Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powrót komendanta Szczeklika

Utworzony przez ja, 18 stycznia 2010 r. o 13:47
I tak na tym stracił. Myśle, że przez 8 lat mógł jeszcze awansować gdyby nie ta sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż na tym forum ubeków i innego ścierwa. Komendant Szczeklik to Gość, gratuluje panu, tak trzeba z tym bydłem, szkoda tylko tych zmarnowanych lat i cierpienia. Gorąco pozdrawiam i zyczę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo nam pisać, trzeba było to przeżyć wiem i jest mi bardzo przykro jak to przeżywała Pana żona. Pozdrawiam Szczeklików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również gratuluję Panu Szczeklikowi i myślę,że skoro z taką determinacją walczył o swój honor to po przejściu na emeryturę powinien wykończyć tego prokuratora- należy mu się to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje panie Szczeklik ale teraz powinien pan ujawnić mafię działającą w lubelskiej temidzie i pociągnąć do odpowiedzialności imunitetowców którym się w małych mózgach powywracało i którzy myślą iż imunitety i układy ich od piachu uchronią. Otóż NIE ! Również wy jak i ci którzy mnie okradli w sądach apelacyjnych w Lublinie sedzia Su i inne "gwiazdy" lubelskiej temidy z sądu apelacyjnego przy placu Czechowicza - na was też czeka kostucha która nikomu nie przepuści ale wy nie zaznacie nigdy spokoju za ludzką krzywdę choć na razie jest wam lepiej żyć i malwersować życiem ludzkim i dokumentami w sprawach oczywistych z których wy robicie kabaret prawa cywilnego i wekslowego . Mogę życzyć ludziom typu Szczeklika wiele dobrego i spokojnych przyszłych dni a wam oszuści w togach życzę tylko jednego aby zło które siejecie wróciło do was w chwili śmierci a może jeszcze szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Pana Komendanta Szczeklika ! Jako były policjant i również Komendant Powiatowy Policji byłem z Panem, gdyż podobnie jak Panu przedstawiono zarzut, sprawę umorzono na etapie prokuratorskim, ale BSW odtrąbiło sukces. Znam gorycz naszego zawodu, brak zainteresowania ze strony przełożonych. Jeszcze raz gratuluję i spokojnej emerytury !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można powiedzieć "sprawiedliwości stało się zadość", ale czy na pewno. Znałem i pamiętam Wł. Szczeklika jako człowieka o wielkiej kulturze osobistej. Szkoda , że właśnie tacy odchodzą ze służby, a często na kierowniczych stanowiskach zostają miernoty mające ustosunkowanych znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Szczeklik na Prezydenta miasta BIAŁEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okradziony napisał:
Gratulacje panie Szczeklik ale teraz powinien pan ujawnić mafię działającą w lubelskiej temidzie i pociągnąć do odpowiedzialności imunitetowców którym się w małych mózgach powywracało i którzy myślą iż imunitety i układy ich od piachu uchronią. Otóż NIE ! Również wy jak i ci którzy mnie okradli w sądach apelacyjnych w Lublinie sedzia Su i inne "gwiazdy" lubelskiej temidy z sądu apelacyjnego przy placu Czechowicza - na was też czeka kostucha która nikomu nie przepuści ale wy nie zaznacie nigdy spokoju za ludzką krzywdę choć na razie jest wam lepiej żyć i malwersować życiem ludzkim i dokumentami w sprawach oczywistych z których wy robicie kabaret prawa cywilnego i wekslowego . Mogę życzyć ludziom typu Szczeklika wiele dobrego i spokojnych przyszłych dni a wam oszuści w togach życzę tylko jednego aby zło które siejecie wróciło do was w chwili śmierci a może jeszcze szybciej.
A w Białej to inaczej kupa .... spróbuj oskarżyć klikę to zobaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętliwy napisał:
A co ze wspaniałym prokuratorem który doprowadził na podstawie dowodów stworzonych metodą Ziobry do aresztowania Szczeklika. Po tym "sukcesie" awansował do wyższej instancji ( oczywiscie koneksje rodzinne na to nie miały wpływu) i jakoś zrobiło się o nim cicho. Czyżby przeszszedł do pionu śledczego IPN ? z takim doswiadczeniem nadawał by się tam jak znalazł tyle że wymaga nadzoru bo jeszcze by udowodnił że Wojtyła pracując na KUL został TW.
