Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci w domu 46-latka. Po nielegalne "fajki"

Utworzony przez ja, 26 lutego 2011 r. o 17:35
No to sie popisali dodam tylko że w bełżycach taka melina znajduje sie 150m.od posterunku ale to bełżyce tu policja wie kogo ochraniać!!!chociaż tych melin jest jeszcze 3 i to wśrodku miasta BRAWO STRÓŻE PRAWA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racija!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie się jakiś donosiciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś pod novą codziennie handlują i nikt ich nie zatrzyma.... tylko o takich przypadkach piszą... a ja nawet wiem w ktorej kamienicy mają mete i gdzie parkują samochód z towarem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
No to sie popisali dodam tylko że w bełżycach taka melina znajduje sie 150m.od posterunku ale to bełżyce tu policja wie kogo ochraniać!!!chociaż tych melin jest jeszcze 3 i to wśrodku miasta BRAWO STRÓŻE PRAWA!!!
Sa tu, mety sa. Osobiscie mialem stycznosc tylko kilkukrotnie w czasach "mlodziezowych" (jakies 10-12lat temu), ale te mety byly, sa, i beda w tych samych miejscach. Policja widocznie stwierdzila, ze nie chce kijem Wisly zawracach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...