderstwo ze współżyciem seksualnym???? jeśli ja zasługuję na potępienie to co powinno stać się z Hitlerem lub Stalinem?? NIE UWAŻAM ABYM PRZEZ SWOJE POSTĘPOWANIE ZASŁUGIWAŁ NA WIECZNE POTĘPIENIE NO BO NIBY ZA CO?????PRZEPRASZA ZE TO POWIEM ALE W TAKIE MITY NIE WIERZĘ . JAKIEGO PAN BÓG MNIE STWORZYŁ TAKIEGO MNIE MA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTRUNI, A TY PRZED JANOWEM GDZIE ORGANISTOWAŁEŚ, CZY GDZIEŚ NIE POGRYWAŁEŚ KOŁO SIEMIATYCZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgrajmy na samorządowych organach !!!!!!!! http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0309/psl7b2a.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze ! zgrajmy na samorządowych organach !!!!!!! http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0309/psl7b2a.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis #2072 Goście Czy będzie ograniczenie kadencji wójtów, burmistrzów, prezydentów? Drukuj Autor: Zdzisław Majewski 06 Mar 2009, 09:05 Klub poselski PIS złożył w Sejmie projekt ustawy o zmianie ustawy o samorządzie gminnym proponując w nim m.in. zakaz sprawowania funkcji przez wójta, burmistrza, prezydenta przez okres więcej niż dwóch kadencji. Posłowie chcą zmienić odpowiednie zapisy w ustawie z 20 czerwca 2002 r. o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza, prezydenta (DzU z 2002 r., nr 113, poz. 984 ze zm.). Zdaniem posłów, piastowanie funkcji przez więcej niż dwie kadencje stwarza zagrożenie zawłaszczenia tego urzędu przez określoną grupę lokalną, rodzinną czy środowisko polityczne, stwarza zagrożenie powstania trudnych do przezwyciężenia powiązań i korupcji. Dlatego kandydat na te funkcje przy składaniu oświadczenia o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz o posiadaniu prawa wybieralności oświadczałby także że nie sprawował dotychczas tej funkcji przez dwie kadencje. Rada gminy w określonych przypadkach będzie zobowiązana zawiesić wójta, burmistrza lub prezydenta miasta. Nastąpi to z chwilą zawiadomienia gminy przez prokuraturę o przedstawieniu zarzutów lub wniesieniu aktu oskarżenia przeciwko ww. podmiotom. Od tego momentu wypłacanie wynagrodzenia wójtowi burmistrzowi lub prezydentowi miasta będzie wstrzymywane. Przestępstwa których dotyczy przepis powinny być umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego oraz zagrożone karą pozbawienia wolności. Po umorzeniu prowadzonego postępowania prokurator, a po uprawomocnieniu się wyroku skazującego sąd powiadomi gminę o tym fakcie. Uniewinnienie skutkować będzie naliczeniem wynagrodzenia za okres począwszy od dnia powzięcia uchwały o zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...