Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzany o skatowanie 14-latka w Okunince trafił do zwykłej szkoły. Pobił ucznia

Utworzony przez partsaeptera, 14 lutego 2012 r. o 08:05
Takie aspołeczne jednostki powinny być taktowane w sposób w jaki one traktują innych. Rośnie chwast i jeszcze z podatków do niego dokładają. Postawić pręgierze w centrach miast i batożyć aż skóra zlezie, a potem do roboty jak w łagrach żeby miska kaszy mu się dziennie marzyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara smierci dla gnoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie jego nazwisko i adres a problem się rozwiąże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest wlasnie polskie prawo moze zabijac do 16roku zycia a sąd i tak go wypusci po co ta kacja te zatrzymania odrazu powinni smiecia utopic i wiecej nic zlego by niezrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dobrze pamietam jak rok temu mowily ich rodziny ze to nie mozliwe to takie dobre chlopaki byly i wyszlo jaka jest prawda. Jak rok po takim incydencie "to cos" dalej tak sie zachowuje to chyba nic juz z niego nie bedzie powinnien zostac zutilizowany i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utylizować ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest straszne do czego dochodzi a nasze prawo jest chore a takie gnoje czują się bezkarni szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by tak poucinać na krajzedze lub piłą spalinową te jego przeszczepy,będzie po sprawie.Już więcej nie podniesie swoich zaplutych grabi na bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sędzia który nie zamknął takiego elementu w zakładzie zamkniętym nie powinien odpowiadać za współudział w tym, kolejnym zresztą, pobiciu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko śmierć za śmierć a problem z takimi wyrzutkami społecznymi sam się rozwiążę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za karą śmierci lub kastracją tego osobnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu ojca tego zamordowanego chłopca zabijałbym sku***synów po kolei bo to taka patologia, że za kilka lat znowu kogoś zamordują. To coś niepotrzebnie zyje i zasmradza otoczenie a na dodatek jest zupełnie bezkarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na miejscu ojca tego zamordowanego chłopca zabijałbym sku***synów po kolei bo to taka patologia, że za kilka lat znowu kogoś zamordują. To coś niepotrzebnie zyje i zasmradza otoczenie a na dodatek jest zupełnie bezkarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy powinny przestać się bawić z bandytami na koszt społeczeństwa.To prawo zapewnia komfort : bandytom,złodziejom,oszustom skazując ich na wygodne i beztroskie życie w komfortowych celach więzień na koszt poszkodowanego. Zobaczcie ile jest do zrobienia na chociażby : naszych drogach, na obwałowaniach rzecznych, w parkach, w lasach itd. . Tam ci skazańcy powinni doświadczać pewnych wartości a nie na siłowniach i spacerniaczkach. Ci ludzie powinni zarabiać na własne utrzymanie a w razie odmowy pracy być pozbawiani prawa do regulaminowego posiłku,do odpowiednio ogrzewanego pomieszczenia, do opieki lekarskiej. Dzisiaj życie pokazuje jak mylne rozumowanie przejawiają karniści. Z więzienia,zamiast doświadczonego rystrykcjami osobnika wypuszczają; wyżarty,wysportowany egzemplarz ,gotowy do popełnienia kolejnej recydywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ! CHŁOPAK NIE ŻYJE,A ONI SĄ CHODZĄ WOLNI ! TO NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE,JAKIE MAMY NASZE PRAWO KARNE ! SZOK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
A dobrze pamietam jak rok temu mowily ich rodziny ze to nie mozliwe to takie dobre chlopaki byly i wyszlo jaka jest prawda. Jak rok po takim incydencie "to cos" dalej tak sie zachowuje to chyba nic juz z niego nie bedzie powinnien zostac zutilizowany i tyle.
Ale....jakby to powiedzieć - prokurator i sądy mają to daleko w (nie powiem gdzie bo się wstydzę) Pewnie ich dzieci chodzą do prywatnych i dobrze chronionych szkółek ?. Zobaczcie -ci bandyci po raz kolejny skatowali czyjeś dziecko i nikt ;ani policja,ani prokuratura, ani sądy ......nikt nie poczuwa się do winy. Tu nikt nie ma zamiaru uderzyć się w pierś i powiedzieć -tak to ja zawiniłem..... mea culpa, mea maxima culpa. Zadajmy sobie pytanie czy przy takim zrozumieniu problemu przez w/w instytucje możemy mieć nadzieję na poprawę sytuacji w naszym państwie (chociaż mówiąc NASZYM brzmi kuriozalnie ponieważ to państwo będzie państwem bandytów i prawników a my zostaniemy tylko ich ofiarami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy Współczucia dla rodziny tego zabitego chłopca ! Znam rodzinę tego zabitego chłopca. I wiem jak jego rodzice tą tragiczną śmierć syna przezywają. Są w wielki smutku i rozpaczy, widocznie nie pogodzili się z tą stratą dziecka. Aż żal na nie patrzeć,co oni czują i co przezywają. Nikt nie może odbierać życia drugiemu człowiekowi, i pozostać bezkarnym. Ale cóż nasze prawo jest bez silne dla takich zwyrodnialców !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj Sądom w RP jakoś łatwiej Piotra i Renatę Dziakowiczów pozbawić praw rodzicielskich dlatego że syna wychowywali w duchu chrześcijańskich zasad niż wpłynąć na zachowanie takich bandytów jak ci opisani recydywiści ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni być oddani rodzinie chłopca.bo oni mają prawo do wymierzenia Sprawiedliwości! ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ ! TO JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Wyrazy Współczucia dla rodziny tego zabitego chłopca ! Znam rodzinę tego zabitego chłopca. I wiem jak jego rodzice tą tragiczną śmierć syna przezywają. Są w wielki smutku i rozpaczy, widocznie nie pogodzili się z tą stratą dziecka. Aż żal na nie patrzeć,co oni czują i co przezywają. Nikt nie może odbierać życia drugiemu człowiekowi, i pozostać bezkarnym. Ale cóż nasze prawo jest bez silne dla takich zwyrodnialców !
W takim razie trzeba sprawiedliwość wziąć w swoje ręce - ja bym tak zrobił skoro ci którzy do ochrony prawa są powołani są bezsilni ? Kiedy pokrzywa mnie parzy po nogach to biorę kosę i ją koszę a kiedy dalej wyrasta i dalej mnie parzy to biorę Randap i sprawę rozwiązuję ostatecznie.Potem mam długo długo spokój do chwili aż znowu wiatr nie przyniesie jakiegoś chwasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...