Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO pod poprzeczką Czapskiego. Wiceprezydentem nadal Olesiejuk

Utworzony przez Wiesław, 19 stycznia 2011 r. o 20:54
Gratuluję Ci Adamie. Byłeś dobrym kierownikiem w Izbach Rolniczych. Gratuluję kariery w urzędzie miasta tak trzymaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław napisał:
Gratuluję Ci Adamie. Byłeś dobrym kierownikiem w Izbach Rolniczych. Gratuluję kariery w urzędzie miasta tak trzymaj.
Gratuluję Ci Adamie. Obyś miał więcej do powiedzenia niż w Izbach Rolniczych. Czasem trzeba wiele zmienić by wszystko zostało po staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Gratuluję Ci Adamie. Obyś miał więcej do powiedzenia niż w Izbach Rolniczych. Czasem trzeba wiele zmienić by wszystko zostało po staremu.
Daj spokój Pawlak Adam to fachowiec i porządny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Daj spokój Pawlak Adam to fachowiec i porządny człowiek.
Dlaczego wszystko co złe to ja ? Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Pozdrawiam, a wazeliniarstwa też nie lubię - Pawlak. Zresztą kim ja jestem, człowiekiem który zamiast oglądać telewizję pisze coś w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już drugi raz chłopaki z PO dokonali politycznej prostytucji i to zupełnie za darmo. Córy Koryntu to przynajmniej wezmą parę złotych za nadstawienie d.... a Pan W. robi to co cztery lata zupełnie za free.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wystawić kandydata takiego, który jak wiadomo z góry ze jest nie do przyjecia. Polityka Pana Wilczewskiego przynosi same "sukcesy" PO. Prostytucja to mało powiedziane kompletny blamaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy wybrany kandydat Zarządu PO /wybitny aparatczyk - handlarz używanymi telefonami komórkowymi/ był tez kandydatem posła Żmijana, który to realnie udzielił poparcia Prezydentowi. Czyżby to kolejny etap wojny Senatora Bergiera z Posłem? Chyba Poseł daje ciała. GRATULUJĘ!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO bialska to ludzie prowadzący przez Żmijana, Wilczewskiego , a chłopcy z PO, czy mają własne rozumy . Izdebskiemu nie dano szansy jako fachowcowi . Dziwi mnie arogancja Czapskiego , przecież to nie on rozdaje karty tylko SLD -Godlewski , a ten gościu jest w rękach SLD i nic nie ma dopowiedzenia . Nie wiem czy radni z PO nie powinni zawiązać koalicji z PIS tylko dla tego żeby pokazać mieszkańcom że mają własny honor i rozum . Wstyd jeszcze raz wstyd za takich jak Żmijan , Wilczewski . Pan senator ma racje że nie chce sie układać z takimi aparatczykami . Chłopcy odwagi i sami weżcie sprawę w swoje ręce . Niedajcie sobą manipulować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię, żeby po takim festiwalu niewiarygodności ze strony Wiczewskiego i innych bialskich PO-wców Abramowicz i bialski PiS zechciał o czymkolwiek z tymi panami rozmawiać. Na miejscu PiS-u dogadałbym się z Czapskim i wyrzucił Wilczewskiego ze stanowiska przewodniczacego rady. Facet o takim rozchwianym kręgosłupie moralnym nie powinien reprezentować Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak - Wojtusiu masz rację. Karty powinien rozdawać Pan Senator. I powinniście bialscy PO-wcy słuchać Pana Senatora. On wam mądrze poradzi i wyprowadzi ... tak jak wyprowadził na manowce swojego najbliższego człowieka - Adama Chodzińskiego. Sytuacja z Chodzińskim pokazała na co stać Senatora. Nie liczy się człowiek ale dojście do koryta za wszelką cenę , nawet za cenę poświęcenia ludzi najbliższych. Popatrzcie na przykład Chodzińskiego i nie wypisujcie bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Abramowicza na vice-prezydenta ma większe doświadczenie niż Izdebski, umie pozyskać kapitał zagraniczny włoski szczególnie w branży gastronomicznej. Wszyscy do Pizzerii Grande na Warszawską 72 tam pizza nie będzie oszukana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
Tak - Wojtusiu masz rację. Karty powinien rozdawać Pan Senator. I powinniście bialscy PO-wcy słuchać Pana Senatora. On wam mądrze poradzi i wyprowadzi ... tak jak wyprowadził na manowce swojego najbliższego człowieka - Adama Chodzińskiego. Sytuacja z Chodzińskim pokazała na co stać Senatora. Nie liczy się człowiek ale dojście do koryta za wszelką cenę , nawet za cenę poświęcenia ludzi najbliższych. Popatrzcie na przykład Chodzińskiego i nie wypisujcie bzdur.
