Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prace przy tunelu wznowione

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2019 r. o 10:57 Powrót do artykułu
Poprawcie w artykule. Modernizacji doczeka się stacja w Białej Podlaskiej, a nie dworzec - dworzec do budynek, a on został zmodernizowany kilka lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kot sąsiada zes.rał się na mojej działce - wina Litwiniuka. Nie którzy tak uważają. Tu widać jak na dłoni że wina leżał w po stronie PKP. Niestety trzeba sprzątać po Stefaniuku i Chodzińskim, chlopaczkach, którzy pojęcia nie mieli o.inwestycjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces pana prezydenta dziwne ze nie robi konferencji ? A gdzie droga dojazdowa panie Litwiniuk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie zrobią, zobaczycie i wspomnicie moje słowa, za 4 lata następne wybory i nie będzie ani tunelu ani stadionu a sidorska dalej dziurawa. ale wazne ze dla kolegów od pączków jest 15 tysiecy miesiecznie na wyplaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukces pana prezydenta dziwne ze nie robi konferencji ? A gdzie droga dojazdowa panie Litwiniuk ?
 Jak byś trochę czytał, to byś wiedział, że przetarg juz rozstrzygnięty i czekano tylko na rozpoczęcie prac przez PKP. No ale walić w Litwiniuka trzeba, płacą za każdy wyraz a norma nie wyrobiona trolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie zrobią, zobaczycie i wspomnicie moje słowa, za 4 lata następne wybory i nie będzie ani tunelu ani stadionu a sidorska dalej dziurawa. ale wazne ze dla kolegów od pączków jest 15 tysiecy miesiecznie na wyplaty
 Hehehehe no twoje guru stefaniuk nawet żadnej ulicy w Białej przez 4 lata nie zrobił. Dlaczego nie zrobił sidroskiej Stafaniuk? A stadion? wygrała firma krzak, która nie miała ani potencjału ani możwliwości wybudowania tak jak nie wybudowała w Mielcu itd. Ciekawe ile zarabiają pączki Stefaniuka, chodziński, dzikiewicz, litniwuk, plandowski, kozioł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukończą w pażdzierniku ??? którego roku ??? ktoś wierzy w te bajeczki ? sprawą tego tunelu powinno się zająć ABW. Funcjonowamie Strategicznej linii kolejowej, lementu Jedwabnego Szlaku zale-y od kilku skorodowanych podpór w wykopie ? W czasach różnych konfliktów hybrydowych to idealne miejsce do sabotażu i unieruchomienia całego ruchu pociągów na tym kierunku. Poraża beztroska decydentów. Być może wystarczy im , jak pisali przedmówcy , że wypłata wpływa co miesiąc na konto.... Nie wiem. Obym się mylił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...