Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plaga dzikich wysypisk śmieci. Strażnicy miejscy demaskują zaśmiecających

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2017 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Powiedzcie, jakim trzeba być kołtunem, tępym łbem żeby swoje śmieci zebrane do worka wyrzucić do lasu lub o tak gdziekolwiek, trzeba publikować pełne dane takich obywateli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest , kiedyś pojechałem aby wyrzucić smieci po remoncie na wysypisko , niestety nie mogłem tego uczynić bo mogą tylko dwie firmy w Krasniku , nie dziwie sie ,że ludzie potem pozbywają sie w taki sposób ale oczywiście nie popieram , Pytanie do władz , gdzie mamy wyrzucić wieksze ilości śmieci ?ludzie zbierają na strychach , za kontener powiedzieli mi 800 zł ,chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym aby publikować dane osobowe tych tępaków. Myślę już po dwóch takich publikacjach nie którzy sami zabiorą z powrotem te "umysłowe kwiatki". Każdy ma obowiązek płacenia za odpady- więc nie rozumiem po co podrzucają gdzieś. Głupota do n-tej potęgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE CZYSTO, TAK JAK ZAWSZE ZMIANY SĄ NA LEPSZE TYLKO SKUTKI GORSZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zima się skończyła, to i trzeba coś zrobić z paliwem alternatywnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tak to jest , kiedyś pojechałem aby wyrzucić smieci po remoncie na wysypisko , niestety nie mogłem tego uczynić bo mogą tylko dwie firmy w Krasniku , nie dziwie sie ,że ludzie potem pozbywają sie w taki sposób ale oczywiście nie popieram , Pytanie do władz , gdzie mamy wyrzucić wieksze ilości śmieci ?ludzie zbierają na strychach , za kontener powiedzieli mi 800 zł ,chore
Gabaryty zabieraja 4 razy do roku zgodnie z harmonogramem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby tak wszyscy kochają swój kraj, ale tak zasranego i brudnego kraju nigdzie nie widziałem. No, może gdzieś daleko w Azji. Ciekawe kto go tak zasrał i zaśmiecił. I kto zepsuł powietrze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po świętach będzie akcja sprzątania świata. Dzieci pozbierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzenia świąteczne: Oby ta zaraza która wywiozłeś do lasu wróciła do Twego domu. Obyś zdechł ty i twoje bachory. Tego życzę ci ja - przyroda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Surowa kara 500zl? Toz to kpina. Grabic las przez tydzien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czytałeś kiedys co można na gabaryty wyrzucić ?? Jak kupie sobie zderzak do samochodu i sam go wymienie to nie mogę go nigdzie wyrzucić . Na gabaryty NIE, do punktu selektywnej zbiórki NIE. To co mam z nim zrobić?? Tak samo ze szkłem ze starych okien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może kamerki zamontować w tych miejscach o których niby Straż Miejska wie - a koszt zakupu przekierować na śmieciarzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież obecnie płaci się jedną kwotę za wywóz śmieci... nieważne ile ich będzie. To co to za ciołki je wywożą? Po to była ta podwyżka cen za usługę! Coś się zmieniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze robią, bo jak za leżenie, pieprzenie się daja za darmo 500+ no to niech mają jak w afrycie, brud, smród ino tylko kupę dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5000 zł to jest kara dla takich "oszczędnych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...