Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piratka-jubilatka

Utworzony przez Bialczanin, 13 marca 2008 r. o 15:09
Oby nie doszło do podmiany próbek z krwią 20-tatki jak w Parczewie. Mam nadzieję, że ta Pani z własnych pieniązków zapłaci za straty wynikłe na terenie naszego miasta a ubezpieczyciel OC tego auta też wystawi fakturę do zapłaty. W przeciwnym wypadku zapłacimy my kierowcy w kolejnej podwyżce OC i AC jaką funduje nam chociażby PZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z własnych pieniędzy? Chyba rodziców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
Oby nie doszło do podmiany próbek z krwią 20-tatki jak w Parczewie. Mam nadzieję, że ta Pani z własnych pieniązków zapłaci za straty wynikłe na terenie naszego miasta a ubezpieczyciel OC tego auta też wystawi fakturę do zapłaty. W przeciwnym wypadku zapłacimy my kierowcy w kolejnej podwyżce OC i AC jaką funduje nam chociażby PZU.
jasne, właśnie z powodu tego wypadku podwyższą nam składkę OC AC ... śmiech. trochę podstawowej wiedzy o aktuariacie by sie szanownemu panu przydało. wpierw do ksiazek a dopiero potem do internetu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
Oby nie doszło do podmiany próbek z krwią 20-tatki jak w Parczewie. Mam nadzieję, że ta Pani z własnych pieniązków zapłaci za straty wynikłe na terenie naszego miasta a ubezpieczyciel OC tego auta też wystawi fakturę do zapłaty. W przeciwnym wypadku zapłacimy my kierowcy w kolejnej podwyżce OC i AC jaką funduje nam chociażby PZU.
Napewno zapłac z kieszeni bo z ubezpieczenia nie pojdzie poniewaz kierowca byl nietrzeżwy!!! Powinni takim ludziom zabierac prawko na conajmniej 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach piratko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...