Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co z dzieckiem? Artykuł z D4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja o zatrzymaniu prawa jazdy mało istotna. Na co komu prawo jazdy w więzieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet nie zatrzymała się i nie udzieliła pomocy? Szok braku wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może za szybko wkroczyli na przejście? Vide casus Najsztuba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kierująca zatrzymała się i udzieliła pomocy, czy też zbiegla z miejsca wypadku. Proszę dziennikarza o uzupełnienie artykułu bo jest niejasny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norma w Polsce. Zapierd... aby szybciej. Przepisy są dla frajerów. Co tam pieszy na przejściu. Oto ja jadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Norma w Polsce. Zapierd... aby szybciej. Przepisy są dla frajerów. Co tam pieszy na przejściu. Oto ja jadę." - jakby Cię było biedaku stać na aŁdi to też byś tak jeździł. A, że Cie nie stać to piszesz tak przez zazdrość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego zabrane ma prawo jazdy skoro była trzeźwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to było na jana pawła i dlatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę matkę dziecka o kontakt, mój e-mail: monika1209pa@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać na poboczu auto, więc raczej nie zbiegła z miejsca wypadku...choć artykuł niejasny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika@popk ciekawe po co? czyżby kolejny "pośrednik" w uzyskiwaniu pieniędzy od ubezpieczyciela, który miesiącami nie wypłaca uzyskanej kwoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...