A ty umiesz liczyć daty ? 8 lat temu komu podlegała prokuratura ? Palnij sie w głowę zanim coś głupiego powiesz na Ziobrę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okradziony napisał:
Gratulacje panie Szczeklik ale teraz powinien pan ujawnić mafię działającą w lubelskiej temidzie i pociągnąć do odpowiedzialności imunitetowców którym się w małych mózgach powywracało i którzy myślą iż imunitety i układy ich od piachu uchronią. Otóż NIE ! Również wy jak i ci którzy mnie okradli w sądach apelacyjnych w Lublinie sedzia Su i inne "gwiazdy" lubelskiej temidy z sądu apelacyjnego przy placu Czechowicza - na was też czeka kostucha która nikomu nie przepuści ale wy nie zaznacie nigdy spokoju za ludzką krzywdę choć na razie jest wam lepiej żyć i malwersować życiem ludzkim i dokumentami w sprawach oczywistych z których wy robicie kabaret prawa cywilnego i wekslowego . Mogę życzyć ludziom typu Szczeklika wiele dobrego i spokojnych przyszłych dni a wam oszuści w togach życzę tylko jednego aby zło które siejecie wróciło do was w chwili śmierci a może jeszcze szybciej.
popieram, jest tak dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sztorm napisał:
jak widać bardzo łatwo w tak dennej dyskusji podszyć się pod drugą osobę i w dodatku jeszcze skomentować fakt. A ja jednak jestem zdania że paranoją jest puszczanie glin po 15 latach tak zwanej służby na emeryturę. I pan Szczelnik i jak tam go zwał nie zasłużył na ten przywilej. Na pohybel gliną
Takie sa przepisy jakie są i ten podjazd do p.Szczeklika jest zupełnie nie namiejscu!A zreszta z kim tu dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BAWO PANIE KOMENDANCIE SCZEKLIK --- szkoda że tylko jeden dzień będzie Pan ponownie Komendantem..... A tych którzy Pana oskarżyli (2 matoły prokuratorzy) powinni siedzieć w ...., a napewno nie powinni nigdy już wykonywać zawodu prokuratora..... Zyczę więc spokojnego odpoczynku na emeryturze i rzecz jasna bardzo wysokiego uposażenia. Pozdrawiam - kolega mundurowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jełopie nie ośmieszaj się, Szczeklik odszedł po 32 latach pracy. Jak czegoś nie rozumiesz to nie komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jełopie nie ośmieszaj się, Szczeklik odszedł po 32 latach pracy. Jak czegoś nie rozumiesz to nie komentuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE DLA TEGO PANA ,NIE JEDEN BY SIĘ PODDAŁ ,MA CHARAKTER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo koledze ,uwazam ze powinni dac awans za ten okres czasu w stopniu i stanowisku.Odpowiedzialni przelozeni i prokuratorzy powinni zakonczyc kariere.Znamy ten bol naszej sluzby.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panie Komendancie. Dużo zdrowia na emeryturze. Proszę napisać na Forum jakie konsekwencje poniesie Prokurator, który nadzorował postępowanie. Przedmiotowy proces powinien być jawny i winni być zaproszeni dziennikarze aby pokazali niedbalstwo do jakiego doszło i jestem ciekawy czy będzie pokazane to w wiadomościach TV oraz czy napiszą w gazetach na I stronach . Przecież tak się robi kiedy nam zakładają kajdanki nawet wtedy kiedy nie udowodniono nam winy a zostaliśmy w brutalny sposób pomówieni tak jak w Pana przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
Gratuluję Panie Komendancie. Dużo zdrowia na emeryturze. Proszę napisać na Forum jakie konsekwencje poniesie Prokurator, który nadzorował postępowanie. Przedmiotowy proces powinien być jawny i winni być zaproszeni dziennikarze aby pokazali niedbalstwo do jakiego doszło i jestem ciekawy czy będzie pokazane to w wiadomościach TV oraz czy napiszą w gazetach na I stronach . Przecież tak się robi kiedy nam zakładają kajdanki nawet wtedy kiedy nie udowodniono nam winy a zostaliśmy w brutalny sposób pomówieni tak jak w Pana przypadku.
Ło Jezusie Nazareński a to w jakim języku napisane - policyjnym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej ocenie Pan Szczelkik jawił się miernym komendantem i policjantem. Za komendantowania otaczał się lizusami i donosicielami. Najbardziej zaufanym jego podwładnym był niejaki Modelewski-zamieszany w wiele kryminalnych spraw, dyscyplinarnie wydalony z policji. Ten i inne fakty z życia komendanta korespondują z jego odwołaniem z policji. Coś mogło być na rzeczy. Kao kierownik jednostki policyjnej jawił się słabym i ułomnym. No ale to już przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...