To ci dopiero numer roku he he .... Viva Wilczewski !! Viva Żmijan !! Wojtek ma rację chłopczyki z bialskiego PO do piaskownicy a nie do polityki Panu Czapskiemu ( żeby było jasne nie głosowałem na Czapskiego) w polityce do pięt nie dorastacie. Senator zna tych ludzi i wolał sie w to nie mieszać. Co do Chodzińskiego to nie wydaje mi się żeby miał złą sytuację ... kampanie zrobił na medal i o włos a by był w II turze. Jak na nowicjusza wynik oscylujący w okolicach 30% to tak naprawdę rewelka. A że Go później Wilczewski wystawił do wiatru to nie wina nikogo innego jak Wilczewskiego to On podobno był liderem i to On zawarł porozumienie z PIS- owcami. No i główny mentor koalicji z AS-iorami Pan Poseł Żmijan szacun za wysterowanie chłopczyków z PłO na he he ... manowce... Wstyd mi za Was bo ja głosowałem na PO na Chodzińskiego nawet później na PIS-owców Abramowicza bo cały czas wierzyłem że warto zaryzykować PO-PIS no ale są mądrzejsze głowy. Teraz mam nadzieję że Jakiś PJN powstanie bo ani PO ani PIS a tymbardziej SLD+AS... tylko szkoda 4 lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Czapski jest śmieszny tzn. jego argument, że nowy kandydat nie jest przygotowany merytorycznie! P. Czapski obejmująć urząd prezydenta był??? Najlepiej zostawić wszystko po staremu i nie dać nikomu szansy na jakieś zmiany... A dług rośnieeee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzidziu ... a możesz mi napisać jakie Pan Izdebski ma przygotowanie, wykształcenie i doswiadczenie w kwestii: a) zarządzania ludźmi zarządzania finansami c) ogólnego pojęcia o gospodarce nieruchomościami, inwestycjach, geodezji i drogownictwie? No chyba, że wychodzisz z założenia że nasze kochane miasto jest zabawką którą można się pobawić przez 4 lata nie ponosząc odpowiedzialności za jego los. Ale przecież bialska PO może wychodzić z założenia, że: " ja z synowcem na przedzie i jakoś to będzie" ( dla niewtajemniczonych konkurs - z jakiego dzieła pochodzi ów cytat?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evcia napisał:
To ci dopiero numer roku he he .... Viva Wilczewski !! Viva Żmijan !! Wojtek ma rację chłopczyki z bialskiego PO do piaskownicy a nie do polityki Panu Czapskiemu ( żeby było jasne nie głosowałem na Czapskiego) w polityce do pięt nie dorastacie. Senator zna tych ludzi i wolał sie w to nie mieszać. Co do Chodzińskiego to nie wydaje mi się żeby miał złą sytuację ... kampanie zrobił na medal i o włos a by był w II turze. Jak na nowicjusza wynik oscylujący w okolicach 30% to tak naprawdę rewelka. A że Go później Wilczewski wystawił do wiatru to nie wina nikogo innego jak Wilczewskiego to On podobno był liderem i to On zawarł porozumienie z PIS- owcami. No i główny mentor koalicji z AS-iorami Pan Poseł Żmijan szacun za wysterowanie chłopczyków z PłO na he he ... manowce... Wstyd mi za Was bo ja głosowałem na PO na Chodzińskiego nawet później na PIS-owców Abramowicza bo cały czas wierzyłem że warto zaryzykować PO-PIS no ale są mądrzejsze głowy. Teraz mam nadzieję że Jakiś PJN powstanie bo ani PO ani PIS a tymbardziej SLD+AS... tylko szkoda 4 lat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze są słowa Wilczewskiego który mówi, ze on do koalicji z Pisem nie przystąpi:) A kto z PiSu by go chciał? ten facet i jego standardy uprawiania polityki to porażka. zawsze działa tylko na siebie i dba o swój tyłek. W PO jak i w PiS są młodzi mądrzy ludzie i widać ze dogadują się bez Pana Wilczewskiego. Tak na marginesie