Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar w Kolemborach: Były kłopoty z alarmowym numerem 112

Utworzony przez zeen, 14 lutego 2012 r. o 11:56
bliscy ofiar powinni pozwać państwo polskie o odszkodowanie. Numer 112 ma działać od kilku lat a nie działa jak należy. sprawa wygrana przed trybunałem w strasburgu na bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Bialskiego radny Ryszard Boś, dopytywał się komendanta miejskiego PSP w Białej Podlaskiej, dlaczego telefon alarmowy 112 z komórki odbiera policjant, a z telefonu stacjonarnego strażak". Hahahahah Radny powinien siebie o to zapytać, co zrobiono, a raczej dlaczego nic nie zrobiono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeczę,że były kłopoty ze 112.Natomiast z tymi kilkudziesięcioma kilometrami to P.redaktor przesadził w/g mapy google Parczew-Kolembrody 29,9km Radzyń Kolembrody 36,4km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste - telefon dzwoniącego zalogował się do BTSa w rejonie działania straży z Parczewa, więc urzadzenie przekierowało pod numer najbliższej jednostki, czyli w Parczewie, bo niby skąd miało wiedzieć, że klient stoi w takim miejscu z którego nie ma zsięgu BTSa z własnego powiatu, albo dzwoniący korzystają z darmowych minut czy internetu i właściwy BTS nie może go obsłużyć. A system 112 jak widać działa, w czym problem, że strażak z Parczewa przekierował połaczenie do Radzynia. To co, lepiej by było, żeby nie dodzwonił się??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A/H1N1 napisał:
"Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Bialskiego radny Ryszard Boś, dopytywał się komendanta miejskiego PSP w Białej Podlaskiej, dlaczego telefon alarmowy 112 z komórki odbiera policjant, a z telefonu stacjonarnego strażak". Hahahahah Radny powinien siebie o to zapytać, co zrobiono, a raczej dlaczego nic nie zrobiono?
Akurat radny Ryszard Boś robi bardzo dużo, tylko bardzo często zadawane przez niego problemy nie znajdują odpowiedniego odzwierciedlenia u Starosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A starosta się lansuje na biala24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Akurat radny Ryszard Boś robi bardzo dużo, tylko bardzo często zadawane przez niego problemy nie znajdują odpowiedniego odzwierciedlenia u Starosty.
To brawo! Więc niech nie pyta, tylko działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Białej Podlaskiej i niedawno chciałem dodzwonić się na numer 112 w pilnej sprawie. I co się okazało? Numer nie działa i próby wielokrotnego połączenia spełzły na niczym. A przez to żadnej pomocy nie otrzymałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
numer 112 jest przeznaczony dla wybitnych idiotów teraz to wiem . 997 Policja , 998 Straż Pożarna , 999 Pogotowie Ratunkowe . Jeszcze inaczej jeśli każdy idiota dodzwoni się pod obojętnie jaki numer w celu wezwania pomocy do ratowania życia i mienia , każda ta służba przekaże informacje następnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Mieszkam w Białej Podlaskiej i niedawno chciałem dodzwonić się na numer 112 w pilnej sprawie. I co się okazało? Numer nie działa i próby wielokrotnego połączenia spełzły na niczym. A przez to żadnej pomocy nie otrzymałem.
Miałem dokładnie taki sam przypadek, dwukrotnie... Teraz dzwonię bezpośrednio na numery alarmowe odpowiednich służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...