Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pojechali z dziećmi do lekarza, wtedy spłonął ich dom. Potrzebna pomoc dla rodziny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2017 r. o 14:57 Powrót do artykułu
Tak, trzeba im pomóc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież istnieje obowiązek ubezpieczenia zabudowań rolniczych (składka groszowa w porównaniu z miejskimi). Co się stało, że Wielce Poszkodowani Żywiołem nie posiadali takiego ubezpieczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tragedia nie zazdroszcze ale do jasnej ciasnej....gdzie ubezpieczenie...nie bylo...aaaa no to teraz.sobie radzic.trzeba bo szkoda bylo 100zl.na.rok....glupota I tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było gospodarstwo rolne? Jakoś nie widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie mam domu, dlaczego mi nikt nie pomoże go wybudować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze szkoda parę groszy na ubezpieczenie i jest płacz. Powinien to być obowiązek ale póki co to tylko roztropność ludzi mądrych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chuliera Mijscowy probuszcz dopomuże i nie trza płakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom był ubezpieczony ale wiadomo póki odszkodowanie zostanie wypłacone minie trochę czasu. Trauma pozostanie do końca życia. A ci ludzie zostali z tym co mieli na sobie. Trochę empatii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się! To rodzina, gdzie jest 2 dzieci. Co one są winne za nieudolność rodziców? Przecież nikt nie każe wam dawać im cokolwiek. Jeśli ktoś chce im pomóc to pomoże. Po co te zjadliwe uwagi i po co ta żółć. Bo ktoś przeżył tragedię i może ktoś inny mu pomoże. To was zżera? Cieszcie się, z tego co macie. Jeśli uważacie siebie za ofiary to zgłoście się po pomoc. Może znajdzie się ktoś, kto pomoże wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież istnieje obowiązek ubezpieczenia zabudowań rolniczych (składka groszowa w porównaniu z miejskimi). Co się stało, że Wielce Poszkodowani Żywiołem nie posiadali takiego ubezpieczenia?
a przeciez dostawali jeszcze dodatkowo za darmo 500+,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ludzie opanujcie się! To rodzina, gdzie jest 2 dzieci. Co one są winne za nieudolność rodziców? Przecież nikt nie każe wam dawać im cokolwiek. Jeśli ktoś chce im pomóc to pomoże. Po co te zjadliwe uwagi i po co ta żółć. Bo ktoś przeżył tragedię i może ktoś inny mu pomoże. To was zżera? Cieszcie się, z tego co macie. Jeśli uważacie siebie za ofiary to zgłoście się po pomoc. Może znajdzie się ktoś, kto pomoże wam.
to takich dzieci mamy ci co najmnie 80%, do tego mamy bardzo ogate pastwo bo jeżeli placi za ssekks i rozmnażanie się po 500+ to zasranym obiowązkim jest państwa - rządu zaopiekowac się potrzebującymi, mamy to zagwarantowane w konstytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dom był ubezpieczony ale wiadomo póki odszkodowanie zostanie wypłacone minie trochę czasu. Trauma pozostanie do końca życia. A ci ludzie zostali z tym co mieli na sobie. Trochę empatii!
to niech wójt, burmostrz itp. osoba przy korycie pożyczi im pieniadze bezprocentowo na ten okres dopóki nie dostaną wypłaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosik napisał:
No tragedia nie zazdroszcze ale do jasnej ciasnej....gdzie ubezpieczenie...nie bylo...aaaa no to teraz.sobie radzic.trzeba bo szkoda bylo 100zl.na.rok....glupota I tyle....///. Skoro jesteś taki "mundry" to powiedz czy z tego ubezpieczenia (było,czy nie było) można postawić nowy dom???. Skąd wiesz,że nie był ubezpieczony??. Zaśmiecasz tylko forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mieszkam w drewnianym, starym domku po dziadkach. Pierwsza rzeczą przed wprowadzeniem było zrobienie nowej instalacji elektrycznej. Dlatego śpię spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kert napisał:
to takich dzieci mamy ci co najmnie 80%, do tego mamy bardzo ogate pastwo bo jeżeli placi za ssekks i rozmnażanie się po 500+ to zasranym obiowązkim jest państwa - rządu zaopiekowac się potrzebującymi, mamy to zagwarantowane w konstytucji. Widać ręce ci się trzęsą przy pisaniu.Delirka?Durniejszego komentarza dawno nie czytałem.Mam nadzieję,że po seksie zostały ci tylko wspomnienia.Na szczęście dla przyszłych pokoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Adamie, proszę jechać na rok do Norwegii montować kanały wentylacyjne i skromnie żyć. Postawi Pan elegancką małą chałupę murowaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego odszkodowania to może blacha na dach będzie, nic więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam. Stary im się nie podobał drewniany to spalili żeby nowy murowany dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma lokali socjalnych? bo co? bo posprzedawane pracownikom gminy tak jak w gminie Ostrówek ?:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co  za OKROPNE komentarze Wiekszosc polakow ma sie za chrzescian, chodza do kosciola ,tacy z nich KATOLICY jak ich wpisy .Zazdroscic komus tragedii??? Zal mi was 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...