Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS sprzeda działkę żeby mieć na autobusy? Starosta się nie zgadza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2017 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Jak PKS Międzyrzec chce zarabiać to niech wbiją do głowy kierowcom, że jak ktoś stoi na przystanku to się go zabiera bo najpewniej chce jechać. Mnie już parę razy ten PKS nie zabrał mimo że miał miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wezmę za darmo PKS bez długów ze starymi autobusami i z działką o wartości 1 bańki! Marszałku, dawaj, jestem gotowy do przejęcia PeKaeSu nawet o północy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, sprzedać, PKS też sprzedać na licytacji. Wolny rynek sobie poradzi. A prezes taki "menadżer" że mu wolny rynek przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnej sprzedaży! Najlepiej sprzedac i przejeść i nie miec znowu Na głupoty sa pieniądze! Splacic dług przecież to nasze pieniądze ludzie i oddac by mogl sie rozwijac! Biznesmeni za dyche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za milion to sobie nakupią autobusów... 2 nowe autosany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłacić, przekazać, zmodyfikowac! Dac prace a nie zamykac i sprzedawac! A potem rozliczac z dzialania a nie sprzedawac firme z tradycjami. Dzieci i ludzie nie mają jak dojechac a oni chc sprzedawac z 1 mil kupia 2 autobusi i do likwidacji doprowadza bo pomyslu nie ma a kase przesiusiaja. Nie pozwolimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...