Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Franciszek Stefaniuk-co o nim sądzicie ?

Utworzony przez mieszkaniec gminy, 15 stycznia 2011 r. o 17:09
Przyglądam się temu panu od dłuższego czasu .Nadanie imienia szkole -jest .Otwarcie drogi-jest .Złote gody-jest .Dożynki-jest .Uroczystości kościelne-jest .Tu deklamuje wierszyk , tam powie fraszkę ,gdzie indziej zgrabnie pochwali organizatorów .Widać że ludzkie sprawy są bliskie jego sercu i poświęca im każdą chwilę .Wprawdzie nie udziela się w tak mało istotnych dziedzinach jak bezpieczeństwo publiczne , rolnictwo ,infrastruktura drogowa czy poprawa poziomu życia mieszkańców ale rozumiemy że tzw.bywanie na salonach jest ważniejsze od spraw szarego zwykłego obywatela .Bo co też taki szary zwykły obywatel potrafi dać dla Jego Wysokości Posła Jerzego Stefaniuka ? Jedynie głos przy wyborach .Ale na to jest jeszcze czas .Na razie w blasku fleszy trzeba się uściskać z biskupem Kiernikowskim .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sądzę o Stefaniuku? sądzę że to zwykły dureń i koszmarny grafoman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drelow napisał:
Co sądzę o Stefaniuku? sądzę że to zwykły dureń i koszmarny grafoman.
Mądrze napisane i jest zgodne z moją obserwacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drelow napisał:
Co sądzę o Stefaniuku? sądzę że to zwykły dureń i koszmarny grafoman.
Może pochwal się swoimi osiągnięciami? albo może wymienisz osiągnięcia swoich posłów; Krzysztofa Michałkiewicza, Lecha Sprawki, Elżbiety Kruk, Gabrieli Masłowskiej, Małgorzaty Sadurskiej, Jarosława Stawiarskiego oraz Jarosława Żaczka. chętnie poczytamy wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mądrze napisane i jest zgodne z moją obserwacją.
Popieram. Facet nic nie robi dla Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może pochwal się swoimi osiągnięciami? albo może wymienisz osiągnięcia swoich posłów; Krzysztofa Michałkiewicza, Lecha Sprawki, Elżbiety Kruk, Gabrieli Masłowskiej, Małgorzaty Sadurskiej, Jarosława Stawiarskiego oraz Jarosława Żaczka. chętnie poczytamy wszyscy.
Moje osiągnięcia to inna osobna sprawa,tu jest temat o pośle Stefaniuku a nie o mnie. Ani też nie o tych innych "moich",jak piszesz, posłach.Przypadkiem,wybacz,ale żadnego z nich nie znam.A ten Stefaniuk ,którego czasami w reżymowej tv pokazują,to jest zwykły dureń (określenie niekaralne,co stwierdził sąd w sprawie Walęsa - Kaczyński)i tyle.W Wolnej Polsce to taki prostaczek mógłby być najwyżej jakimś kierownikiem magazynu w Ciciborze a nie posłem Najjaśniejszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drelow napisał:
Moje osiągnięcia to inna osobna sprawa,tu jest temat o pośle Stefaniuku a nie o mnie. Ani też nie o tych innych "moich",jak piszesz, posłach.Przypadkiem,wybacz,ale żadnego z nich nie znam.A ten Stefaniuk ,którego czasami w reżymowej tv pokazują,to jest zwykły dureń (określenie niekaralne,co stwierdził sąd w sprawie Walęsa - Kaczyński)i tyle.W Wolnej Polsce to taki prostaczek mógłby być najwyżej jakimś kierownikiem magazynu w Ciciborze a nie posłem Najjaśniejszej.
