Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PO pod poprzeczką Czapskiego. Wiceprezydentem nadal Olesiejuk

Utworzony przez Wiesław, 19 stycznia 2011 r. o 20:54
bialczanin napisał:
Wybory się skończyły a plakaty wyborcze dalej wiszą a co na to wymiar sprawiedliwości i sami kandydaci "U S T A W A z dnia 20 czerwca 2002 r. O BEZPOŚREDNIM WYBORZE WÓJTA, BURMISTRZA I PREZYDENTA MIASTA Rozdział 5a PRZEPISY KARNE Art. 27b. 1. Kto, w związku z wyborami wójta, burmistrza albo prezydenta miasta: 1. umieszcza plakaty i hasła wyborcze na ścianach budynków, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych bez zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości, 2. przy ustawianiu własnych urządzeń ogłoszeniowych w celu prowadzenia kampanii wyborczej narusza obowiązujące przepisy porządkowe, 3. umieszcza plakaty i hasła wyborcze w taki sposób, że nie można ich usunąć bez powodowania szkód - podlega karze grzywny. 2. Tej samej karze podlega: 1. pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego, który w terminie 30 dni po dniu wyborów nie usunie plakatów i haseł wyborczych oraz urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia kampanii,
Witam, Plakaty które wiszą na tzw Billboardach(reklama)mogą wisieć nawet cały rok i poza no nazwijmy to estetyką nic nie stoi na przeszkodzie aby wisiały i rok kolejny ustawa którą cytujesz dotyczy plakatów np. na słupach ogrodzeniach lub np. banerach zamocowanych do drzew nad ulicą ... a takich już w naszym mieście nie widzę .... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano właśnie, za 4 lata czas młodych: Litwiniuka, Stefaniuka,Sosnowskiego, Chodzińskiemu bym szans nie dawał bo spalił się tym ślepym posłuszeństwem w tych wyborach i pójściem tam gdzie koledzy kazali, Kochnio, Kuraś ( bez przesady już nie taki młody). Panie Czapski - a kto ze strony AS-a???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto - o proszę na zdjęciu - wiceprezydent na ten przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamo napisał:
Ano właśnie, za 4 lata czas młodych: Litwiniuka, Stefaniuka,Sosnowskiego, Chodzińskiemu bym szans nie dawał bo spalił się tym ślepym posłuszeństwem w tych wyborach i pójściem tam gdzie koledzy kazali, Kochnio, Kuraś ( bez przesady już nie taki młody). Panie Czapski - a kto ze strony AS-a???
eee bez przesady Chodziński miał się wypisać z PełO i "postawić" ... to zarząd PO podejmował decyzje a nie Chodziński to jest polityka, działanie w grópie itd.... ja bym napewno ponownie postawił na Pana Chodzińskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek napisał:
PO bialska to ludzie prowadzący przez Żmijana, Wilczewskiego , a chłopcy z PO, czy mają własne rozumy . Izdebskiemu nie dano szansy jako fachowcowi . Dziwi mnie arogancja Czapskiego , przecież to nie on rozdaje karty tylko SLD -Godlewski , a ten gościu jest w rękach SLD i nic nie ma dopowiedzenia . Nie wiem czy radni z PO nie powinni zawiązać koalicji z PIS tylko dla tego żeby pokazać mieszkańcom że mają własny honor i rozum . Wstyd jeszcze raz wstyd za takich jak Żmijan , Wilczewski . Pan senator ma racje że nie chce sie układać z takimi aparatczykami . Chłopcy odwagi i sami weżcie sprawę w swoje ręce . Niedajcie sobą manipulować .
Inna jest racja a to,że Pan V-ce G z SLD ma duże koneksje ,tzw układy a to zgodnie z POrządami jest najważniejsze ,niestety tylko układy ,znajomości w Kurator.marszałkow ... i nie tylko dają gwarancję dobrego korytka .A to ,że kiedyś Pan Czap.w kościółku krzyczał jako przywódca precz z Komuną było dawno i się zmyło za taki szmal.Wiersz Broniewskiego (Są w Ojczyźnie rachunki krzywd ....)zawsze zwracamy się do Lisowczyków,innych przemalowańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evcia napisał:
To ci dopiero numer roku he he .... Viva Wilczewski !! Viva Żmijan !! Wojtek ma rację chłopczyki z bialskiego PO do piaskownicy a nie do polityki Panu Czapskiemu ( żeby było jasne nie głosowałem na Czapskiego) w polityce do pięt nie dorastacie. Senator zna tych ludzi i wolał sie w to nie mieszać. Co do Chodzińskiego to nie wydaje mi się żeby miał złą sytuację ... kampanie zrobił na medal i o włos a by był w II turze. Jak na nowicjusza wynik oscylujący w okolicach 30% to tak naprawdę rewelka. A że Go później Wilczewski wystawił do wiatru to nie wina nikogo innego jak Wilczewskiego to On podobno był liderem i to On zawarł porozumienie z PIS- owcami. No i główny mentor koalicji z AS-iorami Pan Poseł Żmijan szacun za wysterowanie chłopczyków z PłO na he he ... manowce... Wstyd mi za Was bo ja głosowałem na PO na Chodzińskiego nawet później na PIS-owców Abramowicza bo cały czas wierzyłem że warto zaryzykować PO-PIS no ale są mądrzejsze głowy. Teraz mam nadzieję że Jakiś PJN powstanie bo ani PO ani PIS a tymbardziej SLD+AS... tylko szkoda 4 lat!!!
Też tak to widzę. ....tylko szkoda 4 lat !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...