Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porodówka w Międzyrzecu Podlaskim jednak do likwidacji?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2020 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Dają 500+za darmo, za nic nie robienie a nie chcą dzieci robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dają 500+za darmo, za nic nie robienie a nie chcą dzieci robić
 jak mają "robić" takiego imbecyla jak ty, to lepiej niech nie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ jest za niskie, powinno byc 800 lu nawet 1000 + bo wszystko drożeje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja. Ludziom kady przybylo i jezdzą rodzic do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szpital jest dla lokalnej społeczności ? czy może dla dyrektora i pracowników? ....żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma być opieka na takim poziomie jaka jest to lepiej niech to zmkną i tyle. Lepiej wcale niż byle jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzichu, byłeś, rodziłeś? Czy słyszałeś coś gdzieś i nawet do końca nie wiesz o co chodzi?? Moja żona przed kilkoma dniami urodziła dziecko w Międzyrzeckim szpitalu, dodam że to drugie nasze dziecko urodzone w tej placówce. Lekarze i położne pomagali jak mogli, złego słowa nie powiem na opiekę która otrzymała żona. Uważam że w Miedzyrzecu taki oddział musi być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie musi być..... bo to ludzie są dla szpitala ( kierownictwa i tej "bezradne"rady ) a nie szpital dla ludzi.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłam w tamtym roku drugie dziecko - " na wariata" - bo prosto z ktg trafiłam do szpitala. Wszyscy mówili, że do Białej bym nie dojechała, zresztą sama tak czułam. Lekarz ( obecnie ze złą sławą) do rany przyłóż, żartował dla rozluźnienia atmosfery czego potrzebowałam, złego słowa nie usłyszałam, pielęgniarki i położna również super, rodziłam w fali upałów i nawet wiatraczek przyniosły żebym miała czym oddychać. O wszystkim byłam informowana i pytana o zgodę, sluchali tego co mówię, że mi słabo itp, pomic z ich strony nieoceniona także nie wyobrażam sobie żeby w razie nagłej potrzeby jechać do Białej czy gdzieś indziej bo można nie zdążyć i dopiero będzie nieszczęście - dla rodziny, bo nie dla tych, którzy ten idiotyzm wymyślili. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do likwidacji, PSL -owska dyrekcja szpitala i PSL -owskie Starostwo Powiatowe , bo to oni stoją za problemami, miedzyrzeckiego szpitala. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli szpital byłby prywatyny to dawno by  już go nie było za milionowe długi,, jezeli lekarze przyjmuja w prywatnych gabinetach " za 150, 200 wizyta,  a na zabiegi przychodza do szpitala,  to gdzie tu ma byc dobrze ?  gdzie jest  niska wycena medyczna zabiegów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Janusz, to poważny politykier i szpital ma w głębokim poważaniu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niektórzy radni powiatowi w Łęcznej domagają się utworzenia porodówki w Łęcznej/powiat liczy około 58 tys. mieszkańców?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech niektótych lekarzy wyślą na emerytury a nie trzymają na nocnych dyżurach i jak sie przychodzi z duszacym się od kaszlu niemowlęciem to lekarz rozklada ręcę - " ale takich małych dzieci to się nie leczy. Ja się dziećmi nie zajmuję. Po co wy dziecko po nocy ciągacie! " No kur... m.. !!!! Jak to się nie leczy? Ma się udusić bo on musi tv pooglądać!!!?? Nawet dziad palcem nie dotknął, nie osłuchał i wielki problem robił jak zażądaliśmy ściągnięcia pediatry z oddziału a dla pediatry żaden problem - przyszedł, zbadał, leki wypisał, tylko niestety trzeba było po nie do białej jechać bo u nas apteki nie dyżurują w nocy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się że zamykają z taką opieka medyczna jak tam jest rodziła w zeszłym roku i za, żadne skarby świata drugi raz bym tam nie poszła wolałabym rodzic w domu niż w tym szpitalu lekarze tamto sadyści, podczas zszywania groził mi że mnie zostawi z niezszytym krocze tylko dlatego że krzykalam bo szyl mnie na żywca bez żadnego znieczulenia. Niepolecam i cies, ę się że zamknol ten oddzial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porodówkę może uratować tylko pan Skulimowski bo to uczciwy i sprawiedliwy działacz !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Międzyrzecu był PSL-OWSKI, kandydat na prezydenta -Kosiniak-Kamysz i po mimo obietnic, oddziałów szpitalnych nie udalo się uratować. Świadczy to o tym że zielona mafia dba tylko o siebie i swoje koryto. Dlatego nie wolno na nich głosować, w żadnych wyborach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...