zobaczcie jak potraktował Pana Litwiniuka który w poprzedniej kadencji i teraz był najsprawniej działającym radnym PO. Najpierw zrzucili go na 3 miejsce na liście a teraz nawet nie jest przewodniczącym komisji z ramienia PO w radzie miasta oraz miał być wyrzucony z Partii (jawiącej się demokratyczną i otwartą) A wiecie za co ? Za to, że uzyskał większe poparcie członków PO na bycie kandydatem na przewodniczącego Rady Miasta. Litwiniuk wygrał z Wilczewskim czego ten nie może mu darować, dlatego później zaczął dogadywać się z Sadowskim i proponował poparcie dla Czapskiego oraz, mówił ze to Chodziński chciał dogadać się z PiS a nie On (co jest oczywiście kłamstwem). Tego Pan Wilczewski nie może znieść i każdego który będzie się wybijał będzie kasował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swięta racja .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesław napisał:
Swięta racja .....
co w tym towarzystwie robi porządny czlowiek ifachowiec ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Najlepsze są słowa Wilczewskiego który mówi, ze on do koalicji z Pisem nie przystąpi:) A kto z PiSu by go chciał? ten facet i jego standardy uprawiania polityki to porażka. zawsze działa tylko na siebie i dba o swój tyłek. W PO jak i w PiS są młodzi mądrzy ludzie i widać ze dogadują się bez Pana Wilczewskiego. Tak na marginesie zobaczcie jak potraktował Pana Litwiniuka który w poprzedniej kadencji i teraz był najsprawniej działającym radnym PO. Najpierw zrzucili go na 3 miejsce na liście a teraz nawet nie jest przewodniczącym komisji z ramienia PO w radzie miasta oraz miał być wyrzucony z Partii (jawiącej się demokratyczną i otwartą) A wiecie za co ? Za to, że uzyskał większe poparcie członków PO na bycie kandydatem na przewodniczącego Rady Miasta. Litwiniuk wygrał z Wilczewskim czego ten nie może mu darować, dlatego później zaczął dogadywać się z Sadowskim i proponował poparcie dla Czapskiego oraz, mówił ze to Chodziński chciał dogadać się z PiS a nie On (co jest oczywiście kłamstwem). Tego Pan Wilczewski nie może znieść i każdego który będzie się wybijał będzie kasował.
to ciekawy wpis .... dodał bym jeszcze, że powoli mija czas Wilczewskich, Godlewskich, Czapskich i mam nadzieję że może szybciej niż nam się wydaje zastąpią ich młodzi: Chodziński, Sosnowski, Litwiniuk, Stefaniuk, Kuraś, Kochnio i inni, "starzy" sie boją bo wystarczyc popatrzeć ile głosów kto zgarną... no ale jak ktoś jest dobry to w łep i do piwnicy lub pos sąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory się skończyły a plakaty wyborcze dalej wiszą a co na to wymiar sprawiedliwości i sami kandydaci "U S T A W A z dnia 20 czerwca 2002 r. O BEZPOŚREDNIM WYBORZE WÓJTA, BURMISTRZA I PREZYDENTA MIASTA Rozdział 5a PRZEPISY KARNE Art. 27b. 1. Kto, w związku z wyborami wójta, burmistrza albo prezydenta miasta: 1. umieszcza plakaty i hasła wyborcze na ścianach budynków, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych bez zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości, 2. przy ustawianiu własnych urządzeń ogłoszeniowych w celu prowadzenia kampanii wyborczej narusza obowiązujące przepisy porządkowe, 3. umieszcza plakaty i hasła wyborcze w taki sposób, że nie można ich usunąć bez powodowania szkód - podlega karze grzywny. 2. Tej samej karze podlega: 1. pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego, który w terminie 30 dni po dniu wyborów nie usunie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...