Ktoś go wybrał na tego posła, skoro jego nazywasz zwykłym durniem, to i ci co go wybali rowniez sa durniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drelow napisał:
Moje osiągnięcia to inna osobna sprawa,tu jest temat o pośle Stefaniuku a nie o mnie. Ani też nie o tych innych "moich",jak piszesz, posłach.Przypadkiem,wybacz,ale żadnego z nich nie znam.A ten Stefaniuk ,którego czasami w reżymowej tv pokazują,to jest zwykły dureń (określenie niekaralne,co stwierdził sąd w sprawie Walęsa - Kaczyński)i tyle.W Wolnej Polsce to taki prostaczek mógłby być najwyżej jakimś kierownikiem magazynu w Ciciborze a nie posłem Najjaśniejszej.
To są poslowie z lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś go wybrał na tego posła, skoro jego nazywasz zwykłym durniem, to i ci co go wybali rowniez sa durniami .
rzekłeś !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż ,dopóki będziemy takich ludzi jak Stefaniuk wybierali na posłów to nie oczekujmy że w kraju się coś zmieni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ktoś go wybrał na tego posła, skoro jego nazywasz zwykłym durniem, to i ci co go wybali rowniez sa durniami.
Oczywiście! Durnia wybierają tylko durnie! Uważasz inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
No cóż ,dopóki będziemy takich ludzi jak Stefaniuk wybierali na posłów to nie oczekujmy że w kraju się coś zmieni .
Stefaniuk, to ten, który z płaczem i na kolanach przed R. Turykiem rozpoczynał swoją karierę polityczną . Franciszku, może fraszka na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drelow napisał:
Oczywiście! Durnia wybierają tylko durnie! Uważasz inaczej?
Nie, uważam tak samo. Polacy to durny naród, wystarczy spojrzeć kto siedzi w poselskich ławach.nie chodzi tylko o naszego międzyrzeckiego posła, jednego czy drugiego, ale o całokształt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Nie, uważam tak samo. Polacy to durny naród, wystarczy spojrzeć kto siedzi w poselskich ławach.nie chodzi tylko o naszego międzyrzeckiego posła, jednego czy drugiego, ale o całokształt.
czy jesienne wybory parlamentarne przyniosą jakieś zmiany personalne i dalej pozostanie trójkąt: Żmijan, Stefaniuk i Abramowicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk jest miłym i sympatycznym człowiekiem. Jest b. aktywny w ustawianiu odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska w swoim regionie. Tą, wyrazistą cechą nie odstaje absolutnie od innych z tego ugrupowania. W Sejmie jest zupełnie bez wyrazistości, chce być dowcipny-inny jak pozostali, ale zawsze bez narażania się innym ugrupowaniom politycznym. Niewątpliwie w Jego umyśle tkwi głęboko generalna taktyka tej partii. Czy korzysta na tym region? Bez wątpienia- nie, tak zresztą jak i Abramowicz, choć to zupełnie inna postać. Region lubelski nigdy nie miał przebojowych, oddanych sprawie posłów, wspomnijcie siermiężnego, prostego człowieka jakim był Podkański. W woj. lubelskim potrzebne są rewolucyjne działania, aby zlikwidować klikowskie działania polityczne i konserwowanie istniejącego stanu rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Jozef' timestamp='1295119921' post='423728'] Stefaniuk jest miłym i sympatycznym człowiekiem... Srali muchy bedzie wiosna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk i spółka tworzą teraz do spółki z PO koalicję która rządzi krajem .Z tym że słowo "rządzi"kojarzy się zdecydowanie negatywnie .Przykład? Sawicki jest ministrem rolnictwa a świnie są po 3,5zł/kg bez widoków na poprawę sytuacji .Partia której sprawy wsi są bliskie stanęła by na głowie żeby sprawy rolnictwa na głowie nie stały .No ale co ludzie wybrali to mają ...Pewnie świnie muszą stanieć do 2zł/kg żeby wyborcom otworzyły się oczy ...byle nie robili blokad bo będzie jak na ostatniej :przyjedzie Stefaniuk i będzie agitował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A komisja hazardowa to pies?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niefan,ale napisał:
A komisja hazardowa to pies?
Nawet w komisji przydało się Frankowi grafomaństwo .Przynajmniej zaistniał .Bo przy wyjaśnianiu afery trudno o zaistnieniu mówić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy tu rozmawiacie? o jakimś durniu z drelowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...