Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrzebna pomoc. Schronisko Azyl musi wymienić samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 18:02 Powrót do artykułu
zwróćcie się do rządu, jest bogaty bo ma na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnić jednego biurokratę z UM i sprawa załatwiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne stowarzyszenie, które ma podpisane umowy z miastem i zapewne kilkoma gminami, dostaje pieniądze w ramach umów, dostaje 1% jako OPP i ma całą sporą armię wolontariuszy do pomocy. Wieć może czas lepiej się zorganizować, oszczędzać na wypłatach. A tak z drugiej strony, właścicielem schroniska jest UM, ale prowadzi je prywatne stowarzyszenie, może ja też założę stowarzyszenie i przystąpię do konkursu na prowadzenie schroniska? Niech wygra lepsza oferta. I kolejna sprawa na stronie stowarzyszenia nie znalazłem dokumentów związanych z rozliczeniem działalności, ich publikacja nie jest obowiązkowa, ale jak nie ma się nic do ukrycia to taka dokumentacja powinna być łatwo i szybko dostępna, tak aby było wiadomo jak coś na co składamy się jako podatnicy funckjonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty wredna ku*** najpierw plakaliscie że socjalu niema a teraz pretensje pacanie bez szkoły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech im psy kupią samochód :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten biały fiat był kupiony za 4 tysie? Coś tu się nie zgadza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcecie nie dawajcie tylko przestańcie pie....lić ja przeleję kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bus tylko Toyota Avensis się sypie. Nie pomagacie to nie dyskutujcie. Czy któryś z tych krzykaczy był w tym schronisku ? Widział oczy psów, które nic nikomu nie zrobiły a muszą żyć w zamknieciu ? Wzrok psa, który otrzyma pomoc jest bezcenny. Pewnie się narażę ale ja wolę pomagać tym zwierzakom niż dać "na piwo" pijaczkom pod biedronką. Pies nie ma rąk, którymi zarobi na swoje utrzymanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nie chcecie nie dawajcie tylko przestańcie pie....lić ja przeleję kasę
  "W tym roku Azyl dostanie od miasta 350 tys. zł dotacji głównie na wynagrodzenia dla zespołu." Wszyscvy się składamy na to schronisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Georg napisał:
Nie bus tylko Toyota Avensis się sypie. Nie pomagacie to nie dyskutujcie. Czy któryś z tych krzykaczy był w tym schronisku ? Widział oczy psów, które nic nikomu nie zrobiły a muszą żyć w zamknieciu ? Wzrok psa, który otrzyma pomoc jest bezcenny. Pewnie się narażę ale ja wolę pomagać tym zwierzakom niż dać "na piwo" pijaczkom pod biedronką. Pies nie ma rąk, którymi zarobi na swoje utrzymanie.
 Pomagam, bo z płaconych przeze mnie podatków jest finasowana działalność tego schroniska i mam prawo wiedzieć jak te pieniądze są użytkowane. I proszę nam nie mydlić oczu oczkami piesków, bo nie o to się tu rozchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zwolnić jednego biurokratę z UM i sprawa załatwiona.
 a ty będziesz wykonywał za tego biurokrate pracę jako wolontariusz, zgadasz się baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !! pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hycel... nie odróżnił byś smalcu z psa od palca wyciągniętego z własnej dupy, ale jak pycha to liż tłumoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś chyba po**bało , na kundelbiznesy z budżetu Państwa idą ogromne pieniądze a tu jeszcze podają konto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
undefined napisał:
nie chcecie nie dawajcie tylko przestańcie pie....lić ja przeleję kasę
"W tym roku Azyl dostanie od miasta 350 tys. zł dotacji głównie na wynagrodzenia dla zespołu." Wszyscvy się składamy na to schronisko.
 Skandal, jeszcze chcą kasy na samochód - mój też już stary, ale dbam. Weźcie się za uczciwą pracę, a nie za żebry "w imię światłego celu, oczka psów, które nie mają rączek". Rączki mają za to właściciele tego biznesu. 350 000zł - za mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Często jeździmy na odległe o kilkadziesiąt kilometrów interwencje, gdy ludzie alarmują nas o psich dramatach i proszą o taką interwencję. Aby wykonać ten pierwszy krok, musimy mieć sprawne auto  – tłumaczy Hetmańczyk."          Hola, a na waszej stronie w zakładce interwencja jest prośba by dzwonić na straż miejską. To kto jeżdzi na interwencje, wy czy straż miejska? Kiedyś w artykule schronisko tłumaczyło się, że nie podejmuje interwencji z prywatnego zgłoszenia, tylko wówczas kiedy lokalny samorząd (miasto, gmina) z ktorym schronisko ma podpisaną umowę zgłośi potrzebę interwencji. Dlaczego więc  w kosztach interwencji nie liczycie amortyzacji pojazdu, przecież to zupełnie normalne? Im dłużej czytam o działalności tego stowarzyszenia tym więcej niejasności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...